OSIJEK STREET RACE SHOW No4

micro

New member
POZIV ZA SUDJELOVANJE NA UTRCI UBRZANJA


Obavještavamo sve zainteresirane da se u Osijeku dana 31.07. i 01.08.2010.g. održava „4. OSIJEK STREET RACE SHOW“  na prostoru sportsko-poslovne zračne luke Čepin.

U okviru ove manifestacije, suorganizator MK "MY WAY" organizira moto utrke ubrzanja u klasi 600 ccm i klasa OPEN, odnosno utrke serijskih i prerađenih motora.

Utrke će se održati u subotu 31.07.2010. i nedjelju 01.08.2010. s početkom u cca. 12,00 sati, gdje će se u subotu održati utrka serijskih motora a u nedjelju će biti otvoreno za sve.

Prijave zainteresiranih natjecatelja primaju se telefonski na broj: 091-7366199 (Dražen Ljubo), ili na sam dan utrke (subota - nedjelja) do 10,00 sati.

Pista za trening otvorena je od 8,00 do 10,15 sati.

Ovoga puta svaki natjecatelj će voziti 3 kruga, gdje će se mjeriti najbolje vrijeme svakoga te će se za polufinale birati 8 najboljih vremena. Nakon toga se biraju 4 para i igra se se na knock out.

Pobjednik svake klase odnosi sve, a fond nagrada ide od uplaćenih kotizacija.
Kotizacija za natjecanje iznosi 100,00 kuna.


Za sve detalje oko STREET RACE-a pogledajte na www.ak-slavonija.hr/forum/showthread.php?t=5568



                    MK MY WAY





 
Ni ti sam neznaš zašto si otvarao ovu temu...,
 
BABA OS said:
Ni ti sam neznaš zašto si otvarao ovu temu...,

A zaš ne.
Dečki iz AK-Slavonije su stvarno pošteno odradili pos'o,zaslužuju publicitet  (y)

Nekad "velika i moćna" organizacija pod imenom 402 nije uspijevala napraviti ovo što su oni.
Ove god uopće nije bilo da prostimo,obično nadrkavanje,već je bilo dosta atrakcija.

Od Big Dog-sa,preko stuntera do moto utrka.

A onaj matori Chevy sa 10.5 litarskim motorom i navodnih 1750 ks( :shock:) mi je probušio uši.
Doslovno,kad sam bio na mejdenima nije ni blizu bilo toliko glasno.
 
Tvoj post je ok ali izostala je podatkovna podloga npr.,foto dokumenti,rasprava itd.).
 
BABA OS said:
Tvoj post je ok ali izostala je podatkovna podloga npr.,foto dokumenti,rasprava itd.).

Budem sutra stavio par slika,nemogu sad uploadat jer su mi torrenti nabijeni do kraja  :wink: