OPET MI JE UKRADEN MOTOR - PRONAĐEN!!!

Ja se samo sjećam da je negdje bila fotka (vjv auto klub) tog Don Matea i njegovog bijelog rolls royce-a. Nisam nikad čuo kako pjeva 😁
Ja sam mislija da je Mate mlađi brat..Vozija sam se s njim u tom Rollsu..Upozna sam ga priko njegove tadašnje cure Zorane s kojom sam iša u razred u Pomorsku...I je..Svojedobno se tuka i s Cikatićem..Mate je bija i osta faca i gotovo👍
 
Last edited:
Ja sam mislija da je Mate mlađi brat..Vozija sam se s njim u tom Rollsu..Upozna sam ga priko njegove tadašnje cure Zorane s kojom sam iša u razred u Pomorsku...I je..Svojedobno se tuka i s Cikatićem..Mate je bija i osta faca i gotovo👍
Zorana je bila moja cura prvo. Hahahah

I nije Mate. Mateo mu je ime. Cik cak mafija bi ga zajebavli, to je njegov izraz bija. A mladi je ima nadimak KLINJO. Svi ga znate. A nikk ga od Vas ne zna. Koliko mogu procitat
 
Zorana je bila moja cura prvo. Hahahah

I nije Mate. Mateo mu je ime. Cik cak mafija bi ga zajebavli, to je njegov izraz bija. A mladi je ima nadimak KLINJO. Svi ga znate. A nikk ga od Vas ne zna. Koliko mogu procitat
Mate smo ga zvali u ekipi..Mateo mu je ime...
Znam čovika od kad je vozija MZ-a po zimi, samo u đemperu usukanim u rebatinke i bez bićava...
A Zorana je bila s njim od 3.srednje..Ne znam kad si prije ti bija s njom?
Sa bratom mu nisam ima kontakt..Viđa sam ga u Pupija u studiju dok smo još svirali, kad bi doša s Vucom...Bija mu je bodyguard...
Inaće, sa Matom/Don Mateom smo mi iz benda dogovarali zajedničku pismu snimit, imali smo neke probe, ali nismo to nikad napravili...
Ajde, nema veze..Udaljili smo se od teme...Davno je to bilo....Čoviku ukralo motor-čovik naša motor..
Ja ssm samo ubacija proživljenu anegdotu..🙂
 
Last edited:
Mlađi je parija stariji i bija je krupniji.🤔
 
Mate smo ga zvali u ekipi..Mateo mu je ime...
Znam čovika od kad je vozija MZ-a po zimi, samo u đemperu usukanim u rebatinke i bez bićava...
A Zorana je bila s njim od 3.srednje..Ne znam kad si prije ti bija s njom?
Sa bratom mu nisam ima kontakt..Viđa sam ga u Pupija u studiju dok smo još svirali, kad bi doša s Vucom...Bija mu je bodyguard...
Inaće, sa Matom/Don Mateom smo mi iz benda dogovarali zajedničku pismu snimit, imali smo neke probe, ali nismo to nikad napravili...
Ajde, nema veze..Udaljili smo se od teme...Davno je to bilo....Čoviku ukralo motor-čovik naša motor..
Ja ssm samo ubacija proživljenu anegdotu..🙂
Pa prije toga. 8 i prvi srednje,drugi ,al ti si generacija brata mu tj moja. Njegova sigurno nisi. I niko ga nije zva Mate. Svi amo ga zvali brekalo, a brata klinjo. Vozija je od elrktrona do prve hayabuse u hr i st.u svakom slucaju san bija tu s njim i oko tog drustva. I u milde sorte u hotel split it itd. Ajmo dalje
 
Kako je krenulo izgubit ce Zorana nevinost u 3. osnovne :mrgreen:
Ne boj se. Nisan ja spava s njom, a nije ni on tako brzo, garatitam. Iako su bili skupa min 6-7 g ako ne i vise. Ona je vozila bolje od njega i oda nas svih motor
 
A ne, ova je starija. A ta mlađa, nije slucajno iz Jelse?😄
Ne Split, loza vlaska. Ali lipa i zgodna, jedina mana( za mene) sta je crnka. Meni plava vrti glavon. Al mislim da mi je ona bila jedina crna cura, to govori koliko je bila lipa i zgodna. Mozda san i bija s kojom crnom onako liti u pijanstvu, al crna cura mi samo ona bila. Je klinacki dir , pogotovo za ono vrime, al nisam je vidija bar 15+ g