OPET MI JE UKRADEN MOTOR - PRONAĐEN!!!

Hodao sam po kvartu, pričao sa penzićima i tetama po prozorima. Ulazio u dučane i pitao jel imaju kamere. Svi su bili vrlo ljubazni i na jednoj kameri sam ga vidio. Moji poznati su ga lako prepoznali i to je to.
 
Par dobrih šamara sa otvorenim dlanom i obavezno pred svjedocima i bez ikakvih riječi ili prijetnji. To je po našem zakonu prekršaj i nije nanošenje tjelesnih ozljeda, platiš 800kn kazne i to je to. Provjereno funkcionira
Sta nisu digli na 1000 tj bilo je 500 pa digli na 1000?
 
  • Haha
Reactions: El Mravac
Hodao sam po kvartu, pričao sa penzićima i tetama po prozorima. Ulazio u dučane i pitao jel imaju kamere. Svi su bili vrlo ljubazni i na jednoj kameri sam ga vidio. Moji poznati su ga lako prepoznali i to je to.
A Sigurnost i Povjerenje???
Ispunili formular i čekali da se slučaj sam riješi. Ako se ne riješi, oni su svoje obavili. Formular je ispunjen.
Glavno je da na svakome kantunu hvataju teške kriminalce koji prekorače brzinu i popiju pivicu viška.
 
Hodao sam po kvartu, pričao sa penzićima i tetama po prozorima. Ulazio u dučane i pitao jel imaju kamere. Svi su bili vrlo ljubazni i na jednoj kameri sam ga vidio. Moji poznati su ga lako prepoznali i to je to.
Znači, otprilike ono što očekuješ od policije da odradi.

Ali s druge strane, 6 mjeseci ga nisu mogli nać na kućnoj adresi, pa možda očekujemo previše... :mrgreen:
 
Murju libo racku za krađe auta i motora, osim ako je osiguran protiv krađe, onda si im ti sumljiv da si ga prodo u dijelove, a uzeti ćeš lovu od osiguranja.
Ako nije osiguran, super, ide kupovina novog, padaju prirezi, porezi.
 
Al najjači likovi su koji susjedu kradu i sad moraš sretat i gledat to smeće svaki dan u kvartu
 
citam i ne virujem, pizdarija za pizdarijom...
prvo, moga si stavit neki disk lock, ako je tracker problem. bar to, kod takvog motora.
drugo, susid koji krade i gledat ces ga opet po ulici.
i trece, panduri, nemam rici za takvu nesposobnost, i onda ocekuju neko "postovanje" kad te zaustave.
 
  • Like
Reactions: e39
Čemu čuđenje, meni je i dalje najjača forumska priča o pandurima ona Yatasakijeva i kako je naša svoj motor.
 
citam i ne virujem, pizdarija za pizdarijom...
prvo, moga si stavit neki disk lock, ako je tracker problem. bar to, kod takvog motora.
drugo, susid koji krade i gledat ces ga opet po ulici.
i trece, panduri, nemam rici za takvu nesposobnost, i onda ocekuju neko "postovanje" kad te zaustave.

prvo jel ti rekao da je lik digao prednji kotač i odvukao motor, znači ništa disk lock..
drugo nije susjed nego je čovjek iz zagreba tu na godišnjem..
ajd treće si pogodio..