OPH- Glavica 28./29.5.2022.

Daj ne pisi pizdarije!
Pizdarija je jedino to što bi se neki (čak i ovdje na temi) jebali ali da im ne uđe... 😉
Svi čekaju da netko drugi nešto napravi, pa da onda kalkuliraju šta im se bolje isplati.. i da, pri tome mislim upravo na vozače...
Šta su to vozači konkretno napravili da bi popravili sranje u savezu osim što seru po forumu i fejsu?!?! Ništa... jebeno NIŠTA.. a to sam jučer rekao naglas pred svima...
Meni se živo jebe... ja nemam šta izgubiti osim mjesto na zavoju i 200 kuna za 13-14 sati mahanja zastavicama...

Sranje u savezu odgovara svima jer se svi prave glupi i to svima prolazi, svakom se gleda kroz prste za nešto i svi sretni i zadovoljni jer su odvezli još jednu utrku, pa će do slijedeće već nešto smisliti...

Na motorima otpadaju dijelovi u vožnji... curi ulje na svakoj brtvi... benzin kaplje i preljeva... materijali zamjenskih oklopa ne zadovoljavaju nijedan kriterij ... bla bla...

Kad bi se napravio jedan zaista kvalitetan i pravi tehnički pregled, više od polovice motora nebi prošlo i to svi jako dobro znaju...

A sad slobodno nastavite u revijalnom tonu po forumu i fejsu... (y)
 
  • Like
Reactions: M900
Da se osvrnem i na vikend na Glavici.. :mrgreen:

Osim što sam se smrzao ko govno u subotu i bio mokar oba dana, meni je ustvari bilo dobro...

Osvježenje je bilo razdvajanje klasa i moglo se pogledati zaista lijepih i kvalitetnih borbi za sva mjesta (u klasama gdje je bilo više od tri vozača 3 :mrgreen: ).

Vuhec i Vijeko su se pošteno ganjali i bilo je lijepo za gledati dok se jedan od njih dvojice nije umorio malo :mrgreen:... Krešu je malo zajebavao motor (ja mu kažem da je do majstora :mrgreen: a on mi ne vjeruje... Nero je zaboravio kišne gume, pa ima dobro opravdanje (y)

Neki talijani su u padovima skupljali i druge vozače po stazi, ali na sreću nije bilo teže stradalih.... Tomosi su malo zaribavali, ali sve je prošlo OK...

U 600 je bila jebeno dobra i kvalitetna borba između Majcana i Čike, baš gušt za gledati... (y)

U 1000 odlične vožnje, ali nemam nešto posebno izdvojiti...

Ima par novih vozača i motora i to je lijepo za vidjeti...

Odluka direktora utrke da se u subotu odgodi 1000 je veća debilana, ali šta je tu je, ja osobno na to nisam mogao utjecati... Kao i proglašenje wet race u nedelju samo da se skine odgovornost ( čitaj s qurca) ... ali na takve smo stvari već navikli.. :poop:

Vidio sam i sreo puno dragih i dobrih ljudi, vozača, mehaničara...
Nadam se da se opet vidimo ...
 
Pizdarija je jedino to što bi se neki (čak i ovdje na temi) jebali ali da im ne uđe... 😉
Svi čekaju da netko drugi nešto napravi, pa da onda kalkuliraju šta im se bolje isplati.. i da, pri tome mislim upravo na vozače...
Šta su to vozači konkretno napravili da bi popravili sranje u savezu osim što seru po forumu i fejsu?!?! Ništa... jebeno NIŠTA.. a to sam jučer rekao naglas pred svima...
Meni se živo jebe... ja nemam šta izgubiti osim mjesto na zavoju i 200 kuna za 13-14 sati mahanja zastavicama...

Sranje u savezu odgovara svima jer se svi prave glupi i to svima prolazi, svakom se gleda kroz prste za nešto i svi sretni i zadovoljni jer su odvezli još jednu utrku, pa će do slijedeće već nešto smisliti...

Na motorima otpadaju dijelovi u vožnji... curi ulje na svakoj brtvi... benzin kaplje i preljeva... materijali zamjenskih oklopa ne zadovoljavaju nijedan kriterij ... bla bla...

Kad bi se napravio jedan zaista kvalitetan i pravi tehnički pregled, više od polovice motora nebi prošlo i to svi jako dobro znaju...

A sad slobodno nastavite u revijalnom tonu po forumu i fejsu... (y)

Sve 5, moj prvi motor je neispravan jer je samo zakrpan od Slovenije.

Samo, zašto se nekima dozvolilo odraditi tehnički u nedjelju ujutro, a ja sam mora molit okolo da mi netko doveze motor na tehnički u petak?

Što se pravila tiče, ako će se stvarno provoditi, da motor mora biti potpuno tehnički ispravan, onda to mora biti tako bez obzira na iznimke. Samo to znači da će se desetkovati ionako mršavi grid.

Mene najviše nervira to može/ne može. Neću prijaviti nikog, jer želim da što više, a ne što manje ljudi vozi.
 
  • Like
Reactions: Igor28
Samo, zašto se nekima dozvolilo odraditi tehnički u nedjelju ujutro, a ja sam mora molit okolo da mi netko doveze motor na tehnički u petak?
Za ovo sam već rekao da je i meni iskreno bilo krivo i žao, i to sam ti rekao osobno ... ;) ... ali nažalost nije do mene ... ne mogu na to utjecati ...

svake godine do sad me netko od vozača zvao po tom pitanju i koliko god sam mogao pomoći, pomogao sam ... ove godine nisam mogao ... :(

Što se pravila tiče, ako će se stvarno provoditi, da motor mora biti potpuno tehnički ispravan, onda to mora biti tako bez obzira na iznimke. Samo to znači da će se desetkovati ionako mršavi grid.
Ja se s tobom slažem ... ali malo je bezveze tražiti s jedne strane da se za neke stvari progleda kroz prste, a da se za druge stvari strogo drži pravilnika ... ;) .. svakome od vozača nešto paše a nešto ne ... i kad bi se strogo gledalo na sva pravila, najviše bi ustvari bili zakinuti samo vozači, ali ne svi za sve, nego netko za nešto ...... onaj tko ima savršeno sređen motor po pravilniku, njemu smeta ako se nekoga drugog pusti na tehničkom, ali šuti o tome jer su njega pustili zbog nečeg drugog ... i kao što sam rekao, svima ustvari odgovara to što ništa nije kako treba biti ...

Mene najviše nervira to može/ne može. Neću prijaviti nikog, jer želim da što više, a ne što manje ljudi vozi.
Ovakvo razmišljanje je kod većine nas (da, i mene isto, ne ograđujem se ni malo), ali to je i dovelo do st(r)anja u savezu, pravilnicima i ostalom ... ;)
 
Malo slika
 

Attachments

  • IMG_0355.jpg
    IMG_0355.jpg
    397.4 KB · Views: 0
  • IMG_0356.jpg
    IMG_0356.jpg
    420.2 KB · Views: 0
  • IMG_0363.jpg
    IMG_0363.jpg
    463.9 KB · Views: 0
  • IMG_0384.jpg
    IMG_0384.jpg
    462.5 KB · Views: 0
  • IMG_0398.jpg
    IMG_0398.jpg
    607.8 KB · Views: 0
  • IMG_1572.jpg
    IMG_1572.jpg
    621.9 KB · Views: 0
  • IMG_1593.jpg
    IMG_1593.jpg
    481.4 KB · Views: 0
  • IMG_1592.jpg
    IMG_1592.jpg
    426.5 KB · Views: 0
  • IMG_1591.jpg
    IMG_1591.jpg
    449.9 KB · Views: 0
  • IMG_1596.jpg
    IMG_1596.jpg
    540.3 KB · Views: 0
Nije se dalo ni meni po kiši biti u subotu pa sam samo u nedjelju :) .Da dobre utrke, nema skutera i super mota pa se moglo razdvojiti klase
 

Attachments

  • IMG_1748.jpg
    IMG_1748.jpg
    599.4 KB · Views: 0
  • IMG_1719.jpg
    IMG_1719.jpg
    429.3 KB · Views: 0
  • IMG_1717.jpg
    IMG_1717.jpg
    389.7 KB · Views: 0
  • IMG_1704.jpg
    IMG_1704.jpg
    516.4 KB · Views: 0
  • IMG_1658.jpg
    IMG_1658.jpg
    441.2 KB · Views: 0
  • IMG_1635.jpg
    IMG_1635.jpg
    499.7 KB · Views: 0
  • IMG_1634.jpg
    IMG_1634.jpg
    643.6 KB · Views: 0
  • IMG_1630.jpg
    IMG_1630.jpg
    413.3 KB · Views: 0
  • IMG_1609.jpg
    IMG_1609.jpg
    423.8 KB · Views: 0
  • IMG_1606.jpg
    IMG_1606.jpg
    475.3 KB · Views: 0
A sada, na veseliji dio.

Kao što sam napisao, molio sam tehnički u subotu ujutro jer sam u Požegu krenuo tek iza 17:30 u petak što nije urodilo plodom.

Također, najavljeno je da se neće voziti klasa 300, pa mi nije ni tko imao povući motor ranije.

Povuci potegni, iskemijali su da se 300 ipak vozi, pa mi je motor otišao gore bez mene.

Meni rame nije dokraja zacijelilo, koljeno još uvijek boli, Suzuki je pokrpan, prognoza kaže kiša (a ja imam prednju kišnu samo) i nisam bio siguran da ima smisla ići gore. Ali...eto vrag neda mira.

Žena preoduševljena mojom idejom :)

Došao sam gore oko ponoći, motor je prošao tehnički, napuhali madrace i išli spavati u kombi.

Za razliku od Vuheca koji je bio i šampion pjevanja petak navečer :D

Ujutro rominja neka kišica, ali do prvog treninga sve staje.

BOWK6y2.jpg


yNtb5hC.jpg


onmEpJh.jpg



Samo zdravo jedemo!

OB0rW2k.jpg


Izlazim na trening, gledam tu svoju šugavu prednju kišnu gumu i ništa. Izlazim prvi put na Glavicu i fora je staza. Kratka, ali slatka. Asfalt dobro drži, čak i sa kišnom, koja se malo valja naprijed i ljulja moje dodatno samopouzdanje.

BOWK6y2.jpg


Prije idućeg treninga, nažicam Čiku da mi donese neku Supercorsu, da ne vozim na kišnoj, dečko trk doma i dovuče mi gumu. U boksu je izmijenimo na ručnoj montirci koju nam je ustupio neznani junak (hvala mu na tom).

Izlazim na drugi trening, kružim 55nešto, čak i nije totalni jad.

Do moje utrke ima par sati, pa smo malo gluvarili uokolo.

Krasna Mito, miss Glavice :)

AxFk3YY.jpg


Par random slika

W52Xyhc.jpg


pADty0Z.jpg


31LOoN8.jpg


H6GT4zA.jpg


OwMQKtD.jpg


yNtb5hC.jpg


QfV5eRc.jpg


nmiMeDM.jpg
 
Šuma nije bilo omiljeno mjesto klasi 125

nHgGSgx.jpg


Frane odmara

nTXAZJU.jpg


MZ generalka

alQwS6L.jpg


a6blaM1.jpg



A onda....pred moju trku nebo na zemlju

aedWeIf.jpg


Meni sprijeda supercorsa, natrag michelimn cup 2. Mislim se hoću neću izlazit, a onda, jebe mi se, nakon svega idem se taljigat revijalno. Suzuki radi malo na 3, malo na 4 cilindra, ja skoro vučem noge po podu, ali završavam trku.

Sutradan me rame lijepo uhvatilo, ali je vrijeme bilo OK, pa sam se i OK vozio. Domagoja nešto zajebavao njegov Suzuki, pa nisam ni ispao zadnji :)

Sve u svemu, bilo mi je odlično na Glavici, da nije bilo te usrane kiše bilo bi prva liga.

Predamnom je dug put što se vožnje tiče, ali pomalo. Ovo mi je samo hobi.

Hvala strašilo na fotki :)

VlcBSeQ.jpg



tp56wFh.jpg


Jako mi je žao što klasa 300 izumire. Pouzdani, brzi motori, samo je došlo do tog da su preskupi za start. Buntak je pao jer je bio na serijskoj R3 i pokušao je hvatati ostale na poprilično dorađenim motorima.

k1DIAF3.jpg


XQ3VHqp.jpg


Mali Gršić jeeebeno vozi i brutalan je talent (pogotovo s obzirom na godine).

Iznenadila me i klasa 1 oldtimera, prvi dan je bila brutalna borba Galant/Usmiani, moto 3 pretjecanje u rotoru :).



Što se klase 600 tiče, jebena bitka između Čike i Majcana, svaka čast Čiki, čini mi se da je jebeno napredovao u odnosu na prošlu godinu. Višak je bio na posuđenom motoru i ima vjenčanje idući vikend, pa je bio malo rezerviran. Nadam se da će se iduće godine vratiti u punoj snazi.

Klasa 1000 me iznenadila po brojnosti i borbenosti, odlično.

Uglavnom, veselim se idućoj Požegi, nadam se da će biti suha :)

I na kraju, utrpano sve u moj hibrid. Došao doma sinoć oko 13, sad moram iskrcati sve iz auta.

p5pgu39.jpg


Mario, svaka čast na volji i požrtvovnosti i thx na fotkama!
 
Stari kojn debitira u PH OT, što reći, s dragim ljudima i prijateljima sve je dobro.
Najsretniji sam jer sam od prvog treninga do druge utrke popravio vrijeme kruga za 6 sekundi, a u drugoj utrci nisam bio zadnji, jeee :D
Nadam se u rujnu još popraviti vrijeme, plasman nije upitan jer svi bježe od mene :ROFLMAO:

282821459_1059411551449082_686936624304641456_n.jpg
285551716_540519641139307_6903440214336698251_n.jpg
 
Last edited:
da ne mogu otvorit bar cijeli dan, ako već ne daju subotom..
katastrofen..
Šteta, da, iz Kc mi treba 3h do tam tak da bum u ned zapičil na Marof jer mi je jednostavnije, bliže, jeftinije i mogu se vozit cijeli dan... Glavica je fora jer je brža, ali to bi mi se splatilo jedino da sam tam u blizini...
 
  • Like
Reactions: webmaster750