ORION 250 "rižojed"

Brijem djetetu platit vozački za početak a negdje najesen ću uzeti nešto iz ITA.
Prvo idem prijaviti boravak kod sestre da dobijem osobnu a onda ću tokom ljeta otić malo se provozat po italiji i njuškat. Šogora sam već zaposlio da malo pogleda šta se nudi.
 
bocojaki said:
Brijem djetetu platit vozački za početak a negdje najesen ću uzeti nešto iz ITA.
Prvo idem prijaviti boravak kod sestre da dobijem osobnu a onda ću tokom ljeta otić malo se provozat po italiji i njuškat. Šogora sam već zaposlio da malo pogleda šta se nudi.
Boco kaj brijes uzeti 250tku ili jače nekaj!.... :LOL: :LOL:....
 
bocojaki said:
Mislio sam 125 uzet  :mrgreen:
cvaju...
i ti se pališ na......."if you ain't mixin oil and gas, you ain't kickin ass.... :021:".....sigurno imaš dobar razlog!... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:.....cvajo zakon! :021:
 
bocojaki said:
Ma kenjam bezveze, motor najesen možda....
(y) (y) (y).....pa kaj!..još uvijek se možeš dokotrljat do mm sa bavarcem :021:..... :police:...na pivo i kobase.....
 
bocojaki said:
Bez beda, bio danas i našao nogometaše  :mrgreen:
Dečki su otišli u Liku s motorima!!.....kaj mi žal kaj to nemrem vidjet!..mmmmmmm!.......ak si zamjenim dihtung na vod.pumpi sutra ujutro,mozda doletim sutra malo do mm....ak se buš điral pa doletiš!...
 
Celavi said:
Dečki su otišli u Liku s motorima!!.....kaj mi žal kaj to nemrem vidjet!..mmmmmmm!.......ak si zamjenim dihtung na vod.pumpi sutra ujutro,mozda doletim sutra malo do mm....ak se buš điral pa doletiš!...

Može može na pivkana
 
Da sad ne ćešljam cijelu temu kakva su iskustva sa SM modelom malo za po gradu i tako ?
 
Ja sam planirao od Markuševca krenut pošto imam limitirano vrijeme al vidjet ćemo još do pon.
 
Pozz, zanima me koja je default dizna na orionu 250, cestovni vodenjak.  Sad je na njemu 109, al bio je kod meštra i od tad se čudno ponaša, ne prima gas, fali mu goriva, kao da vuče falši zrak.
Neznam jeli mozda slucajno prispila manja dizna na njega. Zna neko? thx