Oprez pri korištenju nosača mobitela

Kupio u Novemi prije cca 2 mjeseca držač moba ala quad lock samo socijalni za nekih 120kn uključujući dodatak koji se lijepi za mobitel.

Za sada drži super, 160 na sat + malo makadama i nema problema.

Što se tiče tih problema sa fokus bumo vidjeli.
Ako štogod rikne taman opravdanje ženi za novi mob :) a stari ostaje za đireve na motoru.
 
Ja sam uspio popraviti mobitel, došla kamerica iz Kine. Ali na nosač odsada samo neki jeftini, za koji nije važno ako kamerica i rikne
 
Ako mogu pomoći, ja koristim nosače isključivo Ultimateaddons po preporuci s jednog drugog foruma. Za sada sam koristio 3g s iphone 10 i sad cca godinu dana novi nosač i iphone 12. Odlično su izolirani s gumenom postavom tako da nemam nikakvih problema s elektronikom. Nisu jeftini ako netko traži proizvod od 20€ to nije to ali zato služi svojoj svrsi bolje od 99% sličnih proizvoda na tržištu.
 
Ako mogu pomoći, ja koristim nosače isključivo Ultimateaddons po preporuci s jednog drugog foruma. Za sada sam koristio 3g s iphone 10 i sad cca godinu dana novi nosač i iphone 12. Odlično su izolirani s gumenom postavom tako da nemam nikakvih problema s elektronikom. Nisu jeftini ako netko traži proizvod od 20€ to nije to ali zato služi svojoj svrsi bolje od 99% sličnih proizvoda na tržištu.
Gledao sam stranicu, ne vidim da imaju za Blackberry Key2 ili KeyOne :(
 
Evo ja sam uzeo na Aliexpress. nosač sa brzim punjačem i komad gume za dodatnu zaštitu ako ne stegnem mobitel kako treba i oduševljen sam izborom.

Mislim da oko vibracija pomaže što sam nosač stegnuo preko gume da ne ogulim boju i što je na zglobu nosača gumirana kugla pa to sve malo smanjuje vibracije. Motor je naknada pa lijepo puše preko njega hlađenje samo što sa nepokrivenog dijela treba skidati kukce povremeno. :)

Nosac/punjac: https://www.aliexpress.com/item/4000095650381.html
Gumene trake kao dodatna zaštita. https://www.aliexpress.com/item/4001143069349.html
 
Evo ja sam uzeo na Aliexpress. nosač sa brzim punjačem i komad gume za dodatnu zaštitu ako ne stegnem mobitel kako treba i oduševljen sam izborom.

Mislim da oko vibracija pomaže što sam nosač stegnuo preko gume da ne ogulim boju i što je na zglobu nosača gumirana kugla pa to sve malo smanjuje vibracije. Motor je naknada pa lijepo puše preko njega hlađenje samo što sa nepokrivenog dijela treba skidati kukce povremeno. :)

Nosac/punjac: https://www.aliexpress.com/item/4000095650381.html
Gumene trake kao dodatna zaštita. https://www.aliexpress.com/item/4001143069349.html
Ja ne vidim te komade gume za dodatnu zastitu, je li oni dodju s nosacem?

Ovaj nosac sto sam ja uzeo ima ugradjene komade gume da se ne ostecuje boja:

s-l1600.jpg


No, oni ipak nisu dovoljno izolirali od vibracija da ne bi doslo do ostecenja kamere. Zglob sa kuglom doduse nema.

Meni je ovo bilo jedino mjesto gdje mogu montirati, s druge strane smetaju sajle kvacila i sauga:

genief11.jpg


genief12.jpg
 
Ako mogu pomoći, ja koristim nosače isključivo Ultimateaddons po preporuci s jednog drugog foruma. Za sada sam koristio 3g s iphone 10 i sad cca godinu dana novi nosač i iphone 12. Odlično su izolirani s gumenom postavom tako da nemam nikakvih problema s elektronikom. Nisu jeftini ako netko traži proizvod od 20€ to nije to ali zato služi svojoj svrsi bolje od 99% sličnih proizvoda na tržištu.

Eventualno bih od Ultimateaddons mogao koristiti ovaj - ali on mi ne izgleda nesto vise izoliran gumom nego nosac koji vec imam? Jedino ako mu kugla nije gumirana... U opisu se ne spominje gumiranje drzaca

q2us3jdm25q_2000x.jpg


Da idem na nesto ovakvo (ili one waterproof) - tu valjda ima neka folija preko ekrana, tako da ne mogu do touchscreena sve dok telefon ne izvadim? Opet nije prakticno.

1dcafy0sf00_2000x.png
 
Last edited:
mislim da na ovim donjim modelima možeš prčkati po touch screen preko te folije/plastike... bar sam ja mogao kad sam koristio takav...
 
  • Like
Reactions: navigator77
Testira Quadlock-ov mount s vibration dampeneron 2000km kroz 6 dana i mobitel i dalje radi normalno. To mu je drugi ili treći "dugometražni" test i reka bi da je stvar dobra.
 
Ultimateaddons hard case ima gumiranu unutrasnjost koja dampira vibracije. S prednje strane je transparentan poklopac koji legne na ekran mobitela i normalno možeš prstima upravljat touchscreenom.
 

Attachments

  • ED58CB1E-9565-46D9-A208-093CA7FC5109.jpeg
    ED58CB1E-9565-46D9-A208-093CA7FC5109.jpeg
    768.2 KB · Views: 0
Ultimateaddons hard case ima gumiranu unutrasnjost koja dampira vibracije. S prednje strane je transparentan poklopac koji legne na ekran mobitela i normalno možeš prstima upravljat touchscreenom.
Dobar,al kako se ponasa na + 30...
 
 
Dobar,al kako se ponasa na + 30...
Nosač za mobitel se uvijek jednako ponaša bez obzira bilo -30 ili +30, tvoje pitanje se vjerojatno odnosi na mobitel što je vjerujem opet ovisno o proizvođaču i modelu. Ja uvijek koristim iphone. Dok se vozim upaljena mi je navigacija i Tidal glazbeni servis, dakle meni se mob zagrijava i da nije u plastičnom kučištu, izložen suncu i konstantno na punjaču. Mislim da mi se jednom ili dva puta dogodilo da se telefon pobunio radi prevelike temperature ali to je na poprilično velik broj km tako da mislim da nije toliko ozbiljan problem.