Osijek

bakreni

New member
Ni mi u Osijeku nismo pošteđeni svih tih problema.Nedostatak pravih servisera,rezervnih dijelova,itd,itd.Najjednostavnije je tko ima netkog vani da mu pošalje robu.Mi smo daleko od Austrije i Italije pa nam nije isplativo tek tako odlučiti se na taj korak.
 
ja sam čuo da netko frizira jawe u os i da idu skoro 200 km h,a ni djelovi nisu skupi
 
Ja nisam imao problema sa svojim majstorom, mogao je to brže napravit ali sve je ok. Što se tiće jawe možda su mislili na lika kojeg zovu Jawa i on živi u Bilju (pokraj osijeka) i bavi se motorima ali tu priču nisam još čuo (200 kmh ????). Kod koga si ti nosio bakreni?
 
matej said:
ja sam čuo da netko frizira jawe u os i da idu skoro 200 km h,a ni djelovi nisu skupi

Lega moj prošla vremena kada su Jawe jurile 150-160,a za 200 nikad čuo. Netko te slagao.
 
Lemmy said:
Ja nisam imao problema sa svojim majstorom, mogao je to brže napravit ali sve je ok. Što se tiće jawe možda su mislili na lika kojeg zovu Jawa i on živi u Bilju (pokraj osijeka) i bavi se motorima ali tu priču nisam još čuo (200 kmh ????). Kod koga si ti nosio bakreni?

Lega pa ti si iz Osijeka koliko se da zaključiti. U povjerenj nebi volio preko foruma nekoga ocrniti, otvoriti ću e-mail pa se čujemo.
 
stari imaš jednog dobrog majstora za motore u orahovici,znam ga osobno,zovu ga Ruda,ak očeš mogu ti nabavit broj kroz koji h par dana,nabavlja sve živo i povoljno-šverc komerc,nabavio meni prije par godina sportske bregaste za pegaso 650 i ugradio
 
Lemmy said:
Ja nisam imao problema sa svojim majstorom, mogao je to brže napravit ali sve je ok. Što se tiće jawe možda su mislili na lika kojeg zovu Jawa i on živi u Bilju (pokraj osijeka) i bavi se motorima ali tu priču nisam još čuo (200 kmh ????). Kod koga si ti nosio bakreni?
Javorovic Zeljko Jawa tip je legenda al jos mi nije prico da je bila java koja ide 200....e sad vjerovali ili ne ja imam motor 50 ccm koji ide 200 kmh naravno pravi je trkaci GP motor 50 ccm 1980g(vjerujem da neko ko je malo upuceniji u trkace oldtimere zana o cemu se radi) (y)
 
A rs250 said:
Lemmy said:
Ja nisam imao problema sa svojim majstorom, mogao je to brže napravit ali sve je ok. Što se tiće jawe možda su mislili na lika kojeg zovu Jawa i on živi u Bilju (pokraj osijeka) i bavi se motorima ali tu priču nisam još čuo (200 kmh ????). Kod koga si ti nosio bakreni?
Javorovic Zeljko Jawa tip je legenda al jos mi nije prico da je bila java koja ide 200....e sad vjerovali ili ne ja imam motor 50 ccm koji ide 200 kmh naravno pravi je trkaci GP motor 50 ccm 1980g(vjerujem da neko ko je malo upuceniji u trkace oldtimere zana o cemu se radi) (y)

Lega ja sam od 1980 g. u moto sportu pa sigurno imaš Severov nacional koji je nekad davno bio jako popularan.A 200 na sat sa najdužim prijenosom i vozačem anorektičnim od 45 kg.Inače dobrih 170 km/h.
A kada ste več zapeli za Jawu jasno da se cvajo od 350ccm može izfrizirati do ludila,ali je pitanje koliko je to pametno, isplativo i koliko će kvalitetni Češki dijelovi to izdržati. 8)
 
E sa vozacem od 52 kile sa najduzim prenosom ide "204 kmh Jan de Vries", fabricki vozac Kreidlera van veen 22ps pri 17,000 obtaja vodeno hladjenje motor pun tezak 50 kg.A Vilko Sever je vozi Tomosa i Severa
 
A rs250 said:
E sa vozacem od 52 kile sa najduzim prenosom ide "204 kmh Jan de Vries", fabricki vozac Kreidlera van veen 22ps pri 17,000 obtaja vodeno hladjenje motor pun tezak 50 kg.A Vilko Sever je vozi Tomosa i Severa

Dobro ,šta se nerviraš.Bio sam blizu. Tomosa je bilo puno više.Vozaš li ti nekad tu svoju pilu?