Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

zajeban si igrač..necu,draze mi saltat..10 godina sam bio na skuterima(iako se mislim nabavit nesto uz motor), ne bi moga vise bez mjenjaca..poseban je gušt, tribaš probat.. 😛
Prova san….eih……samo napor……
A po gradu necu ni spominjat…….
“Gumbići” su zakon😂😂😂😂

I da…..nema tragova na postolama a bogami ni na rukavicama😁😜
 
Prova san….eih……samo napor……
A po gradu necu ni spominjat…….
“Gumbići” su zakon😂😂😂😂

I da…..nema tragova na postolama a bogami ni na rukavicama😁😜
ma do sad sam vozio u air-maxama, kozne, nikad traga na njima..al mi nije to vise to za lito..triba stopalu zraka..a rukavice ni vidit ne volim, a kamoli koristit ih,pa ni zimi
 
Ima li iko Forma čizme? Cijene su im puno prihvatljivije od velikih marki a i recenzije nisu loše. Upravo sam naručio https://www.formaboots.com/en/shop/hornet-dry/ Navodno dizajnirane u Italiji a proizveden u Rumunjskoj

Kada dodu javim dojmove
Promjenio sam 4,5 marki i nekako su mi se najbolje pokazale alpinestars smx +, ovo su mi vec 2, nadam se da cu ove godine opet uzet nove iste ali u drugoj boji
 
Pozdrav,
da li neko ima ovakvu jaknu i pantole kao sa slike, u pitanju je Rebelhorn ?
 

Attachments

  • RH-LJ-REBEL_023.jpeg
    RH-LJ-REBEL_023.jpeg
    316.8 KB · Views: 0
Ja imam taj komplet...kupuj,odlicno je...ima postavu...air-djepove...cjenovno se stvarno isplati...i kad krene malo hladnije vrijeme,onda je najbolje,mos u majici biti ispod...
 
  • Like
Reactions: thommy
jeli iko imao? Ja sam imao kopiju, platio 20 dolara ali bili su samo manji brojevi,bio prezadovoljan njima. Izdržale 2 sezone pa me zanima jeli original zbilja bolji koliko je skuplji
Kineske nisam imao da mogu usporediti.
Original ne skidam cijelo ljeto s ruku.
Meni top.
 
  • Like
Reactions: geronimo43
Ima li koja trgovina kod nas Berik opremu? Zainteresiran sam za njihove rukavice, ali imam malo čudne proporcije ruku i ne bih volio uzimati bez da probam.
 
Jel ima tko jaknu, Revit Outback 3?
Proba danas , u mojoj velicini sve ok, al mi je uska u podlakticama.
Inace ima 3 sloja, i jace stitnike.
Pa iz iskustva, oce li prilikom nosenja se malo rasirit, jel je tko naletija na takvu jaknu?
Do sad nisam ima problema s tim.
 
Jel ima tko jaknu, Revit Outback 3?
Proba danas , u mojoj velicini sve ok, al mi je uska u podlakticama.
Inace ima 3 sloja, i jace stitnike.
Pa iz iskustva, oce li prilikom nosenja se malo rasirit, jel je tko naletija na takvu jaknu?
Do sad nisam ima problema s tim.
Nosim Revit Sand,... hmmm po mom stručnom sudu neće se raširiti, a ako da onda za godinu do dvije,...
 
Ja jučer samo da preprkiram skuter 20 metara bez opreme vozio, kao da sam gol bio, najčudnije mi bez rukavica bilo.
 

Attachments

  • 25379F76-2C44-4C6C-B79F-47593E1076C9.jpeg
    25379F76-2C44-4C6C-B79F-47593E1076C9.jpeg
    4 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Nike11 and Author
Kad kreću ozbiljnije akcije na opremu u našim dućanima? Ono malo više od trenutnih 10%😁
 
  • Like
Reactions: Faber