Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

Ljudi dali tko ima alpinestars cizme zbog broja pitam jer bi narucio iz Luisa a ne znam sta s velicinom pa u odnosu na tenisice koji broj da uzmem.
Izmiri kolika ti je noga u cm…..
Pa onda vidi……
Mozda da posaljes mail u alpinestars
Ja san tako posla Daytoni mail jer u Louisa i na stranici Daytone bile drugscije mjere, i zenska odgovorila….i bogami ka saliveno…..
 
Inace iman problem
Dainese jaketa mi je 58 broj i to je taman
Pogotovo kad stavin ledni protektor
Tia uzet Revitovu jaketu u Louisa i kontan bit ce XL
Na svu srecu prika ima istu i provan je….
Niks…..premala pa san narucia XXL i taman je
Sad opet gledan Revitovu neku ala jaketu pa se mislin jel opet XL a ne XXL
Jer ako san ja XXL sta je onda neko od 100+ kg
Ima san preko 100 dobro ali san smrsavia dosta……
Ali ostali misici a salo islo….🤪
ali isto mi XXL pari previse…..nisan pametan
187 cm
91-95 kg varijacija
 
A ja taman mislio uzeti ove cizme i piknut jaknu iste marke 54 kao sto mi je suomy koju imam e sad ga jebi vise ni ja nisam pametan a neda mi se vracati pa cekati
 
Evo sve narucio pa ko ga jebe ako ne bude dobro vracat cemo...
Screenshot_2021-12-06-17-39-05-853_com.google.android.gm.jpg
 
Taj AS si mogao probati i kupiti u Automotosportu u Zg, čak mi se i čini bolja cijena nego u Louisu.
Čega nemaju u ducanu, povuku sa skladišta, bez obaveze kupnje.
 
Evo sve narucio pa ko ga jebe ako ne bude dobro vracat cemo...
View attachment 739578
Ala itnili smo se
Skupi se na kraju
Neka neka
Ja san isto bia udria dvi narudbe iz Louisa nedavno ali ne toliko jevra😂 ka ti
Jebiga nema se……
A Drift Evo……da ja san vec davno uzea u ATT…..cekan da dode jer su proizvodne linije bile u prekidu zbog Covida…..tak oda ce kaciga doc frisko napravljena….jos topla i boja svjeza😂😂😂😂
 
Ala itnili smo se
Skupi se na kraju
Neka neka
Ja san isto bia udria dvi narudbe iz Louisa nedavno ali ne toliko jevra😂 ka ti
Jebiga nema se……
A Drift Evo……da ja san vec davno uzea u ATT…..cekan da dode jer su proizvodne linije bile u prekidu zbog Covida…..tak oda ce kaciga doc frisko napravljena….jos topla i boja svjeza😂😂😂😂
Znas sta sad sam i motor kupio i ovo i to je to... Ostala neka sića za gorivo. Fino odmah dok je topla kaciga na glavu i da se tako ohladi 😁👍
 
Probavao sam smx 6 model i cini mi se da je isti broj kao i kod tenisice, vidim sad da si uzeo faster 3, imam ih i ja i isti mi je broj kao inace. Ja sam ih uzeo za 80€ u veroni, odnosno 100€ za drugi dizajn i super su (y) tu od 880-1000kn ovisno o boji
 
Last edited:
Jel su udobne kao i tenisice. Ja imam visoke cizme druge marke ali kad hodam u njima ko kauboj...
Imam malo širu šapu tako da me na lijevoj stisce palac a druga mi je super... Znao sam u njima provest vikende kad sam isao u istru, popeo se i na marijan, trazio sam najbolji kompromis i to je to, klizao jednom u njima i odradile posao kako spada, imam ih 2 sezone i super su, nema tragova istrosenosti(osim na protektoru kod gleznja koji je malo poturpijan i dolje kod malog desnog prsta) ili raspadanja. Da sam kupio cizme morao bih nosit rezervne tenisice, a opet nemam di skladistit cizme dok hodam jer sam uvijek negdje u prolazu i zavlacim se po nekim stazicama i makadamu... suvozacica isto zadovoljna, skoro je uzela cizme pa kad sam je pitao kako se misli kretat u njima po gradu na +30 u kratkim hlacicama odustala je.
Da se vozim od tocke A do tocke B bez nasetavanja okolo imao bih cizme, posto znam obic vise mjesta u danu tenisice mi pruzaju sve sto trebam
 
  • Like
Reactions: xkovax
Ovo je negdje 4. ili 5. par rukavica koje sam spizdio na isti način, mislim da imam problem s opsesivnim davanjem/"provjeravanjem" žmigavca :ROFLMAO:
Screenshot_20211216-095700_Piktures.jpg
 
  • Haha
Reactions: Shepa
Nisi jedini.
Na žalost, kod nas nema udruga liječenih opsesivno kompulsivnih pritiskača žmigavaca, ali vani se diže dobra lova na tome.
 
  • Haha
Reactions: bricksrheavy