osnovan vespa club croatia

Eladio

Active member
http://www.vespaclubcroatia.com/

"Dakle, dragi Vespisti, Vespistice, vlasnici i ljubitelji svima nam drage majke svih skutera:

Nakon sramežljivog okupljanja na Mojskuter forumu i hrpe ideja, podrške i izuzetno pozitivnih odjeka, (ipak) manjina nas odlučila je ideje provesti u djelo - IMAMO KLUB!!!
Na naše oduševljenje, ovaj korak dao je novi zamah svima onima koji su nas nakratko napustili, među njima i inicijatore koji se nažalost nisu našli među službenim osnivačima.
Nama, osnivačkom Predsjedništvu, ostaje samo da opravdamo ove pohvale i u našem (skraćenom) mandatu postavimo temelje Kluba kojeg ćemo se ponositi barem približno onoliko koliko se ponosimo svojim Vespama.

Zato vas otvoreno i prijateljski pozivamo da članstvom, radom, savjetima ili na bilo koji način doprinesete našem zajedničkom cilju - uživanju u Vespi!!!

Predsjedništvo
Vespa Club Croatia                "

cestitam  (y)
 
Tuono 06 said:
....i da, Vespa klub postoji već bar 30tak godina pri AMD Sveučilište... 8)

to je umrlo..
ako se ne varam..
nije da je prvi ovo club, ali u ovom trenutku jedini postojani vespa klub u hr  :misli: (y)
 
Puno sreće u budućem radu  (y)
 
Nike said:
Puno sreće u budućem radu  (y)
Moga si i ti uskočit
bilo mi te danas baš gušt gledat na poljičkoj kako se profesijonalno šalta vespa bez kumpluga (y)
 
vjeko46 said:
Moga si i ti uskočit
bilo mi te danas baš gušt gledat na poljičkoj kako se profesijonalno šalta vespa bez kumpluga (y)
haha, kada i u kojem smjeru? U podne i po smo išli u Makarsku a u 3 smo bili nazad
 
@nte said:
Nike, ti bi mogo formirat podružnicu Split  (y)
Vjerovao ili ne, meni Vespa nije u srcu kao Vama ostalima. Ja je vozim jer nemam para :mrgreen:
 
pa i ja je vozim upravo zato, PX je pravi 'studentski' motorić...a i s vremenom priraste srcu  :D
 
@nte said:
pa i ja je vozim upravo zato, PX je pravi 'studentski' motorić...a i s vremenom priraste srcu  :D

Imaš 'X' viška... trenutno...  :LOL:
 
Nike said:
Vjerovao ili ne, meni Vespa nije u srcu kao Vama ostalima. Ja je vozim jer nemam para :mrgreen:
ovo sam čua na svoje uši na koncertu u đardinu za 1.maja. još ne mogu virovat da čovik s najviše kilometara na vespi u Hrvatskoj to kaže. al neka,iskrenost se cijeni.
da smo mi ostali učinili trećinu tvojih km na vespi vjerovatno bi je odavno probili nogom 
 
vujo1 said:
ovo sam čua na svoje uši na koncertu u đardinu za 1.maja. još ne mogu virovat da čovik s najviše kilometara na vespi u Hrvatskoj to kaže. al neka,iskrenost se cijeni.
da smo mi ostali učinili trećinu tvojih km na vespi vjerovatno bi je odavno probili nogom 
Haha a ovo ti je nick ;)
(y)
I učinit ću još 3x toliko