OPH- Glavica 28./29.5.2022.

strasilo

Motorator
Znam da većina ekipe koja prati ovu našu bijedu od moto sporta u HR već sve zna, ali evo da i ja stavim nekakvu objavu na forumu jer mislim da je to OK .. :)

279682614_679227803303824_6234156099456026737_n.jpg
 
⚠️
VAŽNA OBAVIJEST
⚠️

Međunarodno OPH- Glavica 28./29.5.2022.
✅
Tehnički pregled motocikala i verifikacija održava se u petak 27.5.2022. od 15.30-20h!
 
Znam da je puno onih koji bi vozili onu utrku "amatera" iako se ekipa *ebeno dobor vozi ... ;)

281728189_686113352615269_4562418321217835868_n.jpg
 
Moram reći da nisam direktno u organizaciji, ali pokušat ću prenijeti sve informacije do kojih mogu doći ... (y)
 
Baš se je super izašlo u susret nama koji u petak radimo i živimo ponajdalje
jebiga, nije do mene ... samo prenosim informacije ..

znam da se do sad izlazilo u susret vozačima, pa su se neke stvari mogle baviti i u subotu ranije ujutro ... :unsure:
 
Baš se je super izašlo u susret nama koji u petak radimo i živimo ponajdalje

Sigurno vas ceka hotelski smjestaj te novcane nagrade 🤣
Frane salim se znam kako je to👍
 
jebiga, nije do mene ... samo prenosim informacije ..

znam da se do sad izlazilo u susret vozačima, pa su se neke stvari mogle baviti i u subotu ranije ujutro ... :unsure:
Ma znam
Ovo "izlazilo u susret vozačima" je bitno jer ovaj vikend voze organizatori, zavojni suci, novinari i hostese
 
Ma znam
Ovo "izlazilo u susret vozačima" je bitno jer ovaj vikend voze organizatori, zavojni suci, novinari i hostese

A to suci mi je najsmjesnije. Ozujsko i Karlovacko im daje licence 🤣
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Zvao sam da se prebaci tehnički pregled, glatko odjeban. Hvala lijepa organizatoru :)

Samo da kažem, Slovenci (na Središće mislim) su bez frke odradili tehnički na dan utrke (znači u nedjelju) za nas majmune koji s posla pičimo 8h vozit u nedođiju, s motorima koje sami financiramo, sa putom koji sami financiramo, te sa startninom koju sami plaćamo.

Zbog toga, ovu Glavicu preskačem (znam da nikog nije briga, samo kažem). I onda su Dalmatinci negostoljubivi :)

Za 9 mjesec ću uz sve troškove, potrošit i usrani godišnji da mogu obaviti tehnički pregled (koji je tek posebna smijurija).
 
Na ovoj "stazi" ipak nema českih turista i Iveco dailya elektroprivrede s par promila u krvi.
A čekaju nas i kišni treninzi i kišne trke.
 
  • Like
Reactions: M900 and Nero
Na ovoj "stazi" ipak nema českih turista i Iveco dailya elektroprivrede s par promila u krvi.
A čekaju nas i kišni treninzi i kišne trke.

Slažem se, utrkivanje je nešto sasvim drugo i generalno jako zabavno.

Problem su samo ovakve neke prepreke koje (nepotrebno) traže veliku žrtvu od običnih smrtnika koji rade za plaću u 40satnom radnom tjednu.

Ti si posebna priča i tvoja volja je nemjerljiva.
 
E da u Dalmaciji ima neka karting staza ala Marof, to bi ka pisma bilo.
Manje divljanja, prometnih, Grand Prixa po obali, jebiga, sad je snađi se druže…
 
Last edited:
U Dubrovniku utrku organizirat pa ces vidit kako cvile da je daleko
 
Ma znam
Ovo "izlazilo u susret vozačima" je bitno jer ovaj vikend voze organizatori, zavojni suci, novinari i hostese
prijavljeno je skoro 70 vozača... (67 mislim) ...

meni je iskreno žao što se neke stvari ne mogu odraditi u subotu jer je to do sad bilo uvijek moguće, ali kao što rekoh, nemam nikakvog uticaja na to ...
 
  • Like
Reactions: M900
A to suci mi je najsmjesnije. Ozujsko i Karlovacko im daje licence 🤣
Ne kužim na šta točno ciljaš ?!

Ja imam položeno nekoliko kategorija i svaku od licenci mi je izdao isti onaj koji izdaje licence vozačima... pa ako Ožujsko i Karlovačko daje licence vozačima, onda ih valjda daje i sucima ... ;)
 
  • Like
Reactions: M900
prijavljeno je skoro 70 vozača... (67 mislim) ...

meni je iskreno žao što se neke stvari ne mogu odraditi u subotu jer je to do sad bilo uvijek moguće, ali kao što rekoh, nemam nikakvog uticaja na to ...
Ma znam, nego lajem da svi čuju.
Jebu nas s prijavama, a tamo gdje treba gledat (ccm podosta motora) nema nikog
 
  • Sad
Reactions: sharky969