Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

tibor said:
vozim stalno perforirani kožni moto kombinezon... za hladnije vrijeme ispod obučeš neki windstopper od provjerenog proizvođača i nemaš brige... kad te u rano proljeće il kasnu jesen uhvati mrak negdje na putu do sad se nikad nisam smrznuo, a poprilično sam zimogrozan

što se tiče zaštite pri padu bolje od kože ne postoji
Ok... super. Jesi isao recimo 5-6 dana nekud? Ono van granica, sto si onda nosio?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Getriba said:
Ok... super. Jesi isao recimo 5-6 dana nekud? Ono van granica, sto si onda nosio?


Sent from my iPhone using Tapatalk

u ranu jesen sam se po austriji vozio u trenirci ispod koje je bio windstoper i perforiranoj kožnoj jakni ispod koje je također bio windstoper :mrgreen:
 
tibor said:
u ranu jesen sam se po austriji vozio u trenirci ispod koje je bio windstoper i perforiranoj kožnoj jakni ispod koje je također bio windstoper :mrgreen:
Jnga, moramo mislit na prostatu i mjehur....treba u toplo hehe


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
u našem kauflandu nije bilo crvenog đonija na akciji pa sam sjeo na bajk i ošo do hofera po par boca

ko je tad mislio na prostatu - mladost ludost

:mrgreen:
 

Attachments

  • do_hofera_bez_kofera.jpg
    do_hofera_bez_kofera.jpg
    906.4 KB · Views: 173
tibor said:
u našem kauflandu nije bilo crvenog đonija na akciji pa sam sjeo na bajk i ošo do hofera po par boca

ko je tad mislio na prostatu - mladost ludost

:mrgreen:
Kako si uspio nakrcat đoni kad nemas centralnog kofera od 100l ili si ga popio ispred dućana pa nazad doma.
Su to 85/15 gume, kako idu i da li se sa njima može ozbiljno vozit na karting stazi.
Imam doma najbolje dainese hlače sa najboljim knee slajderima pa bi htio malo probat vozit na koljeno, ali nisam siguran da li se može sa mojim gumama.

Poslano sa mog SM-G973F koristeći Tapatalk

 
tibor said:
u našem kauflandu nije bilo crvenog đonija na akciji pa sam sjeo na bajk i ošo do hofera po par boca

ko je tad mislio na prostatu - mladost ludost

:mrgreen:

Licis na onog forumasha gagi9gag :mrgreen:
 
Igor28 said:
Kako si uspio nakrcat đoni kad nemas centralnog kofera od 100l ili si ga popio ispred dućana pa nazad doma.
Su to 85/15 gume, kako idu i da li se sa njima može ozbiljno vozit na karting stazi.
Imam doma najbolje dainese hlače sa najboljim knee slajderima pa bi htio malo probat vozit na koljeno, ali nisam siguran da li se može sa mojim gumama.

Poslano sa mog SM-G973F koristeći Tapatalk

to su te gume da, super se vrte u vožnji, nisam ih nikad isprobao na karting stazi, ali su za karting stazu odlične, kupio sam ih na popustu

ako imaš najbolji dainese onda možeš sve, za kofer nemam izlike...
 
tibor said:
u našem kauflandu nije bilo crvenog đonija na akciji pa sam sjeo na bajk i ošo do hofera po par boca

ko je tad mislio na prostatu - mladost ludost

:mrgreen:

gle patuljka jbte jel te puste na vrtuljak u Bedekovčini?

:LOL:


Srki
 
Srki said:
gle patuljka jbte jel te puste na vrtuljak u Bedekovčini?

:LOL:


Srki
Ne zajebaji covika
Ne moze svako imat povise  175 cm


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Srki said:
gle patuljka jbte jel te puste na vrtuljak u Bedekovčini?

:LOL:


Srki

bi lilvo bit mlad i moto gp visine

čelavi starče

:mrgreen:
 
seki22 said:
Ne zajebaji covika
Ne moze svako imat povise  175 cm


Sent from my iPhone using Tapatalk

daj ne jebi ovaj patuljak mora na ljami jahat da dodje do 175

:LOL:

daj briši sliku da ju Roncalli ne vidi :LOL:



Srki
 
Srki said:
daj ne jebi ovaj patuljak mora na ljami jahat da dodje do 175

:LOL:

daj briši sliku da ju Roncalli ne vidi :LOL:



Srki
A neznan
Ono je MTS Enduro
Neman pojma koliko je sic visok
Ali da jedva na prstima
Nije covik kriv......sta je nizak mislin....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
infinity said:
Da mi je nac motor, di se ovako samo prsticima dira pod...
Kakav si sa ATAS 2018-19 sa original sicem u gornjem polozaju
Mislin da nema vislji motor....ko je to izmislia tribalo bi ga po kratkom postupku


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Boris87 said:
ako mislis da klim/rukka/dainese/alpinestars/( ne samo oni ali ovi kao bekakav vrh brijega) rade jakne od najlona koje nemaju nikakvu zastitu onda neznam sta da ti kazem.
zastiti ce me puno vise od toga da nemam nista :021:

Rukka ima Armcor ili tako nekako materijal koji je navodno bolji za struganje po asfaltu od kože.
Ja sam pao i klizao po asfaltu u Dainese koži, koja se izgulila, ali nije se nigdje potrgala. Hlače su bile za bacit, a jaknu još imam i mogla bi se nosit jer je dobio samo rukav i štitnik na laktu.

Šta se tiče ljeta i jakni/hlača, prije par godina sam kupio Rukka Air jaknu i hlače i to je nešto super. Neki materijal kroz kojeg kad gledaš se skoro vidi, ali nije mesh, i super je ugodan za nekih do 20tak stupnjeva, ispod toga je zima. Na HR ljetnim temperaturama je super. Puno ugodnije se vozit u tome nego u majici kratkih rukava, nimalo se ne oznojiš. Super stvar.
 
zokx said:
Rukka ima Armcor ili tako nekako materijal koji je navodno bolji za struganje po asfaltu od kože.
Ja sam pao i klizao po asfaltu u Dainese koži, koja se izgulila, ali nije se nigdje potrgala. Hlače su bile za bacit, a jaknu još imam i mogla bi se nosit jer je dobio samo rukav i štitnik na laktu.

Šta se tiče ljeta i jakni/hlača, prije par godina sam kupio Rukka Air jaknu i hlače i to je nešto super. Neki materijal kroz kojeg kad gledaš se skoro vidi, ali nije mesh, i super je ugodan za nekih do 20tak stupnjeva, ispod toga je zima. Na HR ljetnim temperaturama je super. Puno ugodnije se vozit u tome nego u majici kratkih rukava, nimalo se ne oznojiš. Super stvar.
Ljeto je zbog turista vise auta, prometa... mozda bi i tad bilo pametno kozu nosit, iako vjeroj tvoja kombinacija puno prozracnija....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Getriba said:
Ljeto je zbog turista vise auta, prometa... mozda bi i tad bilo pametno kozu nosit, iako vjeroj tvoja kombinacija puno prozracnija....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Vjerojatno točno kad gledaš rizik, ali i ova jakna i hlače imaju sve protektore, i puno je bolje nego majica i kratke hlače. Da se razumijemo, i ja svaki dan ljeti po gradu pičim u nekoj ne moto kombinaciji, i znam da je to u stvari najveći rizik, ali ne mogu sve navuč na sebe za otić na kavu, ili u dućan. Ako idem u vožnju obučem se i to je to.

Inače, ne znam imate li s tim problema, ali mene svake, ali baš svake godine od kad pamtim strefi jednom do dvaput osa/pčela. To je u ruku, nogu, vrat i slično ko metak. Žari, peče, moram hitno stat. Svake jeb. godine. Ja sam magnet za ose, tako da su prednosti dugih nogavica i rukava za neku vožnju i obrana od toga. Plus što recimo u sat, sat ipo vožnje bez opreme izgorim ko na barci. :mrgreen:
 
zokx said:
Vjerojatno točno kad gledaš rizik, ali i ova jakna i hlače imaju sve protektore, i puno je bolje nego majica i kratke hlače. Da se razumijemo, i ja svaki dan ljeti po gradu pičim u nekoj ne moto kombinaciji, i znam da je to u stvari najveći rizik, ali ne mogu sve navuč na sebe za otić na kavu, ili u dućan. Ako idem u vožnju obučem se i to je to.

Inače, ne znam imate li s tim problema, ali mene svake, ali baš svake godine od kad pamtim strefi jednom do dvaput osa/pčela. To je u ruku, nogu, vrat i slično ko metak. Žari, peče, moram hitno stat. Svake jeb. godine. Ja sam magnet za ose, tako da su prednosti dugih nogavica i rukava za neku vožnju i obrana od toga. Plus što recimo u sat, sat ipo vožnje bez opreme izgorim ko na barci. :mrgreen:

Ne pamtim ni jednu godinu da me osa nije ubola u lice barem dva puta, tako da nisi jedini  :mrgreen: