Osiguranje i bonus

A onda ti je princip vazniji od cijene. Usetaj u prvo osiguranje koje nije Croatija i tamo osiguraj vozilo  :mrgreen:
Samo nemoj trazit filantropska osiguranja jer takva ne postoje - svako ce se cupat za svaku lipu i oduglovlacit koliko im zakon dopusta  :LOL:
 
Cijena mi je do 300-400kn razlike nebitna, ali nitko izgleda nije imao naplatu u zadnje vrijeme pa ne znam gdje otici.

Uredu je cupati se za svaku lipu, ali tip je trimerom zakacio kamen koji je razbio sajbu. Kaze mi teta na telefonu nakon 100tog poziva, gospodine nazovite krajem tjedna mozda budem trebala jos neku dokumentaciju  :LOL:  isti dan su dobili ponudu popravka...

Mozda da im rijesim nacrt s putanjama projektila  :misli: :mrgreen:
 
cRuNk said:
Cijena mi je do 300-400kn razlike nebitna, ali nitko izgleda nije imao naplatu u zadnje vrijeme pa ne znam gdje otici.

Uredu je cupati se za svaku lipu, ali tip je trimerom zakacio kamen koji je razbio sajbu. Kaze mi teta na telefonu nakon 100tog poziva, gospodine nazovite krajem tjedna mozda budem trebala jos neku dokumentaciju  :LOL:  isti dan su dobili ponudu popravka...

Mozda da im rijesim nacrt s putanjama projektila  :misli: :mrgreen:

Ja sam ti napisao sve relevantno. Iskreno, nebi imao problem da osiguram (obavezno osiguranje) u kuci s kojom se natezem za isplatu, dokle god je to najjeftinija opcija. Al to sam ja  :mrgreen:
 
Pa realno, ak jebu za zamjenu sajbe toliko, onda ni osiguranje kuce ne zelim imati kod njih. Jebiga, kad tad ce vjerojatno biti neka steta a radije se ne bi jebavao s crncima radi par sto kuna.

 
cRuNk said:
Jebiga, kad tad ce vjerojatno biti neka steta a radije se ne bi jebavao s crncima radi par sto kuna.

Se mi ne kuzimo ili kaj? Kakve veze ima gdje si ti osigurao vozilo (obavezno osiguranje)? Jedino ako nemas kasko pa ti se isplati u istoj kuci i obavezno osigurat, al koliko cujem, Croatia je tu i dalje najbolja kod isplate


jedva cekam (doci ce kad tad) kad ce ti tvoje osiguranje ispacivat stetu koju ce neko drugi prouzrokovat. A tada acu bit u Croatiji jer ostala osiguranja su puno gora
 
Pa kad vec osiguravam kucu, auto i motor, htjeo bi sve u jednoj osig. kuci. Kada jedu govna za malu isplatu za koju nije potrebna nikakva strucna istraga vec par tel poziva... ne zelim ni znati sto ce povlaciti ukoliko dodje do vece stete na stambenom objektu.  (y)

Valjd cemo se skuziti jednom :mrgreen:
 
cRuNk said:
Pa kad vec osiguravam kucu, auto i motor, htjeo bi sve u jednoj osig. kuci. Kada jedu govna za malu isplatu za koju nije potrebna nikakva strucna istraga vec par tel poziva... ne zelim ni znati sto ce povlaciti ukoliko dodje do vece stete na stambenom objektu.  (y)

Valjd cemo se skuziti jednom :mrgreen:

Ja ti iz osobnog iskustva (isplata stete na autima, motoru, cak i krovu kuce kojeg sam prije 2 godine mijenjao nakon nevremena) mogu rec da sam sa Croatijom zadovoljan.
Ali oba auta i motor nisu osigurani u Croatiji (iako su bili do prije koju godinu dok su cijene bile unificirane)

Jako pojednostavljeno - Croatija nije dobro osiguranje, ali su ostala losija  :LOL:


Trenutno sam sa vozilima u Graweu - objedinjene su police pa je uz startnu najnizu cijenu i dodatni popust u igri. Ali to je zato jer je poznanik djelatnik te osig kuce pa mi je dao bolju cijenu, jer standaardno, Grawe nije najjeftiniji zaobavezno osiguranje. Kasko nemam ni na jednom vozilu.
Kuca je i dalje osigurana u Croatiji
 
u CO proljetos uredno naplatio popravak furgona preko kaska,

moja krivnja, donio ponudu od servisa i oni platili
 
sid said:
u CO proljetos uredno naplatio popravak furgona preko kaska,

moja krivnja, donio ponudu od servisa i oni platili

Moj frend ima kasko u Croatiji (ai obavezno, jer je tada kasko povoljniji).
Vise puta je naplatio stetu preko kaska (najcesce tuca) i jako je zadovoljan croatijom. Dapace, kad god je vani nevrijeme, broji krunicu iako je nevjernik da tuca padne  :LOL:
 
To su sve bili primjeri od prije, sada svira druga muzika kod njih otkako su se prodali.  (y)
 
cRuNk said:
To su sve bili primjeri od prije, sada svira druga muzika kod njih otkako su se prodali.  (y)

Jebiga, ja tu ne mogu nista.... Kasko ionako nemam ni na jednom vozilu, jedino je kuca i dalje kod njih.
A ti ako nadjes osiguranje gdje bi mogo kucu osigurat tako da imam sto manje natezanjakod isplate stete i da je iznos OK - svakako javi  :mrgreen:


Ozbiljno, prije 2 godine mijenjao krov na kuci i nakon sto se odbio iznos amortizacije (a sindra stara 16 godina je bila u pitanju), bio sam jako ugodno iznenandjen ponudom koju sam odma prihvatio
 
e jbg.
bumo vidli rekli su slepi
 
panjo kupi trkaću Škodu pa ti niko niš nemre :mrgreen:


Srki
 
Čisto sumnjam da će ti netko dat kasko za motor star 7 godina.
Za auta je granica 8.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Da ne otvaram novu temu bzvz, zanima me da li motor od 750ccm spada u kategoriju 500-750ccm ili 750-1000ccm, točnije, radi se o 2016 Suzki GSXR-u 750 (agregat nije više 749 nego 750), hvala unaprijed  :mrgreen:
 
vjerojatno u ovu veću, bar su nekad bile kategorije 500-749 750-999, možda su promijenili, ali imaš one kalkulatore osiguranja, tamo ti sigurno piše (y)

ima sam fzr 1000 :LOL: doduše on je imao 3 kubika viška..
 
spada u kategoriju preko 500 do 750cm3, sljedeca kategorija je preko 750 do 1000cm3
 
 
Poznavajući našu logiku, rekao bih da ide u višu kategoriju. :mrgreen:

Javi kad regaš, baš me zanima rasplet.
 
mate said:
Poznavajući našu logiku, rekao bih da ide u višu kategoriju. :mrgreen:

Javi kad regaš, baš me zanima rasplet.
Budem sutra saznal, na allianzovom kalkulatoru je raspon "preko 500ccm do 750ccm" i "preko 750ccm do 1000ccm" 
PS: Nemam motor još, to ja imam daleke planove  :mrgreen: