Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

ja u ri vozim svaki dan na posal.... potrošio sam podosta kišnjaka kroz godine.....
jeftina, skuplja, brendirana i ne.... sva rade dok jednog dana ne propuste na jaja.....
uvik na jaja..... i to bez da je negdje vidljiva rupa.....
Dok ne dođe do jaja da se durati a kad dođe do jaja uf.
 

Attachments

  • IMG_20201207_123655.jpg
    IMG_20201207_123655.jpg
    162.6 KB · Views: 146
  • Like
Reactions: Spori
gs.jpg

Danas stigle i ovako na prvu od svih rukavicu ove su mi najudobnije a jos n isu ni koristene.87e a šiju i neke duplo skuplje koje imam.
 
Nemam pojma ali vidim da ekipa po youtubeu kad navodi najdraze/najbolje rukavice redovito spominje ove pa sam uzeo. I sto mogu za sada reći da je osjećaj u njima top.Nove su a super udobne i cvrste.
87 eura a uzeo sam ljetos neke rebelhorn u novema novi koje su bile 500 kn i već su se počele raspadat i nisu ni problizno udobne kao ove
 
Nemam pojma ali vidim da ekipa po youtubeu kad navodi najdraze/najbolje rukavice redovito spominje ove pa sam uzeo. I sto mogu za sada reći da je osjećaj u njima top.Nove su a super udobne i cvrste.
87 eura a uzeo sam ljetos neke rebelhorn u novema novi koje su bile 500 kn i već su se počele raspadat i nisu ni problizno udobne kao ove
Odlicne rukavice,jedino ne volim natpise po njima... (y)
 
Da sam sebe citiram :mrgreen:
Kupljene, cak sam dobio bolju cijenu nego sto imaju na webu (y)
Pristojna ekipa u ducanu, cak su mi povukli par brojeva sa skladista da si mogu isprobati (y)
Moze koji osvrt sto se tice udobnosti i ostaloga? Gledam taj model i smx 6, imam siru nogu pa moram probati ako ce mi odgovarati cizma, inace su mi top ovako na slikama. Sad ne znam dok ne probam koliko su krute i jel mi odgovara kalup, cekam da ulovim vremena da probam😬
 
Nisam se još vozio u njima, pa ti ne mogu baš nešto pametno reci.
Meni su udobne i savršeno mi odgovaraju za moje stopalo (imam normalno stopalo)
Nisu ko da imaš pancerice na nogama, tako da se za silu može i prošetati u njima.
Djeluju kvalitetno izrađene, dobar cif, jaki čičak, slajder možeš mjenjati, sad koliko budu izdržale budemo tek vidjeli.

U svakom slučaju obavezno ih isprobaj (y)
 
  • Like
Reactions: dipsi997
I obavezno s obje noge (stopala), ja sam se tak malo zajebo pa sad nosim isključivo one tanke sportske čarape jer mi je lijeva knap, desna taman. Kratko vrijeme nakon kupnje sam se tješil da se buju razgazile :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: dipsi997
Alpinestars smx plus .. ovo mi je drugi par sto imam. Nikad udobnije cizme nisam nosio
Jos cekan da mi se razgaze Daytona Journey
Istini za volju nisan puno se vozia jerbo nisan puno ni bia doma a i kad san bia covid tj zabrana kretanja me onemogucila
A i moran ih isprobat po ladnijem vrimenu
Pa ako su dobre onda cemo ostat na njima
Mislia san uzet ili Roadstar ili Transtourman
Travel star ovo ono.......
 
Imao sam ja i od drugih firmi, sidi ,dainese itd ali ove su mi najbolje , ne osjecas ih na nogama

alpinestars su stvarno lagane i udobne, ali su plastičija i skuhaju se noge..a na grobniku obavezno zgulim kožu na palcu jer ona zaštita za mjenjač, iznutra ima samo podstavu, pa sjebem palac..
a i one plastike sastrane šta se miču u zglobu se odvidale..nakon par nošenja..
 
alpinestars su stvarno lagane i udobne, ali su plastičija i skuhaju se noge..a na grobniku obavezno zgulim kožu na palcu jer ona zaštita za mjenjač, iznutra ima samo podstavu, pa sjebem palac..
a i one plastike sastrane šta se miču u zglobu se odvidale..nakon par nošenja..
Koji model? Ja nemam problema koje si naveo