Osvojena dva vrha kozjaka sa poluproizvodom

Moto_Lover

New member
Dakle put na Sv.Juru chapter one

Krećemo polako
p1010020f.jpg

put Jure
p1010051e.jpg


p1010055.jpg

Imo dosta kršćanskih motiva
p1010057d.jpg

Sv . Jure
p1010067m.jpg

još ...



Pa malo  8)



idemo dalje nać Sv. Luku





=> aha



Tu je vojna baza pa nema daje sa poluproizvodom nego je planinarenje sad na redu ...



  :hura:

I naša san Sv. Luku







Pogled je lip...





iden ća doma =>



Thats all folks...

ako admini misle da tema mora bit negdje drugdje premjestite je ...

 
a jel vidis kolike si slike stavio....sta mislis zasto mi u temi maxi scooters smanjujemo slike svojih voznji :palacdolje:
 
neznam !  :D
 
:mrgreen: a neznam di bi ih smanjiva , i meni treba malo da ih učita ...

:mrgreen: ima koja dobra duša da me nauči  :D
 
napravi si album na picasi ili na photobucketu ... i kad uploadaš slike, odabereš dimenziju i to je to .... sam ti ih server smanji na željenu dimenziju ....  (y)

preporuka za web ja 640x480  (y)
 
strasilo said:
napravi si album na picasi ili na photobucketu ... i kad uploadaš slike, odabereš dimenziju i to je to .... sam ti ih server smanji na željenu dimenziju ....  (y)

preporuka za web ja 640x480  (y)
(y) tnx

:mrgreen: ajme ove mi se sad neda ni minjat ...

Al za ubuduće...
 
liberty said:
super ti je poluproizvod - najs skuter (y)
:mrgreen:

Meni ipak faji Ybr machine
 
Ili - skini Microsoft Picture Resizer:

http://download.microsoft.com/download/whistler/Install/2/WXP/EN-US/ImageResizerPowertoySetup.exe

Instaliraj ga, zeljene slike (vise njih) selektiraj, desna tipka, resize, dolazi dialog box, odaberes velicinu, i program ti napravi manje kopije slika u istom folderu.

Nakon toga ih u obliku attachmenta dodas svojim postovima! (y)
 
:mrgreen: dobro skuža san ,nema potrebe više raspravljat o smanjivanju slika , sljedeći put ih smanjim ...

Nego san vidia u puno drugih tema ogromne slike veće i od ovih , pa san mislia da će bit ok ...

nema veze idemo dalje...
 
malaguti said:
a da jednostavno u paintu smanji slike

Da, ali kad imas puno slika, kao ja neki dan, to bi trajalo zauvijek.

Moto_Lover said:
:mrgreen: dobro skuža san ,nema potrebe više raspravljat o smanjivanju slika , sljedeći put ih smanjim ...

Nego san vidia u puno drugih tema ogromne slike veće i od ovih , pa san mislia da će bit ok ...

nema veze idemo dalje...

Ajd.
I jos jednom - lijep đir! (y)
 
Moto_Lover said:
:mrgreen: dobro skuža san ,nema potrebe više raspravljat o smanjivanju slika , sljedeći put ih smanjim ...

Nego san vidia u puno drugih tema ogromne slike veće i od ovih , pa san mislia da će bit ok ...

nema veze idemo dalje...
"ako admini misle da su slike velike nek ih smanje"  :LOL:
vidiš, vidiš mogao bih napisati jedan programcici u koji upises izvorisni folder, odredisni folder, postotak smanjenja i tipku OK. nem'že jednostavnije i brže.
kolko bi ljudi platili za to? 10$? ajmo ulagači ... na PP :mrgreen:



super su ti slike. čak izvrsne.
tamo neki proizvodi mogu stići samo bačeni iz MI8.

 
:mrgreen: fala !

Sljedeći put ću se potrudit smanjit slike i bit će sve ok  :mrgreen:

Sljedi chapter two kad se uvati vrimena i goriva  :mrgreen:
Neka druga planina...

(y)
 
šta ti nije žao vozit skut po tom makadamu, meni se smrkne na oči kad ga vidim(nemam ništa protiv off-road vožnje, dapače ali sa adekvatnim vozilom)

inače super slike (y)
 
:mrgreen: Nema granica...

šalin se , pa gore san bira put široki su putevi pa ako se bira put nema problema , nije baš tako zahtjevno treba malo više vremena sa skuterom , sa ybr-om mi je to išlo glatko ko neki mini enduro...