Orange county Choppers

pogledam ponekad njihovu emisiju, nekeko mi previse "americki"
mozda bih ga pozelio u garazi, ali tek kao treci motor, u slucaju viska love, tek toliko da ga imam. vise motori za izloga nego za upotrebu.
ali ipak respekt, stvorili su ime
 
BedoMedo said:
samo da se malo hvalim......

:mrgreen:

pa daj onda usput reci di kako šta...

jebo te
 
imali prodajnu izlozbu u colorado springsu... pa iskoristio priliku da malo i uzivo osjetim sta to oni rade.. i mogu reci da uzivo izgleda jebeno...
predivno je za sjediti.. sto se voznje tice sumljam da je imalo ugodno jer je hard tail.. ali to je i onako show bike vise neko motor za voznju...
 
izgled +++
 
BedoMedo said:
imali prodajnu izlozbu u colorado springsu... pa iskoristio priliku da malo i uzivo osjetim sta to oni rade.. i mogu reci da uzivo izgleda jebeno...
predivno je za sjediti.. sto se voznje tice sumljam da je imalo ugodno jer je hard tail.. ali to je i onako show bike vise neko motor za voznju...
Zasto da ne motor za voznju. Ja uveliko pravim i bavim se old school choopers-ima i nisam veliki ljubitelj tih novih trendova, ali probao sam i nije lose za voznju.
 
onaj NASA bajk mi izgela sasvim ok - lijepa mi je crno -bijela kombinacija mašine i okvira

 
Pratio sam njihove serije i motori odlično izgledaju i imaju fora ideje ali nekako mi nema izazova uz sve one strojeve i alate koje imaju.nema snalaženja i nečega za što se stvarno moraju pomučiti!
 
možda se jedino trude baš oko rezervoara - onaj Petko je stvarno precizan

fora su mi - razbibriga :)
 
blizanac said:
Pratio sam njihove serije i motori odlično izgledaju i imaju fora ideje ali nekako mi nema izazova uz sve one strojeve i alate koje imaju.nema snalaženja i nečega za što se stvarno moraju pomučiti!

dobio sam časopis CNC Machning Europe (haas strojevi) i baš je jedan članak s occ-ovcima
i još je interviju unutra s ovim starim brkatim, i lik uopće nema pojima o ničemu  :misli:

al svaka im cast sto su stvorili takvo ime  (y)
 
Paul Senior mi je originalan tip
jak je ko slon
i stalno si nešto viče na sina
meni je ipak gluplji Mikey - pravi Amer
 
  ameri ali znaju  :LOL:
 
boro said:
  ameri ali znaju   :LOL:


Daleko od toga da motori nisu oku ugodni i dobro napravljeni,ali ima ih milion što rade iste i bolje mot. pa nisu tako razvikani.Napravili su ime i na tome svaka čast,a ostalo klasika (y)
 
dobri su motori a to što mi na sve gledamo s kritikom to je zato što su oni daleko ispred nas pa mi ne kužimo neke stvari, to je kao kad je Melkior pišao po žici od struje jer mu se gadio napredak pa ga struja ubila.Amerika je domovina prerada i jako puno firmi se bavi preradama jer je to dio njihove kulture neki projekti su bolji a neki lošiji no to je normalno jer da bi se stvorio dobar projekt treba vrijeme sazrijevanja i možda nekoliko propalih projekata pa mi nije jasno zašto kod nas se jedva čeka da se neki projekt izrađen s minimumom sredstava i alata stavi na raspelo umjesto da se da podrška jer možda se i neki majstor s početnim dječjim bolestima kroz neko vrijeme izrodi u nešto vrijedno pažnje.
 
Anto said:
dobri su motori a to što mi na sve gledamo s kritikom to je zato što su oni daleko ispred nas pa mi ne kužimo neke stvari, to je kao kad je Melkior pišao po žici od struje jer mu se gadio napredak pa ga struja ubila.Amerika je domovina prerada i jako puno firmi se bavi preradama jer je to dio njihove kulture neki projekti su bolji a neki lošiji no to je normalno jer da bi se stvorio dobar projekt treba vrijeme sazrijevanja i možda nekoliko propalih projekata pa mi nije jasno zašto kod nas se jedva čeka da se neki projekt izrađen s minimumom sredstava i alata stavi na raspelo umjesto da se da podrška jer možda se i neki majstor s početnim dječjim bolestima kroz neko vrijeme izrodi u nešto vrijedno pažnje.


Osobno hvalim projekte sa minimumom sredstava i alata što se vidi iz mojih postova.
 
meni se full sviđa :palacdolje: :palacdolje: (y)