OS ekipa

os nexus

New member
Odlučih otvoriti ovu temu jer u razgovorima po gradu čujem uglavnom istu priču....vozio bih se , ali nemam s kim. Čitajući postove na forumu vidim da se ekipa iz Splita i Zagrebha uglavnom dogovara preko foruma za jednodnevne vožnje vikendom po okolici. Volio bih da se i mi s područja Osijeka i okolice isto probamo organizirati i dogovoriti vožnje. Sasvim je drugačiji osječaj vožnje u grupi ili solo. Stoga pišite , predložite, pozovite sve koji nisu na forumu pa da se organiziramo i upoznamo uz vožnju i druženja
 
U Osijeku imas Tufnu u tvrdji, nekih 100 kn s doruckom ja mislim, jedino ces se tesko naspavat preko vikenda, ali opet ako hoces izac van, idealno. Imas i domin u aninoj i millenium u svacicevoj, mislim da su ok cijene.

Sto se tice voznji ja isto nemam neku posebnu ekipu, 2-3 ljudi tako da sam otvoren za sve opcije  :mrgreen:
 
da , upravo o tome govorim svatko ima ekipu i svi su za dok vožnje ne dođe, a onda sto isprika da se ne ide.....ne kažem da sad trebamo ići u Alpe ali đir do Mađe, Orahovice, Batina , Požega.......
 
E moj druže, Osiječani su ne zainteresirani. Tako da smo nas dvojica jedini koji potežemo rado prema daljim destinacijama.  :mrgreen:
 
Nema veze vozite se vas dvoje za pocetak, a kasnije ce se vec pridruzit jos ekipe  (y)

A u sto nije losa ovakva tema kad se netko od nas odluci zaletit do Os. pa da se popi neka cuga ili sl.  :wink:

Ja sam bio prosle ili predprosle godine kod vas pa nisam imao s kim popit kavu (mislim na skuterase)  :mrgreen:
 
xyzdomba said:
E moj druže, Osiječani su ne zainteresirani. Tako da smo nas dvojica jedini koji potežemo rado prema daljim destinacijama.  :mrgreen:

ima sljedeči vikend fišijada u baji (mađa), svakako treba vidjet (y)
 
Ja često vikendom pravim krug cca 300-350 km iz SB preko ŽU-VK-VU-OS-NA-PŽ pa nekad još na NG pa za SB, idemo sa dva ili tri motora možeš se pridružit al mislim da nas nebudeš mogo pratit jer smo sa R-ovima :misli:, jga  :?
 
Ghostrider-SB said:
Ja često vikendom pravim krug cca 300-350 km iz SB preko ŽU-VK-VU-OS-NA-PŽ pa nekad još na NG pa za SB, idemo sa dva ili tri motora možeš se pridružit al mislim da nas nebudeš mogo pratit jer smo sa R-ovima :misli:, jga  :?

al se vozite ko babe ...  :LOL: :jesus: :LOL: :jesus:

kako ste bili u PŽ, a niste stali na pivo...  :mrgreen:
 
Ja sam skoro uvijek za voznju kad imam slobodan vikend....Ali meni pase brza voznja ...
Mi obicno idemo DM-NA-Krrndija-Levanjska pa nazad, ili preko DJ, OS pa nazad. Ili zalutamo pomalo u Madjarsku...
Ljep krug je, pecuh, mecek (surogat kRRndije), pa zguza na orfu, pa pecuh i opet nazad...Fine "planinske" cestice
 
Wrbex said:
Ja sam skoro uvijek za voznju kad imam slobodan vikend....Ali meni pase brza voznja ...
Mi obicno idemo DM-NA-Krrndija-Levanjska pa nazad, ili preko DJ, OS pa nazad. Ili zalutamo pomalo u Madjarsku...
Ljep krug je, pecuh, mecek (surogat kRRndije), pa zguza na orfu, pa pecuh i opet nazad...Fine "planinske" cestice

    ...a ovo stalno planiram, a nikako da odem :palacdolje:, glupo mi samom ići....... :misli:
 
Wrbex said:
Ja sam skoro uvijek za voznju kad imam slobodan vikend....Ali meni pase brza voznja ...
Mi obicno idemo DM-NA-Krrndija-Levanjska pa nazad, ili preko DJ, OS pa nazad. Ili zalutamo pomalo u Madjarsku...
Ljep krug je, pecuh, mecek (surogat kRRndije), pa zguza na orfu, pa pecuh i opet nazad...Fine "planinske" cestice

ja sam bio par puta napravio taj đir i svtarno je super za obič to sve, a i fino se može pojest na orfiju (y)
 
sonny said:
     ...a ovo stalno planiram, a nikako da odem :palacdolje:, glupo mi samom ići....... :misli:

ako misliš s njima stići tamo, kreni dan ranije.... voze se ko po*izdili ...  :shock:
 
strasilo said:
al se vozite ko babe ...  :LOL: :jesus: :LOL: :jesus:

kako ste bili u PŽ, a niste stali na pivo...  :mrgreen:

U R1 išli pokazat kako izgledaju mušice lokalnim "racerima"  :jesus: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:

Btw : disi ti sinoć  :misli:, nisam te vidio  :neznam:
 
odmarao sam se za danas ...  :mrgreen:

ma radio sam jučer, pa mi bilo malo kasno dolaziti ... ali danas se vidimo...  (y)
 
Ghostrider-SB, jesi li zainteresiran da se nađemo negdje u điru, može se i ostatak pridružiti ako želi
 
xyzdomba said:
Ghostrider-SB, jesi li zainteresiran da se nađemo negdje u điru, može se i ostatak pridružiti ako želi

Nije problem  (y) pon-pet radim, pet večer i subota je rezervirano za susrete, a nedjelja ako nema kiše može  (y) stim da sutra nemogu jer imam neke obaveze  :?

Pošalji samo PP da mi ostane tvoj nick jer ću ga zaboravit pa ti se javim dan dva prije  (y)
 
full88 said:
Nema veze vozite se vas dvoje za pocetak, a kasnije ce se vec pridruzit jos ekipe  (y)

A u sto nije losa ovakva tema kad se netko od nas odluci zaletit do Os. pa da se popi neka cuga ili sl.  :wink:

Ja sam bio prosle ili predprosle godine kod vas pa nisam imao s kim popit kavu (mislim na skuterase)  :mrgreen:

Kada budeš planirao za Osijek ili okolicu samo javi, pa možemo na kavu ili ....  (y)