Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

U anketi ovdje pobjedjuje uvik HJC...nijedna marka je nemore prestici po glasovanju...kako to... ;)
I fićo je nekad bio u yugi no 1 ... ali ne zbog kvalitete.... nego zato sto su ga mnogi mogli priustiti...
 
I fićo je nekad bio u yugi no 1 ... ali ne zbog kvalitete.... nego zato sto su ga mnogi mogli priustiti...
Neznam nasto ciljas,uvik od svake vrste ima povoljnijih i nepovoljnijih,moja e kostala 4.800,a Fico je bio nr.1.,i stojadin,jer nije bilo drugog puno veceg izbora...ko je imao onda Fiat 128 sport,bio e faca... ;)
 
Neznam nasto ciljas,uvik od svake vrste ima povoljnijih i nepovoljnijih,moja e kostala 4.800,a Fico je bio nr.1.,i stojadin,jer nije bilo drugog puno veceg izbora...ko je imao onda Fiat 128 sport,bio e faca... ;)
Preskupa za taj kvalitet sto nudi ...
 
Kada se poručuje sa Motocarda u Hrvatsku da li imaju neke dodatne takse, carine, porezi i ostalo ili prolazi bez toga?
 
Vec duze vrijeme pikiram SHOEI GT air II, jel ima netko kakav review po domaci, jer sam ovih testova odgledao dosta i visoko se pozicionira, pa me sad zanima iz prve ruke...
 
Vec duze vrijeme pikiram SHOEI GT air II, jel ima netko kakav review po domaci, jer sam ovih testova odgledao dosta i visoko se pozicionira, pa me sad zanima iz prve ruke...
Iman gt air
Proba u picila gt air 2
Nema se tu sta nadodat.kaciga je top
Samo mali problem sta je teza i navodno bucnija od Gt air pa se postavlja pitanje di je tu napredak
Kao ima za integriranu komunikaciju od Sene.Za koju san procita da nije bas nesto
A i integralna komunikacija me muci.
Tribas nosit doma kacigu i stavit je na kantunal i punit.ili imat power bank u kuferu.
Za jet cu tako sa powerbankom ali za integralnu mi se to ne da.isa san na cardo zato.pa mi se sve zato gt air cini ne dobra......
Mada realno nema bolje kacige u toj premium kategoriji.(unutarnji vizir)
Shoei Hornet Adv je odlicna kaciga ali nema unutarnji vizir pa onda otpada iz svih kombinacija
 
Iman gt air
Proba u picila gt air 2
Nema se tu sta nadodat.kaciga je top
Samo mali problem sta je teza i navodno bucnija od Gt air pa se postavlja pitanje di je tu napredak
Kao ima za integriranu komunikaciju od Sene.Za koju san procita da nije bas nesto
A i integralna komunikacija me muci.
Tribas nosit doma kacigu i stavit je na kantunal i punit.ili imat power bank u kuferu.
Za jet cu tako sa powerbankom ali za integralnu mi se to ne da.isa san na cardo zato.pa mi se sve zato gt air cini ne dobra......
Mada realno nema bolje kacige u toj premium kategoriji.(unutarnji vizir)
Shoei Hornet Adv je odlicna kaciga ali nema unutarnji vizir pa onda otpada iz svih kombinacija
Ma treba ubrat par komada na popustu GT AIR, dok ih jos ima, i bit miran do penzije.
 
  • Like
Reactions: error
Seki je dobro napisao, imam GT-Air 1 i ne vidim razlog za kupovanjem dvojke osim ako baš ne želiš Sena komunikaciju integriranu u kacigu.

Tako da ako ima sada jedinica na popustu, bolje nego dvojka (y)
 
  • Like
Reactions: BradatiGad
A kako ih misliš čuvati?
FtXn.gif
 
  • Haha
Reactions: Spori
Gdje si ih uzeo? Cijena?

Njemacki Ebay, za 205 EUR na akciji.
Evo link https://www.ebay.de/itm/Boots-Motor...vo-Goretex-Adventure-Waterproof-/252782488653

Seki je dobro napisao, imam GT-Air 1 i ne vidim razlog za kupovanjem dvojke osim ako baš ne želiš Sena komunikaciju integriranu u kacigu.

Tako da ako ima sada jedinica na popustu, bolje nego dvojka (y)

Za GT-Air 1 samo rijeci hvale (y) Imam ga vec 5 godina i ne mislim ga mijenjati. Samo osvjeziti sa novim spuzvama na obrazima i mrezicom na bradi, posto su se ti dijelovi malo ofucali. Trosak tog osvjezenja je 60-70 EUR i vozi dalje.
Brat ima dvicu i takodjer je zadovoljan.
Tako da ko zeli GT Air kacigu, neka kupi ono sto mu naleti najpovoljnije. Bio to kec ili dvica, ni sa jednom nema greske (y)
 
Last edited:
Njemacki Ebay, za 205 EUR na akciji.
Evo link https://www.ebay.de/itm/Boots-Motor...vo-Goretex-Adventure-Waterproof-/252782488653



Za GT-Air 1 samo rijeci hvale (y) Imam ga vec 5 godina i ne mislim ga mijenjati. Samo osvjeziti sa novim spuzvama na obrazima i mrezicom na bradi, posto su se ti dijelovi malo ofucali. Trosak tog osvjezenja je 60-70 EUR i vozi dalje.
Brat ima dvicu i takodjer je zadovoljan.
Tako da ko zeli GT Air kacigu, neka kupi ono sto mu naleti najpovoljnije. Bio to kec ili dvica, ni sa jednom nema greske (y)
Slazen se
Zasto nisu na Hornet Adv stavili unutrasnji vizir.Odma bi je rjesia
Nasa san GT -Air primal tc2 koja mi bojama pase ali previse je 500 i nesto eura za ipak staru kacigu.bez obzira sta je nova iz ducana datum proizvodnje je sigurno prije 4,5 god
A GT-Air 2 mi nema grafike koje mi pasu osim eventualno crossbar plava....
Tako da se mislin ic na budget kacige
Pojedini Caberg modeli mi se cine iznimno dobri
Xtrace vec iman a Drift Evo Carbon mi se svida
Najbolje od svega sta Caberg kacige mogu uzivo pogledat pa se ne mora sve virovat sta pise na netu........
Ali pomalo......