Opća Opasnost i Patria

Dejo87

New member
Kad već nitko nije stavio do sad, budem ja. Molim admine da ako sam fulao temu, nek prebace.

Ukratko:
izvođači: Opća Opasnost i Patria
mjesto: Pakrac. Gradska športska dvorana
datum: 17.3.2012
ulaz: 30kn u pretprodaji 40kn na dan koncerta...

Ako će bit lijepo vrijeme, motor pali i gas na konc...
 
Šta je ovo? Nitko neide?...
Nemojte se zezat... Ajmo, Lipik,Pakrac,Požega,Daruvar,Kutina,Novska...To je sve u krugu od cca 50km... Nemojte zezat... Vele 20°C po danu, i nekih 7-8°C po noći...Taman za jednu laganu noćnu vožnju...
Ajmo ekipa, dosta spavanja, idemo lumpovat...
 
Aj da je ulaz za motoriste besplatan ili da je nekih 20 kn. I da je toplije po noći. Ili da je neki humanitarni koncert
 
mr.mee said:
Aj da je ulaz za motoriste besplatan ili da je nekih 20 kn. I da je toplije po noći. Ili da je neki humanitarni koncert
:LOL:

... ili da je grah gratis ;)
 
svaka čast općoj al koncert je u dvorani .... osjećao bih se ko civil preznojavajući se u kožnom odjelu  :mrgreen:
bit će još prilike ove godine za poslušat Peru i ekipu  (y)
 
mr.mee said:
ili to  :mrgreen:

a i ovo što Silvio kaže  (y)
Silvio said:
svaka čast općoj al koncert je u dvorani .... osjećao bih se ko civil preznojavajući se u kožnom odjelu  :mrgreen:
bit će još prilike ove godine za poslušat Peru i ekipu  (y)
mr.mee said:
Aj da je ulaz za motoriste besplatan ili da je nekih 20 kn. I da je toplije po noći. Ili da je neki humanitarni koncert
DADO+ said:
:LOL:

... ili da je grah gratis ;)

Papci  :mrgreen:

Ajmo sad prvo umiljkavanje ženi  :hug: pa ako to ne upali poduzmite radikalne korake ( klečanje na kukuRRuzu )  :naklon:, a ako je još tvrda srca MOLITE    :moli: :moli:

Ionako Vam je svima mjesto u Pakracu ( oni stariji će znati o čemu govorim )  :mrgreen:
 
Koliko ja vidim,malo će nas se "kuhat" u kožnim odijelima u subotu navečer...