OS ekipa

kukac said:
ubit ce me za ovu sliku  :LOL: :LOL:

slika je zakon! takvu ću i ja imat na ljeto,
a što se motora tiče, čini mi se da je malo stariji, ja bi radije nešto bliže godištu mog beva ili još mlađe, nešto sam para ušparao pa mogudoplatit razliku u godinama, a ako vlasnik vozi apoteku neće mu bev baš biti po mjeri, bev je više....birtija nego apoteka, sve funkcionira tip top da se razumijemo, ali je prljav  :LOL:
 
zar i ti na ljeto  :LOL: :LOL:  yamaha je 2001 god ...  hahah  ma sve se to da oprat kod mene ja to pozlatim  :mrgreen: :mrgreen:
 
kukac said:
zar i ti na ljeto  :LOL: :LOL:  yamaha je 2001 god ...  hahah  ma sve se to da oprat kod mene ja to pozlatim  :mrgreen: :mrgreen:

hahahahahhh, Kundo sad si počeo i ostale nagovarat na skutere :mrgreen:
 
Dečki jel netko od vas nastradao danas?
Na vukovarskoj frontalna ,neki Bev,rekao bih sve 250 sa autom.

Nisam bio u trnutku nesreće ali po položaju skutera i auta mi je izgledalo da je auto oduzeo prednost skuteristu...
 
kewlnick said:
gdje na vukovarskoj?

Hm,teško je opisat to raskrižje premda nema ništa "hvalevrijedno" ,ali u suštini točno ono gdje je onaj mali konzum u ćosku.

Jedno raskrižje prije skreta gdje je Cadillac ako se ide u smjeru od eurodoma prema centru.
 
jel mozda netko ima za nexusa 500 tamni vizir za prodat?    dao sam zatamnit orginal vizir ali kaze lik da se nemože  :palacdolje:
 
kukac said:
jel mozda netko ima za nexusa 500 tamni vizir za prodat?    dao sam zatamnit orginal vizir ali kaze lik da se nemože  :palacdolje:

..a one folije sto se lijepe po staklima auta?
 
kaze lik nejde to na plastični vizir...  ima za to specijalna folija za štopke za auto sad mi to ljepi kaže  samo zelene boje :palacdolje:  vjerojatno če bit fuj pa ču to skinut :misli:
 
kukac said:
kaze lik nejde to na plastični vizir...  ima za to specijalna folija za štopke za auto sad mi to ljepi kaže  samo  boje :palacdolje:  vjerojatno če bit fuj pa ču to skinut :misli:

Ooof! Zeleno.  :shocked:
Ako ti je toliko malo stalo do serijala vjetrobrana.. sto te sprijecava da ga uredis jednim lijepim slojem
mat crnog autospreja?

Onaj za auspuhe bi se lijepo uhvatio.
 
kukac said:
mislis  ha?  oce se to ljuštit?

Cudilo bi me da hoce, ali nikad ne znas sa kemijom..
Vjerojatno bi bilo dobro oprat vjetrobran temeljito prije sa alkoholom, ali ni
to se ne smije.. no buduci da ces ga svejedno unistit.. mozda nemas sto izgubit..  :wink:
 
Meni i tako funkcija zatamnjenih vjetrobrana na motoru nikad nikje bila jasna  :misli:

Jel nije lakše i bolje nabaviti novi vizir za kacigu?
 
Angie said:
Meni i tako funkcija zatamnjenih vjetrobrana na motoru nikad nikje bila jasna  :misli:

Jel nije lakše i bolje nabaviti novi vizir za kacigu?

:misli:

Najbolje da uzme trake za felge.
To otprilike ima isto toliko veze koliko i ovo sto predlazes.  :mrgreen:
 
Cortez said:
:misli:

Najbolje da uzme trake za felge.
To otprilike ima isto toliko veze koliko i ovo sto predlazes.  :mrgreen:

Trakice +60 ks  :mrgreen:

Ali stvarno ne shvaćam poantu zatamnjenih vjetrobrana na motoru,ako sunče udara u oči kupi se zatamnjeni vizir za kacigu,a o potpuno prebojanim vizirima ni da ne pričam.  :shock:

Jednostavno ne izgleda lijepo,niti da je funkcionalno,točnije disfunkcionalno je,sve u svemu nema mi uopće smisla
 
Angie said:
Trakice +60 ks  :mrgreen:

Ali stvarno ne shvaćam poantu zatamnjenih vjetrobrana na motoru,ako sunče udara u oči kupi se zatamnjeni vizir za kacigu,a o potpuno prebojanim vizirima ni da ne pričam.  :shock:

Jednostavno ne izgleda lijepo,niti da je funkcionalno,točnije disfunkcionalno je,sve u svemu nema mi uopće smisla

Posto je vjetrobran na Nexusu prilicno nisko, ovaj zahvat nece nikakve veze imati sa suncem jer ne gledas kroz njega.
Ocito ne bi pricali o farbanju sa autosprejom ako se gleda kroz njega.

Funkcionalnost ostaje ista, vjetrobran radi svoj posao neovisno o boji, a estetika.. to each his own. Ni meni se
to ne svidja, ali covjek je pitao sto da napravi, pa mu pomazem vezano uz to, ne pokusavam ga uvjerit da zapravo
to ne zeli ili mu reci da ne napravi jer se meni to ne svidja.

:mrgreen:
 
Cortez said:
Posto je vjetrobran na Nexusu prilicno nisko, ovaj zahvat nece nikakve veze imati sa suncem jer ne gledas kroz njega.
Ocito ne bi pricali o farbanju sa autosprejom ako se gleda kroz njega.

Funkcionalnost ostaje ista, vjetrobran radi svoj posao neovisno o boji, a estetika.. to each his own. Ni meni se
to ne svidja, ali covjek je pitao sto da napravi, pa mu pomazem vezano uz to, ne pokusavam ga uvjerit da zapravo
to ne zeli ili mu reci da ne napravi jer se meni to ne svidja.

:mrgreen:

Tu ajmo reči još razumijem,točnije "razumijem" ,ali naprimjer ovdje,pogotovo kad stave boju koja opće nije prozirna ne razumijem  :mrgreen:

20040520191605-5924.jpg