Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

Ne volim cizme, vozim u moto-patikama... :)
 
Imam smx plus cizme. Vec drugi par. Nikad udobnijih cizama nisam imao do tih 🙂, sad mogu uzet nakon tih iste ili r tech..
To sam prvo primjetio kad sam ih stavio na noge, iznenadio sam se koliko su udobne.
Vjerujem da je i kvaliteta izrade ok, pa da će poslužiti koju godinu.
Čekam božićnicu :mrgreen:
 
Naspram SIDI-a, Astars škornji su ko da anatomske papuče imaš na nogama, pa su vjerojatno i praktičniji za cestovnu upotrebu il napravit par koraka, u ovima je sve dalje od 50 metara muka isusova.
Ali nakon kaj sam nažalost ove godine uz ostatak opreme testiral SIDI, dalje se držim SIDI obuće. Jesu ko pancerice (ST model) ali tak i štite (y)
 
  • Like
Reactions: +marek+
Naspram SIDI-a, Astars škornji su ko da anatomske papuče imaš na nogama, pa su vjerojatno i praktičniji za cestovnu upotrebu il napravit par koraka, u ovima je sve dalje od 50 metara muka isusova.
Ali nakon kaj sam nažalost ove godine uz ostatak opreme testiral SIDI, dalje se držim SIDI obuće. Jesu ko pancerice (ST model) ali tak i štite (y)
Moje alpinestars isto stite ko sidi ali su puno udobnije . Imao sam i ja sidi cizme prije
 
Moje alpinestars isto stite ko sidi ali su puno udobnije . Imao sam i ja sidi cizme prije

Ne sumnjam, iako nemam praktična iskustva sa Alpinestarsom za usporedbu, i nadam da bude tak i ostalo :mrgreen:
Pridonosim diskusiji (y)
 
Mislim da nikad nisam ni imao ništa drugo od čizama osim Alpine i Sidija. Vrhunska oba branda, Alpine je bio udobniji, Sidi ljepši. I naravno jedna od ključnih stvari: Sidi drži Šepić pa možes sve odmah probat, naručit ako nema i platiti osjetno manje. :p
 
  • Like
Reactions: neven and error
Ja san vise za klasiku....
Daytona i to je to.....
U Bim-Bike je bia popust pa san rjesia Journey XCR a ako bude ladno u njima u 2 misec onda cemo rjesit ili traveler ili roadstar ili transtourman.mada su ove zadnje malo golemaste......ali Daytona je.....vjerojatno su isto udobne za setat
 
Autokrešo - motostop.hr ima akciju -28% na
:love:MOTUL:love: i motorex (bezveze, jer nije motul) ulja pa za slučaj da ste skužili kasnije čak i od mene javljam :mrgreen:
 
Autokrešo - motostop.hr ima akciju -28% na
:love:MOTUL:love: i motorex (bezveze, jer nije motul) ulja pa za slučaj da ste skužili kasnije čak i od mene javljam :mrgreen:

Prijevara, napucane cijene pa kao popust..
Godinama plaćam u Zg po tim 'akcijskim' cijenama a ponekad i niže.
Top Moto i Top Start. ;)