opet voznjica :)

BaDly said:
Prejebena ruta...baš sam ovo ljeto bio gore u krivom putu kod vjetrenjača....izgledaju brutalno kad dođeš ispod njih....  (y) (y)
da,mene malo bilo strah ispod stajati :mrgreen: ogromne su (y)
 
zgodna cestica kroz shumu  (y)
btw mislish da ti je skut prljav  :mrgreen: jos nisi vidio moj kada sam pao ( u blato  )

isao sam sumom kuda je traktor napravio put i samo sam propao u udubinu od kotaca  :palacdolje:

 
Lijepe slike..
@Mal. ako budete planirali kakav đir dolje prema Zadru, javi pa vam se pridruzim iz Crikvenice.
 
Nije loše, samo kaj te nije trta ostavljat onak skuter nasred ceste da ga nebi neko trknuo?  :misli:

Impresivne su vjetrenjače  (y)
 
I by the way nije ti skuter opće prljav...trebaš vidit kad sa 200 nabereš muva prije zalaska sunca...evo ja konkretno skidam s farova sa špahtlom jer mi se svjetla ne vide  :mrgreen:
 
Phobocaster said:
Nije loše, samo kaj te nije trta ostavljat onak skuter nasred ceste da ga nebi neko trknuo?  :misli:

Impresivne su vjetrenjače  (y)
ma nema gore auta :mrgreen:
 
Bollocks!! said:
Lijepe slike..
@Mal. ako budete planirali kakav đir dolje prema Zadru, javi pa vam se pridruzim iz Crikvenice.
moze,javim se kad budemo isli (y)
 
ljepe slike.... (y)
 
josko said:
kad budete išli u Zadar i ja ću doći  (y)
dogovorit cemo nesto :wink: meni treba za taj dir 200kn,a kako se problizavam kraju tuninga na runnera treba mi svaka kuna da sto prije zavrsim i onda samo gassss,tako da neznam kad bi taj dir,ovaj mjesec ne,ali sljedeci bi mogli,ako vam se da cekati :mrgreen:
 
malaguti said:
dogovorit cemo nesto :wink: meni treba za taj dir 200kn,a kako se problizavam kraju tuninga na runnera treba mi svaka kuna da sto prije zavrsim i onda samo gassss,tako da neznam kad bi taj dir,ovaj mjesec ne,ali sljedeci bi mogli,ako vam se da cekati :mrgreen:

ma da se meni čekati  :mrgreen:, tako sam nešto i mislio sljedeći mjesec

vidim i libery uzima runnera,pa će valjda i on doći  :mrgreen:

 
josko said:
ma da se meni čekati  :mrgreen:, tako sam nešto i mislio sljedeći mjesec

vidim i libery uzima runnera,pa će valjda i on doći  :mrgreen:
ok,onda se vidimo (y)
 
biker4life said:
Bilo bi lijepo da se svi upoznamo uzivo. (y)
Nama iz Pule ima do Zadra nekih 400tinjak km ako se ne varam!? :misli:
Ima nas tu masu na Runnerima/Gilerama.
Malaguti, MV, Josko, Banley, ja, a mozda (vjerovatno) i jos netko nam se pridruzi. 8)
pa možemo i u Karlobagu da vam bude bliže meni do Zadra ima samo 60 km  :wink:
al vi istrijani se več jednom dogovorite kad če te do Karlobaga  (y)
 
biker4life said:
Hocemo, nadam se cim prije. (y) :misli:

možemo takav jedan veći đir
no meni bi to odgovaralo tek na proljeće
jer sam slijedeći vikend zauzet a poslije će biti hladno :?