ORYX trening sigurne vožnje

tomo3

Well-known member
Eto nakon čekanja od dva mjeseca, konačno su mi javili da će 23.9. organizirati trening sigurne vožnje u ORYX u Mičevcu. Idem jer smatram da mogu uvijek nešto naučiti. Da li je tko od forumaša bio na treningu, kakva su iskustva?
 
tomo3 said:
Eto nakon čekanja od dva mjeseca, konačno su mi javili da će 23.9. organizirati trening sigurne vožnje u ORYX u Mičevcu. Idem jer smatram da mogu uvijek nešto naučiti. Da li je tko od forumaša bio na treningu, kakva su iskustva?
ak imas kakav mat od Micevca, stavi  :wink:
 
..jučer je oryx u Gardenu imao neku nagradnjaču, simulator formule, pa su me klinci nagovorili da se malo igram dok žena kupuje ...prva nagrada trening sigurne vožnje, možda se vidimo  :mrgreen:
 
Odi nebuš fulal. Treba probat, instruktor ti uvijek ukaže na neku grešku koju radiš. Ako postaneš svjestan toga, može ti samo pomoći...no nekima ništa ne može pomoći :mrgreen:
 
Bandit said:
Odi nebuš fulal. Treba probat, instruktor ti uvijek ukaže na neku grešku koju radiš. Ako postaneš svjestan toga, može ti samo pomoći...no nekima ništa ne može pomoći :mrgreen:

slazem se sa ovim, ko moze da si priusti pogotovo ko ima takav centar za obuku u blizini sigurno mu nece odmoci i  moze biti od koristi da prodje takav trening. Meni je u planu i ako vec dugo vozim na godinu ako nadjem vremena otici u SLO na obuku kod Brane Legana.
 
...ja već tri godine imam taj kupon za iskoristiti i nikak dogovoriti, a pogotovo za motor...i sad kužim kaj bu se desilo ak su tebe stavili 23.9. onda bu mene sad zvali da mi ponude termin, ali naravno ja nisam u ZGB...
...ideš poludnevni ili cijelodnevni?
 
Br@da said:
..jučer je oryx u Gardenu imao neku nagradnjaču, simulator formule, pa su me klinci nagovorili da se malo igram dok žena kupuje ...prva nagrada trening sigurne vožnje, možda se vidimo  :mrgreen:

..ništa od treninga al usb stick je tu  :mrgreen:
 
QuinnSaab said:
...ja već tri godine imam taj kupon za iskoristiti i nikak dogovoriti, a pogotovo za motor...i sad kužim kaj bu se desilo ak su tebe stavili 23.9. onda bu mene sad zvali da mi ponude termin, ali naravno ja nisam u ZGB...
...ideš poludnevni ili cijelodnevni?
Cjelodnevni.
 
Danas su mi potvrdili da u nedjelju nas četiri polaznika i dva instruktora nastupamo u Mičevcu. Živi bili pa vidjeli.
 
Bio sam pred ljeto, svakako za preporučiti, ali bi trebalo organizirati onaj drugi (napredniji) tečaj, košta oko 800-900 kn cijelodnevni tečaj.  Kad sam ja išao bile su one bolesne vručine, tako da nije bilo baš ugodno na +40 na suncu.
 
Jesu tamo instruktori koji svoje znanje crpe iz knjige il su tipa Keca? Ak već toliko košta, soma i nešto kuna bolje odite kod Keca, složit par krugova po Grobniku, više ćete naučiti. A i rundat po Grobniku nije isto ko u nekoj pripizdini zvanoj Mićevac. Mislim, svaka škola je dobra. Onda, kakvi su ti i koji su ti instrukotri? Ajmo imena prvo.