Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

Hoce to tako kod njih neki puta u par dana a neki puta i mjesec bez da mozes nekog dobiti 😅😅
Znaci zadrzali su "profesionalnost" starog autokrese🙄
Inace kad su imali poslovnice po gradovima, kod njih sve sto sam kupovao za auto, apsolutno nista nije pasalo od prve, pa cak i akomulator su mi gurali koji dimenzijama nikako nije ulazio.
 
Imam potpuno oprečno iskustvo sa motostop.hr/autokrešo; već nekoliko godina naručujem ulje kod njih (Motorex, 2 puta godišnje) i stigne mi u Split u roku 2-3 radna dana (y) - isto je bilo i s pločicama prije pola godine
 
  • Like
Reactions: Shepa and Freesty
ja narucio prije par mjeseci, al osobno preuzimanje i bilo kroz par dana spremno... bas sam neki dan opet narucio pa cemo vidjeti kad jave.... al sve placanje pouzecem pa me ne brine previse
 
Dainese Mistica? Ima li itko iskustva kakva je jakna? Vidim ima postavu pa bi mogla biti i za neko prelazno jesensko proljetno razdoblje?
 
Jel ih ima tko??
 

Attachments

  • Screenshot_2022-12-12-17-44-36-989_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-12-12-17-44-36-989_com.android.chrome.jpg
    551.9 KB · Views: 0
  • Screenshot_2022-12-12-17-43-36-148_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-12-12-17-43-36-148_com.android.chrome.jpg
    423.2 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: JosoGT46
Upravo dobio sa ebaya iz Italije A-pro kofer 46lit doslo za 2 dana.
Ovo izgleda savim ok i kvaliteta i ima i tezine.
Nema lufta nista kad se stavi u plocu za na nosac.
Ima malo nepravilnosti na laku na dva mjesta ali za 550kn za na job odlican.
Screenshot_20221229_094928.jpg
Screenshot_20221229_094946.jpg
Screenshot_20221229_094958.jpg
Screenshot_20221229_095012.jpg
Screenshot_20221229_100028.jpg
 
  • Like
Reactions: Dene
Jedan frend uzeo jaknu,hlace i rukavice bas od te marke A Pro....nije platio nesto puno ali nije ni da je dobio neku kvalitetu...
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Jedan frend uzeo jaknu,hlace i rukavice bas od te marke A Pro....nije platio nesto puno ali nije ni da je dobio neku kvalitetu...
Meni bilo odlično i za zimu, kišu, ljeti zbog otvora za zrak a i pad je fino izdrzalo. Kupio sve za cca 1300 kn u Novemi.
 
Pozdrav svima.

Trebao bih preporuku za neku dobru Touring zimsku jaknu.

Hlače imam Oxford Continental, koje su stvarno za preporuku ako netko traži dobre hlače.

E sad... Uz to ide kakti i Continental jakna:
https://viktormotosport.hr/shop/moto-oprema/jakne/oxford-jakne/oxford-tekstilne/oxford-continental/
Onda bi to bio komplet; može se zakopčati jedno za drugo itd itd...

Opet s druge strane našao sam vani sličan model, Oxford Montreal i to puno jeftinije nego kod nas:

Jel zna netko dali se može ova jakna kopčati na Continental hlače ?

Ili ako netko ima nekakvu preporuku za neku drugu jaknu ? Slobodno predložite.