Osiguranje motora od krađe?

matej123

New member
Uvijek sam u strahu da ce mi netko ostetiti motor ili ga ukrasti pa ga uglavnom koristim samo za vožnju ili ako idem kod nekog tko ima dvorište. Na posao s njim ne idem jer me strah ako ne bude mjesta gdje su kamere ne znam gdje da ga ostavim. Vidio sam nedavno da postoji i osiguranje od krađe motora, pa me zanima jel tko uplaćuje to i isplati li se? Ima li tu nekih caka pa na kraju ako se i dogodi da ga netko ukrade oni isplate neku mizernu cifru ili sl. ?
 
Uvijek sam u strahu da ce mi netko ostetiti motor ili ga ukrasti pa ga uglavnom koristim samo za vožnju ili ako idem kod nekog tko ima dvorište. Na posao s njim ne idem jer me strah ako ne bude mjesta gdje su kamere ne znam gdje da ga ostavim. Vidio sam nedavno da postoji i osiguranje od krađe motora, pa me zanima jel tko uplaćuje to i isplati li se? Ima li tu nekih caka pa na kraju ako se i dogodi da ga netko ukrade oni isplate neku mizernu cifru ili sl. ?
oklen s ti?
 
Uvijek sam u strahu da ce mi netko ostetiti motor ili ga ukrasti pa ga uglavnom koristim samo za vožnju ili ako idem kod nekog tko ima dvorište. Na posao s njim ne idem jer me strah ako ne bude mjesta gdje su kamere ne znam gdje da ga ostavim. Vidio sam nedavno da postoji i osiguranje od krađe motora, pa me zanima jel tko uplaćuje to i isplati li se? Ima li tu nekih caka pa na kraju ako se i dogodi da ga netko ukrade oni isplate neku mizernu cifru ili sl. ?

Ako nije neka teška egzotika, teško da će ga netko ukrasti.

Svaki motor su mi oštetitli na parkingu, to je realnost svakodnevnog korištenja motora. Srećom šteta je bila ispod franšize za kasko.
Prihvati da će ti se to dogodit, i lakše ćeš spavati. Nakon prve ogrebotine, više te neće bit briga.
 
Ko motore krade,bicikle da i oni mali skuterici znaju nestati,mene jedino briga za kacigu,kad negdje parkiram il je u kuferu ako ima mista il je vezana...,a nije mi malo jasno kako motor moze da se osteti na parkingu,morao bi pasti onda...il svakako parkirate...
 
,a nije mi malo jasno kako motor moze da se osteti na parkingu,morao bi pasti onda...il svakako parkirate...

Netko je sjeo na njega i bio toliko smotan da izgubi ravnotežu i nasloni ga na zid. Ostrugan retrovizor, utezi volana, bočna plastika. Dogodilo mi se s 2 motora. Doduše 2 puta u 150 000km i nije neka greda. Ide pod cost of ownership.
 
Uvijek sam u strahu da ce mi netko ostetiti motor ili ga ukrasti pa ga uglavnom koristim samo za vožnju ili ako idem kod nekog tko ima dvorište. Na posao s njim ne idem jer me strah ako ne bude mjesta gdje su kamere ne znam gdje da ga ostavim. Vidio sam nedavno da postoji i osiguranje od krađe motora, pa me zanima jel tko uplaćuje to i isplati li se? Ima li tu nekih caka pa na kraju ako se i dogodi da ga netko ukrade oni isplate neku mizernu cifru ili sl. ?
kao što vidiš forum ne služi da ti se pomogne nego da te se isprda zato budi pametan i svoje odgovore potraži sam po internetu.
Uglavnom više pomaže tracker nego alarmi, kamere i sajle jer to lopove neće omesti ako su se odlučili za tvoj motor s obzirom da imaju kacige i aku flekserice za brzi posao.
 
  • Like
Reactions: LukaLuka
Najbolja zaštita protiv krađe je dizajn Hondinih NC modela i općenita štednja u modernoj motoindustriji, kao i okretanje prema Low Budget modelima koje naplaćuju kao suho zlato.

Garantirano je da ih nitko neće poželjeti ukrasti.
Meni su cool, neki likovi su ih baš fino sredili (y)
 

Attachments

  • 274302105_1004348816827113_2746751951415552993_n.jpg
    274302105_1004348816827113_2746751951415552993_n.jpg
    457.5 KB · Views: 0
karbonski blatobran i handguardsi su definitivno digli ovaj prekrasan motocikl na jednu sasvim novu razinu

i onda još video od fortnine, o bože ima li te..
 
obožavam kad motoristi sprdaju motore... nije dovoljno da nas auto brijači ne vole :mrgreen: (y)
daj fotku svog motora da ti bacim komentar... a do tad
Još jedan odličan video na ovu temu
 
  • Like
Reactions: LukaLuka