Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

Ne znam za Armure jer je relativno nova marka ali što se svega ostalog tiče, po meni je Motocard najbolji on-line dućan moto opreme u Evropi. Poštarina za iznos kupnje preko 60 ojra je besplatna, a za dodatnih 5 ojra osiguranja imaš i besplatnu poštarinu u slučaju povrata robe iz bilo kojih razloga. Više puta isprobano i sve 5. Vrlo često imaju odlične akcijske popuste a i ako nađeš negdje jeftinije isti artikl, matchaju cijenu. Uglavnom, top preporuka!
Potvrđujem.
Više puta naručivao sa Motocarda, brzo dođe, čak i kad je korona bila u roku dva tjedna je došlo.
 
  • Like
Reactions: Octane
Ne mogu zaboravit, jedna narudžba iz Motocarda je stigla za dan i pol iz Španjolske na kućna vrata. Naručio sam rukavice u srijedu oko 21 navečer, u petak oko 10 ujutro ih isprobavao na rukama. I to par dana prije Božića, kada je vjerovatno najveća gužva u poštanskom prometu...

:oops:
 

Attachments

  • motocard.jpg
    motocard.jpg
    128.4 KB · Views: 0
Last edited:
kakav bi pogled imali organi reda kod nas na ovo???

 
Jednom davno smo imali raspravu na tu temu. Kod nas se po zakonu na motoru ne smiju voziti djeca ispod 12 ili 14 godina, možda i neka visina igra, sad se više ne sjećam. A i ne gugla mi se, budem kad dođu unuci. :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Octane
Jednom davno smo imali raspravu na tu temu. Kod nas se po zakonu na motoru ne smiju voziti djeca ispod 12 ili 14 godina, možda i neka visina igra, sad se više ne sjećam. A i ne gugla mi se, budem kad dođu unuci. :mrgreen:
Po zakonu ispod 12 god,iako to nema nekog smisla...sa 12 ce vec ganjat neki quad ili cross :ROFLMAO:
:LOL:
 
kakav bi pogled imali organi reda kod nas na ovo???

blagonaklono.... korak blize dnevnoj normi :ROFLMAO:
 
kakav bi pogled imali organi reda kod nas na ovo???

Kupio sam to za klinku prije dvije godine i nikad zmontiro....nekako mi je glupo da ju vozim jer i sa tim zicom niš ne vidi, samo lijevo i desno. Zato sam joj kupio motor i neka se sama vozi i uživa! :cool:
 

Attachments

  • IMG_20220810_130435.jpg
    IMG_20220810_130435.jpg
    135 KB · Views: 0
Kupio sam to za klinku prije dvije godine i nikad zmontiro....nekako mi je glupo da ju vozim jer i sa tim zicom niš ne vidi, samo lijevo i desno. Zato sam joj kupio motor i neka se sama vozi i uživa! :cool:
Ja sam to planirao da mogu malog malo provozat koji djir ,al vidim da je kod nas isti k ako me stopaju sa tim i bez toga..
 
Trebalo bi pitati Marušića za mišljenje oko toga.
Ako se on s tim slaže i nema ništa protiv, policija ti onda ne može ništa :cool:
 
Ima li netko iskustva sa Alpinestars obucom,klik sam do narudzbe a brojevi mi se cine tricky pa ako netko mozda nosi cisto usporedbe radi adidas nike ili neke druge jel isti broj od alpinestarsa. Inace kupujem po cm obucu al sad nemogu nikako odrediti broj.
 
Ima li netko iskustva sa Alpinestars obucom,klik sam do narudzbe a brojevi mi se cine tricky pa ako netko mozda nosi cisto usporedbe radi adidas nike ili neke druge jel isti broj od alpinestarsa. Inace kupujem po cm obucu al sad nemogu nikako odrediti broj.
Imam od alpinestars smx6-v2 i ast-1, isti broj naruči koji inače nosiš.
 
  • Like
Reactions: Octane and go-go
Samo da van tata da neke smjernice

Rukavica tekstil/koza-Dainese
Jaketa koza- Dainese
Jaketa goretex-Dainese/Rukka
Gace koza-Dainese
Gace goretex-Dainese/Rukka
Cipele-Dainese
Cizme-Daytona
😎😂