Orlove stine 2024

Mi smo na pola treka odlučili da nam ovo ne treba u životu, pa smo se spustili do Stobreča da skinemo prašinu sa sebe!
 

Attachments

  • IMG_1118.jpeg
    IMG_1118.jpeg
    2.5 MB · Views: 0
  • 86C47366-94F7-4B5A-9957-7B4C23452488.jpeg
    86C47366-94F7-4B5A-9957-7B4C23452488.jpeg
    2.3 MB · Views: 0
Eh, kao netko tko je bio novi na Benduru i poznavao je samo par ljudi iz ranijeg života, moram reći da je ekipa vanzemaljska. Mislim, govorio je @OrMar to meni svake godine, nudio motore čak kad nisam imao ili nisam imao za to, a sad kad smo konačno stigli skupa strgao je nogu samo da ne mora paziti na mene...Al dobro, pokazalo se da ste vrh u prihvaćanju novaka, a pomogle su i te fešte neke :). Vidimo se
 
Eh, kao netko tko je bio novi na Benduru i poznavao je samo par ljudi iz ranijeg života, moram reći da je ekipa vanzemaljska. Mislim, govorio je @OrMar to meni svake godine, nudio motore čak kad nisam imao ili nisam imao za to, a sad kad smo konačno stigli skupa strgao je nogu samo da ne mora paziti na mene...Al dobro, pokazalo se da ste vrh u prihvaćanju novaka, a pomogle su i te fešte neke :). Vidimo se

Cika za gitarom i druzis se sa Ormarom?
Nisi ni ti normalan zato si se uklopija. 🤣🥰👍
 
  • Haha
Reactions: orlaa
se bum vas tužil susedu oRmaru, betežen je a vi se zajebajete, di vam je šporcko ponašanje?

Nista te nisam razumija 🤣👍
 
  • Haha
Reactions: kk
se bum vas tužil susedu oRmaru, betežen je a vi se zajebajete, di vam je šporcko ponašanje?
Iako je bila malo cangrzljiva jer se nije naspavala od Ormarovog basa, na kraju je uspjela odvozit barem pola :D

ovo što vidim je samo umor. nedostatak kondicije (u mom slučaju...godine). iskreno sam impresioniran. da je mene prije 20g netko odveo na ovakav prvi OFF, vjerojatno bi visio na obližnjoj maslini.