Oprema u Budapest

Drazen

New member
Hello!

Bio ovaj vikend u Budapest, i ljudi ako možete preporučujem da odete. Snjiženja su im preko 80%, što će reć, primjer - Columbia - hlače kratke, koštale su 26.000 Forinti, ja ih kupio za 3.400 forinti, pa vi računajte (1 kn = 33 forinte), i tako sve od cipela, odjela, hlača, košulja.....birajte

E sad naletio sam na trgovine moto opreme - ali ljudi prodaju samo Berik i Arlen Ness - odelce sa titanijum štitovima, koje u Kaptol Cargo košta 11.000 Kn, tamo (bez snjiženja) košta 4.500 kn, kacige, jakne, rukavice, nema šta nema......neviđeno, i još k tome dobijete povrat poreza na carini (ja sam dobio odma - poradi USA citizenshipa) to vam je cijena minus 20%.

Pa ko voli nek izvoli. E da i od svih motora koje sam tamo vidio, Suzuki GSX R-1000 je zastupljen sa jedno 70%.

I još jedna stvar ne kupujete ovdje forinte, nego mjenjajte kune u Mađarskoj - povoljniji tečaj i odnos.
 
.....ako ti nije problem,mogao bi staviti adresu dučana (ako piše na računu) ili možda ako znaš web adresu...puno bi pomoglo.
 
pak said:
.....ako ti nije problem,mogao bi staviti adresu dučana (ako piše na računu) ili možda ako znaš web adresu...puno bi pomoglo.

WESTEND CITY CENTAR


Imaju tako jebene jakne - recimo - koža, sa full protektorima, ono sve - prekrasno izgleda, crna, predivna - cijena 89.000 forinti
 
Ovaj post se nebu svidjal nasim zastupnicima/dilerima zastitne opreme 8)
 
Jebiga! Ja sam mislio da nam država ipak polako ide naprijed,a ono smo ipak na starom. Ako kaj trebaš.juri preko grane.
 
Ne znam ništa o tome - samo znam šta sam vidio, jer oprema koju ja imam je Arlen Ness - e onda sam išao u Kaptol Cargo po novu i tamo me skoro štrofoknilo od cijena - 2.000 $ za kombinezon-mislim sprdačina (još pogotovo kad se sjetim da sam to sve kupovao za par stotina $), i naletio sam na isti takav u Budapest, s naglaskom da je ova trgovina u centru, pa onda računajte na veći najam, veće sve, a cijene 2 puta jeftinije.

Još jednom ponavljam da ljudi imaju mrak mrak stvari.
 
vlak - 200 kn, povratna karta
 
Onaj koji ide vlakom u Budapest netreba mu ni oprema, bolje mu je da si kupi naocale i sminkerski mobitel. Ipak na to pice padaju :mrgreen:
 
u ST-u(kasnije napišem ime dućana ako treba) onaj stroj za štelit karburatore, valjda vakumetar dođe 1500kn, a u louisovom katalogu za 2005 iste boje, ma isti isti, dođe 300kn. jel ovo normalno?jadničci naši :ashamed: