Oko Svijeta 2010/11/12 - PANAMERICANA

putnik

Member
OKO SVIJETA – nastavlja put ekspedicijom PANAMERICANA 2010/11.



PLAN JE -  krajem godine brodom transportirati motore u Južnu Ameriku, te u trajanju od 6 mjeseci i dužini od 40 000 do 50 000 km „prošetati“ Buenos  Airesom, Copacabanom, Patagonijom, Ognjenom zemljom, a zatim na sjever kroz Ande, Atacamu, Boliviju, Peru, Ekvador, Columbiju, te preko zemalja srednje Amerike doprijeti Rio Grande del Norte.
Nakon tekile u El Pasu prokrstariti skromni američko – kanadski dio te završiti negdje na sjeveru Aljaske, a možda i .....





TIM EKSPEDICIJE

Petar Rikić – odgovoran za ideju puta

Dominic Tešić - dugogodišnji sljedbenik sekte KTM i glavni krivac za specijalnu ponudu KTM-a za naš put
koju je ostvario i omogućio KTM uvoznik MOTO ŠPICA.





VOZILA

Čistokrvne zvijeri KTM 990 ADVENTURE


PRIPREME SU U TIJEKU:

- Vozila čekaju test vožnju
- Papiri u postupku
- Oprema još uvijek u skladištima KTM-a (Moto Špica Varaždin), Iglusporta (Zagreb) i Suomya (Pro Moto Koprivnica).


Ostale podaci i detalji o pripremi moći će se uskoro naći na web-u kojeg zbog naše marljivosti još nismo stavili u izradu.



ŽIVJELI!!!






 
Vec sam prije rekao; da mi neko plati ne bi isao na takav put :mrgreen:

Ali kad vidim motorine, tracak pozitivne zavisti se javi u meni :joy: :joy: jednostavno SVAKA cast (y) (y)
 
Ma ovo je predobro!!!  (y)  (y)  (y)
 
Još jedan naklon do zemlje ..... :naklon:

BRAVO putniče i svaka ti dala...  (y) (y) (y)

Putniče, ja bih ovo stavio u posebnu temu... ako se ti slažeš s tim ...  (y)
 
Zanimljivo putovanje,samo problem počinje kad sve to moraš platiti iz svog džepa,a dok
got su vozila i oprema dani na korištenje od strane Špice i ostalih sponzora,lako je otići!
 
snajper said:
Zanimljivo putovanje,samo problem počinje kad sve to moraš platiti iz svog džepa,a dok
got su vozila i oprema dani na korištenje od strane Špice i ostalih sponzora,lako je otići!

vjerujem da to nije bio nasumični izbor ... ;)

a Špici svaka čast što je prepoznao ovako mladi talent...  (y)

Jedino se nadam objektivnoj ocjeni motora nakon puta...  (y)
 
svaka čast tebi i sponozoru  (y)


eeee da je ktm prije par godina dao i ewanu i charleyu, bas me zanima koliko bi bilo više prodanih ktm-a....
 
Uspili ste dobit motore!!!!!Pa svaka cast!Jaci ste i od one dvojice glumaca LWR,njima ih nisu dali  :mrgreen: :mrgreen:
 
Sjajne vijesti, stigle makine - prva liga. S nestrpljenjem očekujem rasplet  :wink: (y)!
 
snajper said:
Zanimljivo putovanje,samo problem počinje kad sve to moraš platiti iz svog džepa,a dok
got su vozila i oprema dani na korištenje od strane Špice i ostalih sponzora,lako je otići!

zaboravio si staviti  :mrgreen:

Putniče  (y)

pizdo  :mrgreen:
 
svaka čast, jedva čekam da krenete i da počeš sa javljanjem...

samo... bilo bi mi veća fora da to napravite sa malim stromom ili sličnim iz te kategorije (kao što si dokazao da je xtz660 kvalitetna pila) jer ktm se već dokazao i svako bi sa njim ak ima love napravio ovaj put jer je nepoderiv
 
uuhhhhhhh (y) i tata bi sine :) unaprijed sretno  (y)
 
Author said:
samo...  i svako bi sa njim ak ima love napravio ovaj put jer je nepoderiv

???

Al ste ga sad počeli strat ...

Kad bi motor i novac bili dovoljni za ovakav pothvat sve bi vrvilo od bikera avanturista.
Treba imat m.... i danima vozit po kiši, spavati sa škorpionima i ostalim ljigavim stvorenjima (a koliko vidim po dnevniku HTV-a svi se bunimo već i na smanjenje zaprašivanja od komaraca  :mrgreen:).
800 km na Tenerki u jednom danu čist mi je dosta - već na pola puta razmišljam o posjeti tapetaru i preinaci podguznjaka  :mrgreen:

Dečki  (y)