Osijek

Status
Not open for further replies.
Uvijek je tragedija kad netko pogine, ali za ovo nemam riječi...
RIP
 
i još brat i otac prvi dođu strašno. trauma za cjeli život

sućut obitelji
 
saucesce...90 % uvjek je kriv automobil...
 
Prvi susjedi na poslu, dijelimo ogradu.. Stari i brat jako dobri i vrijedni dečki, mali radio kod njih iako još u školu ide, odličan servis drže. Tragedija što reći. Navodno stvarno brzina nije bila nikakva. Prokleti kanali i ćuprije. Pred 4 mj mi jako dobar frend pogine na sličan način, odbaci ga s motora u ćupriju direktno. Idući dan su zatrpali cijelu tu stranu kanala i poravnali jedno 30 m. :cry:
 
Last edited:
RIP :(

zbog ovakvih kretena u autu, često se zapitam;
da li klincima dati skuter, a kamoli motor :mad:
 
Mislim da je to GT-Air, ne bi pala samo tako.

Osim ako je ne "zaboraviš" vezati ispod brade... pa od trzaja padne sama prije udara glavom u podlogu... a bilo je poznatih i starih bajkera koji su zbog potcjenjivanja te "sitnice" stradali... jer badave je kaciga ako nije zakopčana na glavi vezicom ispod vrata. I ta činjenica je na očevidu lako utvrdiva.

rip,koja jbn katastrofa,jos nije ni poceo zivjeti,sto se kaze,17god,strasno.

Dečko ima, dapače, 16 godina, a 17 bi navršio u studenom... kako motocikl je u vlasništvu tvrtke, pitanje odgovornosti bi trebalo prebaciti i na odgovorne osobe koje su mu dale u ruke sredstvo koje - na žalost pokojni - mali, bez dozvole koju još ne može ni imati za Suzuki GSX 250R, nije zakonski spreman i sposoban imati i upravljati... šteta svakog mladog života, ali da se bogatstvo pokazuje i odgoj djece kupuje na taj način, najčešće i ispadne medvjeđa usluga vlastitom djetetu jer roditelj ne zna reći ne... žalosno.
 
Last edited:
eto,djabe to sve,i ciji e motor,i sto nema vozacke,i jel veza kacigu...kad nije kriv,auto ispred njega izaslo...da je sve imao,neznam bili sta drukcije bilo,a meni danas idem 5 km,na sat,ulazim na parking Lidla,i zenska sa Djipom samo izadje ispred mene,i na mobitelu...i ja se naslonim na blatobran njen...i govori...aaa Izvinitee...aa mislim se u sebi...kuhac,pas,nos,govno...da sam isa malo brze,drmnia bi malo bolje,ovako nista,srica...
 
Osim ako je ne "zaboraviš" vezati ispod brade... pa od trzaja padne sama prije udara glavom u podlogu... a bilo je poznatih i starih bajkera koji su zbog potcjenjivanja te "sitnice" stradali... jer badave je kaciga ako nije zakopčana na glavi vezicom ispod vrata. I ta činjenica je na očevidu lako utvrdiva.



Dečko ima, dapače, 16 godina, a 17 bi navršio u studenom... kako motocikl je u vlasništvu tvrtke, pitanje odgovornosti bi trebalo prebaciti i na odgovorne osobe koje su mu dale u ruke sredstvo koje - na žalost pokojni - mali, bez dozvole koju još ne može ni imati za Suzuki GSX 250R, nije zakonski spreman i sposoban imati i upravljati... šteta svakog mladog života, ali da se bogatstvo pokazuje i odgoj djece kupuje na taj način, najčešće i ispadne medvjeđa usluga vlastitom djetetu jer roditelj ne zna reći ne... žalosno.


Jesi li ti tvornici takv debil ili se svojski trudis

Provociras ovde svojim preseravanjima konstantno

Vjerovatno si jebeno iskompleksiran jer kod svake tragedije ti se najdes pozvan prodavati pamet

Ocito se ispunila najgora kletva a to je sta bi mi rekli " dao Bog da ti je Marusic u familiji " a ti si veci moron od njega

Zadnji puta si isprovocirao momka kad su mu poginuli otac i majka i iskreno mislim da si mu bio u blizini da bi on zavrsio u Lepoglavi i pola teme je radi toga izbrisano a ona privatna poruka koju si mu poslao a on je objavio je bila za povratit

Ja inace nemam obicaj komentirati probisvjete i ne volim sukobe ali ti stvarno nesto posebno

Stvarno si gadljiv lik i zato uzivaj u svojoj zlobi

PS: meni ne salji osobne poruke

Svi smo smo samo imali srece da smo przivjeli te godine jer nismo imali ni mozga ni znanja

Obitelji mladica moja najiskrenija sucut
 
Citao komentare po razno raznim portalim i ljudi mi se sve vise gade,nevjerojatno svi krive motor, svi znamo da je motor stil zivota i da je to ugravirano u covjeku, da li su roditelji krivi? Nisu, niti je on, ali osudivati roditelje ili maloga je ispod svakog nivoa, prijatelju vjecni neka su ti beskrajne nebeske ceste... I svi koji misle da je motor nuzno zlo nabijem na kurac. Mi zivimo na taj nacin i zivjet cemo dalje...
 
  • Like
Reactions: varadero10
@Napier
Osjetljiva je tematika ali realno, nije napisano nista krivo. Ako nam je u cilju stvarno utjecati na smanjenje broja stradalih onda o tome treba otvoreno razgovarati. Isto kao u slucaju supruznika, institucije ce procesuirati oba slucaja i ove stvari ce izaci van. Mislis da ce netko zazmiriti na vozacku jer je dijete poginulo? Meni je puno licemjernije gurati ih pod tepih a svi sve znamo no i dalje gledamo u pod i trazimo kljuceve. U krajnjoj liniji, postoji li mocniji nacin da druge roditelje navedes na razmisljanje? Ili da se puno opreznije vozis sa suvozacem?
 
@Napier
Osjetljiva je tematika ali realno, nije napisano nista krivo. Ako nam je u cilju stvarno utjecati na smanjenje broja stradalih onda o tome treba otvoreno razgovarati. Isto kao u slucaju supruznika, institucije ce procesuirati oba slucaja i ove stvari ce izaci van. Mislis da ce netko zazmiriti na vozacku jer je dijete poginulo? Meni je puno licemjernije gurati ih pod tepih a svi sve znamo no i dalje gledamo u pod i trazimo kljuceve. U krajnjoj liniji, postoji li mocniji nacin da druge roditelje navedes na razmisljanje? Ili da se puno opreznije vozis sa suvozacem?


Ja sam osoba sa poprilicnom dozom empatije a radi svoje savjesti svaki moj motor ima poklopac na mjestu suvozaca i maknute zadnje fustere zbog toga jer da netko nastrada iza mene ne bih mogao sa time zivjeti
Cinjenica je da smo svi mi ( apsolutno svi ) prije ili posli nasli u nekakvom prekrsaju i doveli sebe u izravnu pogibeljnu situaciju zbog zelje i ljubavi prema uzbudjenju dva kola i nekakvog mladenackog dokazivanja

Ovo slucaj je jos tim zalosniji sta taj mladic po meni dostupnim informacijama ( vrlo limitiranim ) nije vozio brzo a tragedija je jos time veca sta su tu bili i njegovi najblizi

Ako cemo se drzati hladnih cinjenica onda cemo poceti i okretati glavu svaki puta kad je netko u situaciji da mu treba pomoci jer se uvjek moze naci opravdanje zbog cega je ta osoba zavrsila u problemu i zasto mi kao pojedinci imamo pravo ignorirati tudju nesrecu.

Institucije kod nas imaju poseban tretman za pojedince koji su iz "drustveno prihvatljive obitelji", "sinkope" i slicne pravne eskapade dok se rasprpravlja na primjer jeli vlasnik imao pravo postaviti zicu na sumski put koja je kostala mladica od 21 godinu zivotra

Edukacija i prevencija svakako ali vidimo da se stavara klima u drustvu po kojoj da se motoristu usmrti dok stoji na semaforu na crveno opet ce se naci opravdanje za vozaca automobila jer jednostavno sta dva kola uopce imaju raditi na cesti

Dosta je imati jednog instagram kretena kao sta je onaj vec legendarni mongoloid da nas sve ocrni za iducih 100 godina i za to su krive institucije sta kreten nije iza resetaka nego od njega mediji rade zvijezdu

Samo se treba sjetit sebe i sta je svaki od nas imao u glavi sa 16-17 godina a to je realno bila totalna promaja ( samo puno srece )

Zao mi je ovog mladica da je to strasno i odavno me neki komentar nije ovako izbacio iz takta
 
OK...Napier,samo kad sam ja vozio sa 16-17 god,Pucha,electronica,pa Jawu 350...dolazio bi do Sukosana za 8.minuta...a sad mi treba bar 20 minuta,ocu reci,tada sam sreo na cesti jedno ili dva,ili nijedno auto,a danas kud god krenes,bilo di...auto nad autom...danas skoro svaka kuca ima 2-3 starija auta i jedno novo,i svi voze,a kako se dobiva danas vozacka...to je nesto drugo,glavno da kosta 8-10.000 kuna...pozd.i ne izbacuj se iz takta...samo sebe nerviras...
 
Ja sam osoba sa poprilicnom dozom empatije a radi svoje savjesti svaki moj motor ima poklopac na mjestu suvozaca i maknute zadnje fustere zbog toga jer da netko nastrada iza mene ne bih mogao sa time zivjeti
Cinjenica je da smo svi mi ( apsolutno svi ) prije ili posli nasli u nekakvom prekrsaju i doveli sebe u izravnu pogibeljnu situaciju zbog zelje i ljubavi prema uzbudjenju dva kola i nekakvog mladenackog dokazivanja

Ovo slucaj je jos tim zalosniji sta taj mladic po meni dostupnim informacijama ( vrlo limitiranim ) nije vozio brzo a tragedija je jos time veca sta su tu bili i njegovi najblizi

Ako cemo se drzati hladnih cinjenica onda cemo poceti i okretati glavu svaki puta kad je netko u situaciji da mu treba pomoci jer se uvjek moze naci opravdanje zbog cega je ta osoba zavrsila u problemu i zasto mi kao pojedinci imamo pravo ignorirati tudju nesrecu.

Institucije kod nas imaju poseban tretman za pojedince koji su iz "drustveno prihvatljive obitelji", "sinkope" i slicne pravne eskapade dok se rasprpravlja na primjer jeli vlasnik imao pravo postaviti zicu na sumski put koja je kostala mladica od 21 godinu zivotra

Edukacija i prevencija svakako ali vidimo da se stavara klima u drustvu po kojoj da se motoristu usmrti dok stoji na semaforu na crveno opet ce se naci opravdanje za vozaca automobila jer jednostavno sta dva kola uopce imaju raditi na cesti

Dosta je imati jednog instagram kretena kao sta je onaj vec legendarni mongoloid da nas sve ocrni za iducih 100 godina i za to su krive institucije sta kreten nije iza resetaka nego od njega mediji rade zvijezdu

Samo se treba sjetit sebe i sta je svaki od nas imao u glavi sa 16-17 godina a to je realno bila totalna promaja ( samo puno srece )

Zao mi je ovog mladica da je to strasno i odavno me neki komentar nije ovako izbacio iz takta

Mogu se sloziti s tobom, samo skrecem paznju na to da hladno navodenje cinjenica ne znaci da nema empatije nego svatko od nas to dozivljava na drukciji nacin sto ne znaci da je jedan ispravan a drugi nije.
 
Status
Not open for further replies.