Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

Ja imam helite crnu vestu/prsluk s kornjacom koja se moze izvaditi.Preko ljeta prebacim preko mash jakne koja nema leđni protektor i sasvim je ok.A kada je hladnije preko zimske jajne tkd bez leđnog protektora i jos bolje grije.Mozda nije lijepo a niti praktično, ali se osjećam sigurnije
taj helite izgleda mi skroz nekak nezgrapan, ali ako funkcionira, nebitan izgled :mrgreen:
ovo kaj je ok, može se privat rebuildat, nova kartuša i gas
 
  • Like
Reactions: Viper50
Moje iskustvo.
Trebao sam uzet broj veće cipele.
 
  • Like
Reactions: Viper50
Pozdrav,
Imam problema s pronalaženjem odgovarajućih hlača i jakne za osobe s mojom građom (180cm i 130kg). Budući da sam iz Zagreba, već sam obišao nekoliko dućana u Zagrebu i u Draganiću, ali nisam zadovoljan ponudom jer se svodi na jedan model. Molim za sugestije gdje da se uputim u Sloveniju, Austriju ili da pokušam ipak preko webshopova? Hvala!
 
Vidi nesto od Modeka modela. Ja sam 14cm visi od tebe i 10ak kila laksi i Modekin 4XL tekstilni komplet mi je odlican. Ako zelis kozu, vidi od Alpinestars nesto u velicini 62.
Ovi ti isto imaju svoj brend opreme u velicinama za prave muskarce :D : https://www.biker-zone.com/
 
Pozdrav,
Imam problema s pronalaženjem odgovarajućih hlača i jakne za osobe s mojom građom (180cm i 130kg). Budući da sam iz Zagreba, već sam obišao nekoliko dućana u Zagrebu i u Draganiću, ali nisam zadovoljan ponudom jer se svodi na jedan model. Molim za sugestije gdje da se uputim u Sloveniju, Austriju ili da pokušam ipak preko webshopova? Hvala!
Tu smo negdje. Pogledaj si Kurzgroessen od Modeke ili Helda. U Automotorsportu sam prošle godine uzeo jaknu Aeris i hlaće Lonic. Hlaće u velićini K4XL. To bi i tebi trebalo biti taman. Held ima slične veličine. Problem je što Louis i Polo te Kurzgroessen ne drže. Trebao bi iči do njihovih distributera, oni znaju imati širi asortiman.
 
Ima tko rev it outback 3 hlace i jaknu? Ili sta bi bilo best buy do 400-500e komplet? U moto Charlie imaju sand 3 na akciji za 300e ali ne odg broj...
 
Ima tko rev it outback 3 hlace i jaknu? Ili sta bi bilo best buy do 400-500e komplet? U moto Charlie imaju sand 3 na akciji za 300e ali ne odg broj...
Šteta. Ja imam Sand 2 i 4. Meni je Rev'it dobar.
Jesi li pitao ako mogu nabaviti tvoj br. ?
 
Vj mogu. Ma bio nabrzinu uzeo potkapu probao jednu clover. Jbg po zimi je najbolje kupovat moto opremu sad ce sezona...
Bio sam prosli tjedan. Kupio sam čizme i čekam traperice. Imaju samo klasične, a ja bih one što imaju ratezljivi sio na koljenima.
Klasične imam, ali mi ne odgovaraju.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Ima netko iz ZG da naručuje sa fc moto, uzeo bi revit dirt 3 rukavice cca 70€, pa ako netko radi veću narudžbu da izbjegnem poštarinu ili po pola ako nije dovoljan iznos za besplatnu
 
Last edited: