Opremanje motora

9 i 59 a tebi rano 😂 😂 😂 blago tebi....ja nisam malo kompliciran :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: ali sam ustrajan ......što tražim to i nađem a zato i služi forum, zar ne Paf
 
  • Like
Reactions: Paf
Opremanje napreduje, ali bez kofera, želim se ipak malo provozati, a kasnije ću kupiti full kofere pa nađoh alternativu.....ovu torbu samo crnu sa poštarinom 80 eura....to je indijska marka kod njih su torbe puno jeftinije ima jedna 70 l košta 383 kn ali poštarina je jako skupa pa se ne isplati....
 
Opremanje napreduje, ali bez kofera, želim se ipak malo provozati, a kasnije ću kupiti full kofere pa nađoh alternativu.....ovu torbu samo crnu sa poštarinom 80 eura....to je indijska marka kod njih su torbe puno jeftinije ima jedna 70 l košta 383 kn ali poštarina je jako skupa pa se ne isplati....
dooooobra odluka. kupio takvu, odlična.
proputovao s torbom preko 100K km.
ponekad je čak i malo veća no što treba.
 
  • Like
Reactions: biciklista01
dooooobra odluka. kupio takvu, odlična.
proputovao s torbom preko 100K km.
ponekad je čak i malo veća no što treba.
Bolje da je ima nego da fali mjesta, za jednodnevne vožnje može i ruksak, može stati sve i za 2 do 3 dana u ruksak od 20 L, ako ne nosiš šator i vreću, ali ovo je ipak za više dana....
 
  • Like
Reactions: bricksrheavy
Najbolje se malo ispružit i stavit tvrde case i bisage koje možeš šarafiti i zaključati, uvijek će ti trebat negdje ostavit motor, pa onda treba nositi torbe .
Ne ako imaš bisage s unutarnjim torbama. Ja imam Blizzard od Enduristana, izvadim torbe a bisage ostavim na motoru. Zasad nikad problema.
 
Ne ako imaš bisage s unutarnjim torbama. Ja imam Blizzard od Enduristana, izvadim torbe a bisage ostavim na motoru. Zasad nikad problema.
I kad izvadiš te torbe jel ih samo ostaviš vani kraj motora ili ih nosiš sa sobom? :mrgreen:

Čini mi se da nisi baš najbolje skužil na kaj je hondimir mislil😁
 
u cemu je tu problem, pa motor se parkira kraj apartmana, skinu se koferine, unesu i djira se motorom okolo...,
 
di se mogu kupit gradele za stražnji kufer?

gledao nešto givi, louis pa jel moguće da taj komad željeza dođe 70 Eura?

ima li to di jePtinije uzet?
 
Ovaj je sasvim OK.,bio je 50 eur.u sloveniji prije po godine...
 

Attachments

  • 20221117_134130.jpg
    20221117_134130.jpg
    1.9 MB · Views: 0
to je sasvim ok, za vezati šator i neke sitnice...
gdje si uzeo, ima neki link?
Evo potrazicu gdje sam uzeo,pa ti javim.,meni je stvarno OK.,nabacim na njega sportsku torbu krcatu svega...,ima ga i kod nas,al je duplo skuplji...
 
TC-Motoshop.si
upisi u trazilicu Givi S 150...sad je 59,99 eur.
ili TRK 33 .,mozda ti se metalni svidja vise...on je 50 eur.,cini mi se...
prevrni nosace ...ima ih vise,ali najmanja je cijena 50.eur...
ima jedan tip oko Karlovca negdje,ako ga neko pozna,prije je izradjivao te nosace, / METALNE /veci i manji,znao je biti na njuskalu,imao je cijene oko 350-400 kn.,pa pokusaj i toga pronac...

evo ovako... https://tc-motoshop.si/dodatna-opre...ki-za-kovcke/nosilci-pritljage-za-kovcke.html
 
pitanjce.... to se onda busi kofer da se stavi gril il kak se montira?
odn ak maknes gril imas prozracivanje kofera?
 
  • Like
Reactions: koss
pitanjce.... to se onda busi kofer da se stavi gril il kak se montira?
odn ak maknes gril imas prozracivanje kofera?
Da., busi se 4 male rupice, obično osmica...i ako staviš već grill, neznam zašto bi ga vise ikad skidao.,aj recimo i da skineš nekad, ako ga oces prodati jedino, ne vidim drugi neki razlog, rupice se lako zatvore,u svakoj običnoj željezariji imaš na milione gumica, čepova...i ne igra nikakvu stetu.
 
  • Like
Reactions: snake123