oklopi preko ebay-a

pbb

New member
da li je neko narucivao zamjenske oklope za motor preko ebay-a i sta mislite koliko je to pametna ideja?  :misli: :misli:
 
vidio sam tri komada K5 gixxera sa zamjenskim kineskim oklopima sa ebaya ... jedna je bila plava rizla replica ... i dvije corone extra replice ...

rizla i jedna corona su bile blaga katastrofa kad ih gledaš izbliza ... iz daleka su bile čak i OK ..

dok je recimo ova jedna corona bila sasvim OK ... čak iznenađujuće OK ..  (y)

ali koliko sam shvatio, i cijena je bila takva ... ova OK corona je bila znatno skuplja od ova dva druga seta (ali i dalje daleko ispod cijene originala) ... čak je i materijal bio drugačiji ..

e sad, ja nisam kupovao, pa neznam .. samo sam vidio kako izgledaju ..
 
meni je zapela za oko bijela corona isto za k5 pa neznam ni sam narucujem ili ne...  :misli:
 
prijatelj uzeo prije godinu dana za cbr-a,repsol,odlicno su izgledali ali evo za godinu dana morao donji dio oklopa vratiti originalni jer je kineski cijeli ispucao...tanka neka plastika.....i kad su mu stigli morao je nesto malo zavariti jer je puklo u transportu,ne sjecam se tocno sta..a opet za te pare...odluci sam... :wink:
 
Po vani dosta hvale auctmartsove oklope, ima ih brdo na ebayu a cak rade i po narudzbi