Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

Trebam kupiti novu jaknu, sada imam neku Dainese tekstilnu/mesh iz Noveme ali je vec poprilicno unistena, htio bih ovaj put uzeti kožnu ali me brine hocu li se skuhati u njoj jer se vecinom vozim po toplom vremenu, do koje temperature je kozna prihvatljiva bez da se osjecam kao pile u pecnici ako moram stati minutu na semaforu?
A imaš i kombinacije Kože i mesh-a s membranama i/ili vadljivom postavom, npr. Dainese, FLM, Revit, Buse. Mozda bi to bilo nesto za tebe ako ti je do sada odgovarala mesh jakna.
 
Poz ima netko iskustva s Five rukavicama, kakve su kvalitetom? I drži li koji dućan u ZG njihovu opremu?
 
Imam ja takvo cudo od rukka obzirom da imam bolove u vratu cim osjeti vjetar nazalost nosim to i zimi i ljeti i nema bolova 🤣 ali nema ni vjetra 😉 nakon 4 godine nastala rupa na vrhu dijelq koji je na glavi sto je odlicno trajanje obzirom da je dio koji ide u kacigu dosta tanak!
Pozz,
Zanima me di si kupio podkapu rukka,i kako tako malo novaca,ja gledam po netu se prodaju za puno vise
 
Pozz,
Zanima me di si kupio podkapu rukka,i kako tako malo novaca,ja gledam po netu se prodaju za puno vise
Hej kupio sam je u louisu jednom godisnje budu na akciji za 30ak € inace su oko 50€! Za sad imam dvije jer mi je ovu poderanu teta krojacica pokrpala i sluzi bez brige dalje 😉
 
Top ponuda, brojeva jos ima masu....


Veliko HVALA za ovu informaciju (y) Vec duze vremena trazim kvalitetno Goretex laminirano odijelo i ovo bi moglo biti to, a popust i vise nego dobar !
 
Ovdje ti je i jeftinije, 364 ojra a poštarina je besplatna...

 
  • Like
Reactions: esso_sa
pitanje za upućene,
dali paše shadov kofer na givi ploču ?
radi se o koferu pd 46l i izletila mi super ponuda ali neman pojma dali paše
 
pitanje za upućene,
dali paše shadov kofer na givi ploču ?
radi se o koferu pd 46l i izletila mi super ponuda ali neman pojma dali paše
jel ducan ponuda il frend od frenda? ak je ducan podijeli s nama smrtnicima :mrgreen:
 
Di je ono zadnje bila priča o stenderima? 🤔. Ne mogu sad naći a trebao bi zadnji...
 
Di je ono zadnje bila priča o stenderima? 🤔. Ne mogu sad naći a trebao bi zadnji...
Ja sam sebi kupio ovog pred cca godinu dana i do sada zadovoljan Uzeo sam si odmah isti prednji. Prednji je za pranje i slično odličan, ali nakon što sam si pružio iskustvo da sam mijenjam gume mislim da bi isto bilo zgodnije da imam onaj što ide u triple tree.







20220508_172350.JPG
 
Kad će jedmo počet radit štendere da im se ručka/poluga da demontirat i da ne smeta u radioni !? :mad:
 
Forumasi da li je netko mozda narucivao nesto sa Motocarda? Zanimaju me iskustva ako netko je,ono dostava i tako to, i marka Armure koju drze. Jel vrijedi to ista?
 
Ne znam za Armure jer je relativno nova marka ali što se svega ostalog tiče, po meni je Motocard najbolji on-line dućan moto opreme u Evropi. Poštarina za iznos kupnje preko 60 ojra je besplatna, a za dodatnih 5 ojra osiguranja imaš i besplatnu poštarinu u slučaju povrata robe iz bilo kojih razloga. Više puta isprobano i sve 5. Vrlo često imaju odlične akcijske popuste a i ako nađeš negdje jeftinije isti artikl, matchaju cijenu. Uglavnom, top preporuka!