OPEN ROAD FEST BALATON 2014, Smještaj u bungalovima ili mobilnim kučicama?

Pošto sam nemogu ništa pametno naći jer ne kužim hebeni mađarski apsolutno ništa, molim sve dobre duše koje su bile, imaju neku informaciju , gdje , kako bookirati smještaj za vrijeme trajanja susreta ove god .

Iz naslova se vidi koji tip smještaja me zanima, eto da ne duljim, pomagajte !


Pozzz svima i mršavim i deBelima!

14. Harley-Davidson Open Road Fest 2013 Official Video (HUN)
 
Jana od Virovitice said:
Pošto sam nemogu ništa pametno naći jer ne kužim hebeni mađarski apsolutno ništa, molim sve dobre duše koje su bile, imaju neku informaciju , gdje , kako bookirati smještaj za vrijeme trajanja susreta ove god .

Iz naslova se vidi koji tip smještaja me zanima, eto da ne duljim, pomagajte !


Pozzz svima i mršavim i deBelima!

14. Harley-Davidson Open Road Fest 2013 Official Video (HUN)

:misli: JBG-a Jana, pa zar mi HD fanovi   :LOL: nismo ove godine u Biogradu ponovo?  :misli:  :LOL:
 
DADO+ said:
:misli: JBG-a Jana, pa zar mi HD fanovi   :LOL: nismo ove godine u Biogradu ponovo?  :misli:  :LOL:
POzzzz Dado, ruku na srce, nisam nikad ni bio u Biogradu, ovo mi je tu pod nosom pa se interesiram....HD, hm heheheh,možda poslije ove klavijature,mooožda...

Pozzzz

http://www.booking.com/hotel/hu/familia-panzia3-balatonalma-di.html?aid=357020&label=postbooking_confemail&pbsource=conf_email_hotel_name&et=UmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YQ0vwNxNESkdoZ2x/BMcUqe5bvfrpID5BHlWh+YGrxA5HQSybD6CdzZ2j+wPR+6ISEvlZ2WPXD0cXQCFeRydmJYpSRLOWAZV/8pf6m1FHpSTmax1P/j9VgjQmE/E9y+xSt4PJRr15FwXcO2b9VbYKlZqomino3DsQQ==
 
Jana od Virovitice said:
:LOL: (y)


- ja sam s ovim motorom, najdalje bio do Pečuha,

nervira me baš to, što većina slabo zna strane jezike ;)

… pratim temu, jer se i ja mislim zaletiti  (y)

a vidim neki fazeraši 6ce žele ići, kao što su i par ljudi koje znam
prošle godine planirali ići, pa ih one poplave vratile  :?

- ne vjerujem da je baš tolika gužva kod njih za smještaj :neznam:
 
DADO+ said:
:LOL: (y)


- ja sam s ovim motorom, najdalje bio do Pečuha,

nervira me baš to, što većina slabo zna strane jezike ;)

… pratim temu, jer se i ja mislim zaletiti  (y)

a vidim neki fazeraši 6ce žele ići, kao što su i par ljudi koje znam
prošle godine planirali ići, pa ih one poplave vratile  :?

- ne vjerujem da je baš tolika gužva kod njih za smještaj :neznam:
Pozzz,

Smještaj riješen,

Spavamo u Alssorsu ili kako već, u biti tamo se održava susret.

Uzeo sam app za 4 osobe na 3 dana za 840 kn, nije puno a dobar je sadržaj.... ne planiram 3 dana pit pivo i šetat po susretu pa je ovo ko bok...
Imaš neke izlete parnim brodom po Balatonu, ono ne preduge,2-3 h i sl za siću...
A super opcija ti je i to da imaš trajekt preko bare, ja sam se smijo prvi puta kad sam nabasao na njega preko navigacije ali sam kasnije ćuo da kad je gužva okolnim cestama da je trajekt super riješenje i da košta ko hot dog kod nas i sl.....


Evo ti link gdje sam ja našao smještaj:http://www.booking.com/hotel/hu/familia-panzia3-balatonalma-di.hr.html?aid=309654;label=Hotels-hr-NsL*8xtoDf7lcuW5JPmjHwS7355094772%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2414%2C000%3Aac%3Aap1t1%3Aneg;sid=e5d51078590db58eba9d3e6e59013e96;dcid=1;checkin=2014-06-06;checkout=2014-06-08;srfid=bd675e7c9648f09c66279dd25472f3039709d30cX3
 
Fazerasi šestice  :mrgreen: :mrgreen: (y) (y)
Ja sam dao prijedlog da odemo do Balatona, nisam imal pojma za ovaj event, eto meni jos jedan razlog da odem (y) (y)