Old Riders MK Croatia 26.03.2011. godine

Added to Calendar: 26-03-11

Status
Not open for further replies.

cochise

New member
26. ožujka u 12:00 - 27. ožujka u 12:00
Lokacija 
Draganić- ribnjaci ( Mrzljaki 110 C ) 
Na staroj cesti Zagreb - Jastrebarsko - Karlovac

Čeka Vas cuga i klopa po nadasve poznatim bikerskim cijenama,
uz glazbu DJ-a, a za sve kamp je osiguran!

Za one s navigacijom adresa je Mrzljaki 110 c, a za ostale natpisi - MOTO - uz cestu!

Info tel.
Cochise +385 (0)95 9202 678
Fidelis +385 (0)95 9020 429
Risbo +385 (0)91 5272 230
______________________
 
:hura:
 
    ...bravo Veliki Poglavico  (y). Početak proljeća je najbolji trenutak za predstavljanje. Još ako te vrijeme posluži... onda ćemo ti doći. I ja i Zuk i možda još koji "stari mačak". Znaš da kišu ne volimo...
 
vidimo se sikak  (y)
 
OldBoy said:
     ...bravo Veliki Poglavico  (y). Početak proljeća je najbolji trenutak za predstavljanje. Još ako te vrijeme posluži... onda ćemo ti doći. I ja i Zuk i možda još koji "stari mačak". Znaš da kišu ne volimo...

Pošto je to rođendanski party, ne možemo utjecati na datum, a vrijeme kakvo nam bude...
 
z-1000mk said:

Maznula bum gornjeg emotikona  :mrgreen:, pa bi moj odgovor na temu glasio: :hura::hura::hura::hura::hura:  (y)
 
Žaklin8 said:
Maznula bum gornjeg emotikona  :mrgreen:, pa bi moj odgovor na temu glasio: :hura::hura::hura::hura::hura:  (y)

Kad si TI u pitanju... sumnje i nema... fešta za prijatelje s prijateljima je ono gdje se mi i vidimo.
Sve ostalo... je ostalo... i to je to...
Haugh!!
 
cochise said:
Kad si TI u pitanju... sumnje i nema... fešta za prijatelje s prijateljima je ono gdje se mi i vidimo.
Sve ostalo... je ostalo... i to je to...
Haugh!!

Haught veliki poglavico...  (y)

SR & let the good times roll with your kawasaki...  :zelje:
 
Da li je to na mjestu gdje je crkva i ribnjaci do nje (preko puta pruge) ili na onim drugim ribnjacima skroz do autoceste?

Jel može par riječi o Old Riders MK Croatia klubu?
Fala, vidimo se.
 
Street Illegal said:
Jel može par riječi o Old Riders MK Croatia klubu?
Fala, vidimo se.

tu su se predstavili
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,182073.0.html
 
Za sve one koji će koristiti navigaciju, točna adresa održavanja je : MRZLJAKI 110 C
Za ostale, biti će postavljene MOTO oznake na cesti...
 
Ptijatelju dali pripremaš onu rakiju koji si donio na moto legiju a što se tiče lokacije najbolje da si kupimo pse tragače jer je navigacija nepouzdana.Vidimo se.
 
nakon mise i blagoslova, ručka i torte u koloni krećemo kod vas..... (y) (y)
 
A što ako nešto smrzne u tim Mrzlakima (a da ste to održali u Mlaki velikoj ili maloj bar je mlako).... (y)vidimo se :shock:
 
Imala sam priliku probati piče dobrodošlice i ZAGRIJAVANJE NAM JE ZAGARANTIRANO a da bi postigli radnu temperaturu moramo doć vidjet kaj se tak dobrog još nudi  :misli:
 
Status
Not open for further replies.