oldtimer pravilnik 2 dio

zweky

New member
pošto je zaključana ona tema otvorila sam novu,pa moderatori ak hočete spojite tam
zanima me ono što sam čula danas ,a to je da se mjenjaju klase...kak sam ja čula u klasu 4 sad ulaze svi 250 sa vodenim hlađenjem pa i gp motori
kak se to mijenja, po čijem nahođenju i kak misle da se utrkuju mz i gp motori u istoj klasi?-10 ,15 i više konja razlike i to sve u istoj klasi

ima li još kakvih promjena u klasama i da li će biti...jel ipak je trka za 2 tjedna pa čisto da se zna.....??????
 
Ima, ima malo promjena ali to će se kažu proslijediti po klubovima pa bolje pričekati papir!!Tko zna što će sve biti?! :shock: :misli:
GP motor je samo jedan i to moj koliko ja znam a i ti!Prije se je vozilo isto tak.Svi na hrpi i bilo je preko 20 motora u klasi.Svi RD,RD-LC,MZ,Honde!Predivno!!Vjeruj mi taj GP i nije baš pobjeđivao što ne znaći da bi i sada!!GP motor iako ima više konja i nema neku prednost u gradovima.Vjeruj mi puno je teže voziti nego tebi na RD-u.Suhi kuplung je koma u gradu!!Za Grobnik neću govoriti jer se zna da je u velikoj prednosti al u gradu stvarno se ne može ništa!! :palacdolje: :shock:
 
prije se vozilo isto tak, pa su razdvojili te motore jer su smatrali da nisu za istu klasu,pa je sad druga vlast pa se opet smatra da su za istu klasu....to je vjerovatno kak je ko na vlasti....meni ne smeta,što nas je više bit će zanimljivije :LOL:...premda ti motori za praf nisu za uspoređivat

ali to je sve odlučeno par dana prije prve utrke...do sad to niko nije spominjao.....pričalo se o svemu drugom ,ovo je ko grom iz vedra neba
vodeni rd i zračni već u startu tvornički su imali 10 konja razlike...a di je gp....
hm bumo vidli kak bu još vjetar puhal i što će nas sve iznenadit prije prve utrke :mrgreen:(možda zbog ovog posta se bude stvarno uvelo da oni koji nemaju 30 ne mogu vozit :LOL: :mrgreen:)
a jel buju i vratili ono famozno odbijanje dve utrke tak da se može bolje kalkulirat?
 
Na zadnjem sastanku g.Rogulić je obećao da se vozi po starim klasama u koje su dodani mikrobolidi i klasa specijal. Znači promjena bi trebala biti samo u strukturi (komisiji) koja vodi disciplinu. Toliko znam :mrgreen:
 
romel said:
Na zadnjem sastanku g.Rogulić je obećao da se vozi po starim klasama u koje su dodani mikrobolidi i klasa specijal. Znači promjena bi trebala biti samo u strukturi (komisiji) koja vodi disciplinu. Toliko znam :mrgreen:
Daj stavi Romela.Ovo sa sisama odigralo je svoje.
 
romel said:
Na zadnjem sastanku g.Rogulić je obećao da se vozi po starim klasama u koje su dodani mikrobolidi i klasa specijal. Znači promjena bi trebala biti samo u strukturi (komisiji) koja vodi disciplinu. Toliko znam :mrgreen:

da pa prekrasno,izgleda da budemo pričekali taj famozni papirček po klubovima pa budemo onda stvarno znali...
mene jako smeta što je tek nedavno saznano kad je prva utrka i što se ove stvari također rade prije prve utrke,al eto gore sam napisala nadam se da se shvaća moj post!
 
Daj ne kukaj. Ista si ko i ostali šoferi...da ste hteli nekaj napraviti - bi napravili.
Ovak sad spašavate kaj se spasiti da, i naravno prigovarate zapravo sami sebi.

Ma bu dobro...bumo nekak...glavno da se vozi...

Dok oni sa druge strane idu po onoj staroj...Prvo zobi, onda biča...samo dajte...šutite i ne mješajte se.
kak je netko i rekel...Hrvatska u malom. :palacdolje:
 
ja sam kukala od početka da mi nije bitno ko je na vlasti neg da me zanima kad je prva trka.......a svi su nekaj zagovarali....i sad su se dogovorili jer sezona već počinje ,al to nije sve ,još se treba nekaj mjenjat jer valda to nekom paše
e to me smeta,jer je to i bit problema....kak je ko na vlasti tak se prilagođava pravilnik
i kaj onda bu opet ovu zimu bilo problema....svi budu vikali i ja opet nebum znala kad je prva trka?....il koja sam klasa?il......
a u biti smo složni....ma daj
 
Nešta se šuška ali neću širiti lažne glasine. G. Rogulić me nazvao nakon sastanka i rekao da ako nešto ne shvatim da ne širim lažne glasine. Idemo na poštenje i vjerovati ću mu, ako je stvarno došlo do izmjene klasa kao što kažeš mislim da ....... :wc:....ma ne znam što bih rekao :palacdolje:

P.S. Slika spec. za BABA OS :D
 
romel said:
Nešta se šuška ali neću širiti lažne glasine. G. Rogulić me nazvao nakon sastanka i rekao da ako nešto ne shvatim da ne širim lažne glasine. Idemo na poštenje i vjerovati ću mu, ako je stvarno došlo do izmjene klasa kao što kažeš mislim da ....... :wc:....ma ne znam što bih rekao :palacdolje:

P.S. Slika spec. za BABA OS :D

ja sam tako čula,pa pitam što se događa....al očito ide usmenom narodnom predajom dok ne dođe do klubova...
e i isto tako ne bi htjela širiti lažne info samo pitam jel je to tak jer vrijeme curi...
način me isto malo hebe...al otom potom
 
ja sam očekivao da će vijeće staraca (oltajmeri ) ipak riješit nešto više u savezu na sastanku ali ništa od toga
imali smo priliku ali prošla je baba sa kolačima i sad treba šutit i vozit
jedini koji ima razloga da još nešta pokuša je moto men,on mu je bio glavna podrška i jedini koji ima još razloga za borbu,ali nije mi jasno zašta je direktor sportskog odbora njega smjenio
 
Navodno netko vraća klasu 3 do 1968, vodenjaci opet u kl.4 i sve to par dana pred utrku, HAHAHA, nadam se da sam dobio krive informacije, a ako je točno onda netko se stvarno trudi da rashebe oldtimere. MOŽDA SU TO IPAK SAMO GLASINE :misli:
 
romel said:
Nešta se šuška ali neću širiti lažne glasine. G. Rogulić me nazvao nakon sastanka i rekao da ako nešto ne shvatim da ne širim lažne glasine. Idemo na poštenje i vjerovati ću mu, ako je stvarno došlo do izmjene klasa kao što kažeš mislim da ....... :wc:....ma ne znam što bih rekao :palacdolje:

P.S. Slika spec. za BABA OS :D
To šefe.Sad je uvjerljivo_Oblikovno i estetski sjajno.Jednostavno ide.
 
romel said:
Navodno netko vraća klasu 3 do 1968, vodenjaci opet u kl.4 i sve to par dana pred utrku, HAHAHA, nadam se da sam dobio krive informacije, a ako je točno onda netko se stvarno trudi da rashebe oldtimere. MOŽDA SU TO IPAK SAMO GLASINE :misli:
To bi odgovaralo opet onom idiotu koji je  razjebo tu klasu 3 iz osobnog interesa.Ili se ex- član komisije potrudio vratiti Yamahu XS u to područje motora.Što je također upitno ako je točna informacija.Treba svakog odpilit kome se dokaže bilo kakva aktivnost za svoju korist na račun svih ostalih.
 
o tom pričam da je dogovoreno prekasno...al to je bilo za očekivat ko i uvijek pojeo vuk magare....al eto našlo se još nešto što bi mogli napravit....naravno ak su glasine istinite
možda neko ovo čita pa .....možda se neće dogodit što su dogovorili...a možda su u šumi....
 
zweky said:
o tom pričam da je dogovoreno prekasno...al to je bilo za očekivat ko i uvijek pojeo vuk magare....al eto našlo se još nešto što bi mogli napravit....naravno ak su glasine istinite
možda neko ovo čita pa .....možda se neće dogodit što su dogovorili...a možda su u šumi....


Da bacim bombu?  :misli: :mrgreen:
 
BABA OS said:
To bi odgovaralo opet onom idiotu koji je  razjebo tu klasu 3 iz osobnog interesa.Ili se ex- član komisije potrudio vratiti Yamahu XS u to područje motora.Što je također upitno ako je točna informacija.Treba svakog odpilit kome se dokaže bilo kakva aktivnost za svoju korist na račun svih ostalih.

ajd nek ne bude riječ idiot ,kulturnije je reći ime...a i nema nepoznanica
 
31 said:
Ja sam lijepo rekao prepisati AA od slova do slova,dodat bol d ore i zaključati ga 10godina.Isti vam je k...c sad ili slijedeće godine kad ionako niko nebu kupoval nove motore.Ovako iduće godine opet ispočetka.Uvijek nekom neće pasati.

pa kaj nije dogovoreno prije nekolko dana kak bu funkcioniralo ove godine i onda da se 2009 postavi na svoje mjesto?
rekla sam nije da ne paše ,ak neko hoće vozit i misli da je ok te motore stavit skup i ja mu kupim pehar u dućanu...al ista priča se stalno ponavlja...al ono kaj me najviše smeta je to kad su me uvjeravali da je prva trka na grobniku(meni je svejedno ko je na vlasti i kad je samo da se pravovremeno zna),sad je na marofu....ok tak su se dogovorili i idemo se napokon vozit,uspijela sam se zamijenit na poslu.....al nije to kraj priče,evo par dana prije pa se mijenjaju klase(ako je istinito kaj se govori)

slažem se s tim da se zaključa pravilnik i ne dira ko god da je na vlasti...a ne po potrebi prilagođava.....sve se lomi prek onih kaj bi htjeli vozit,jel to u redu?
 
husaberg said:
imali smo priliku ali prošla je baba sa kolačima


Baba sa kolačima!?Kad je prošla?
 
zweky said:
ajd nek ne bude riječ idiot ,kulturnije je reći ime...a i nema nepoznanica
Riječ "Idiot"regularna je riječ,nije uvredljiva i nije nekulturna.Evo "31" izbjegava izgovoriti Kurac jer to kao nije pristojno.U XXI stoljeću to je nepojmljivo i nerazumljivo.Nekulturno i nepristojno ponašanje nepoželjno je naravno.