Osiguranje i bonus

nema najjeftinije kuće sve je to tu negdje...

najjeftinije je ono gdje imaš nekog frenda ko ti nekaj sredi  :mrgreen:
 
Matek said:
nema najjeftinije kuće sve je to tu negdje...

najjeftinije je ono gdje imaš nekog frenda ko ti nekaj sredi  :mrgreen:


odnosno, zaposlenik osiguranja koji ce na ustrb svog bonusa u odredjenom iznosu tebi izaci u susret  (y)

Evo fotke zadnje police, a cak je mrvicu visi iznos nego prosle godine (Z750 je motor)
c01be3f13679360ce509a19225b0c48a.jpg
 
F800X said:
imam 60% kod Euroherca

nemaš, imaš zakonski maksimum od 50% + dodatni komercijalni popust

to je samo finta onima koji ne znaju koliki bonus može biti

dupliciranje unutar članova bliže obitelji i supružnika neka društva omogućavaju prema vlastitim kriterijima

dakle netko za 50% daje isto 50%, netko 30% posto, netko samo ako je i polica s koje se duplicira njihova itd...

treba se informirati, poziv prema dvije osig.kuće ne znači ništa
 
Ja sam ženi darovao 50% pred desetak godina, a bas danas mi veli ženska u Jadranskom, ako imas 50% na motor, za drugi automatski dobis 50%
 
vladof said:
Ja sam ženi darovao 50% pred desetak godina, a bas danas mi veli ženska u Jadranskom, ako imas 50% na motor, za drugi automatski dobis 50%
Više nema zastare bonusa, nađi neku staru policu na kojoj si ima 50%, i to je to.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Više nema zastare bonusa, nađi neku staru policu na kojoj si ima 50%, i to je to.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Imam dve, i to mi dost
 
- Sepra - said:
nemaš, imaš zakonski maksimum od 50% + dodatni komercijalni popust

Meni je svejedno kako oni to nazivaju dok mi na papiru piše da je moj bonus 60%, i dok mi ga bez ikakvog pogađanja daju na sva moja vozila...  :wink:
 
Sava ima akciju za motore.
Meni prosle godine u Generaliju bilo13xx, Ove godine u Savi 11xx i to sa ukljucenom pomoci na cesti za motore (800ccm, nemam pojma koliko kw  :mrgreen:)
 
Maestral said:
Sava ima akciju za motore.
Meni prosle godine u Generaliju bilo13xx, Ove godine u Savi 11xx i to sa ukljucenom pomoci na cesti za motore (800ccm, nemam pojma koliko kw  :mrgreen:)
Puno,dal inaš 50%?
 
278 kn osiguranje
499 ccm
42-44 ks neznan tocno

Shepa nije virova


Sent from my internet mobile device
 
F800X said:
To znaš ili nagađaš?? Jer ja sam u Eurohercu i nisu htjeli dati sinu više negoli ga po njima pripada, znači 30%...
Koliko ja znam,mogu ti dati bonus od 30 do 50 % ali ovisno koliko ta osoba koja dobiva bonus ima vozačku,tj. voznog staža. I ja sam duplicirao bonus na ženu i ona je dobila 50% ali ima vozačku od 2002g. Sad koliko ti točno treba ne znam ali mislim da treba 10g. To je kod dupliciranja ako je prebacivanje sa npr. tate na sina onda se prebacuje koliko tata ima bonusa.
 
Matek said:
nema najjeftinije kuće sve je to tu negdje...

najjeftinije je ono gdje imaš nekog frenda ko ti nekaj sredi  :mrgreen:
Ima najeftinije i ne pomaže ti prijatelj,neka osiguranja poput save su toliko ispod da ti kod drugih ni prijatelj ne pomaže  :mrgreen:
 
Dene said:
Ima najeftinije i ne pomaže ti prijatelj,neka osiguranja poput save su toliko ispod da ti kod drugih ni prijatelj ne pomaže  :mrgreen:
U mom slucaju Sava na kraju nije bila najpovoljnija niti su sve kuce "tu negdi".
Cijena je varirala od 800 do 1500 kn za 900 ccm sta je ludo odstupanje cijena ali oni to gledaju prema rizicnoj skupini I time odredjuju cijenu.Na kraju sam izabra Euroherc sa zastitom vozaca I putnika te zastitom bonusa za cca 950 kn koliko je bilo i Sava osiguranje bez ikakvih paketa.Zupanija Sibensko-Kninska :)

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
cadjo said:
U mom slucaju Sava na kraju nije bila najpovoljnija niti su sve kuce "tu negdi".
Cijena je varirala od 800 do 1500 kn za 900 ccm sta je ludo odstupanje cijena ali oni to gledaju prema rizicnoj skupini I time odredjuju cijenu.Na kraju sam izabra Euroherc sa zastitom vozaca I putnika te zastitom bonusa za cca 950 kn koliko je bilo i Sava osiguranje bez ikakvih paketa.Zupanija Sibensko-Kninska :)

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
U tvom slučaju je tako  (y)
,ne znam kakva je situacija sa savom kad je motor u pitanju ali za auto je druga najjeftinija,bar što sam ja našao i da velike su razlike u cijeni.Inače i ja sam za motor uzeo euroherc sa svim ovim kao i ti i mene je došlo 800kn.