Osvrt na utrku u Novoj Rači

romel

Member
:cool: Hvala svima koji su došli podržati razvoj moto utrka u maloj sredini kao što je Nova Rača. Propusta je bilo ali što se tu može, mjerna služba se nije baš previše pokazala i najveći propusti su upravo bili kod nje. Pojedinio vozači u oldtimerima su nastupili sa varanjem ( vozio motocikl prošle godine u jednoj klasi a sad mu je digao kubaturu pa ide u višu klasu - možeš si mislit-ali i to je život pa poštenjačina iz Zadra ostane bez pehara jer kolega iz Karlovca nije baš pokazao previše sportskog duha). Strahovit fajt se vodio u klasi 4, a borba u klasi 6 između fenomenalnog Emila i domaćeg Darka Bišćana bila je najbolji fajt koji sam vidi do sada. Naša staza je prekratka ali i ovoga puta se pokazalo da pravi majstori poput Emila mogu voziti na svakoj stazi i pri tome pobjeđivati. Mislim da bi Emilu bilo svejedno taman i da se vozilo preko trave kroz naš park.
Stoga zaključujem da svi oni kojima smetaju skliski asfalti, kratke staze, neravnine...u biti i nisu pravi vozači, takove i ne trebamo u Novoj Rači.
Količina publike koja je promatrala ove utrke u Novoj Rači, za našu Grobničku ljepoticu,Karlovac ili npr. Požegu, može biti samo san.
Ljudi, mi smo svi amateri i vozimo se radi pehara ali prvenstveno radi publike. Ove tri staze koje sam naveo volim i volim se voziti po njima ali Vas još jednom molim da podržavate gradske (selske) utrke radi publike koja želi uživati u čarima motosporta a nema mogućnosti odlaziti na Grobnik.
http://www.geocities.com/rpocrnic/motori.html
Hvala svima!
Romeo Pocrnić MCK NOVA RAČA :cool:
 
Ja bio i bilo je super.
Odlična atmosfera i odlične vožnje.

Samo naprijed, vidimo se sljedeće godine opet u Novoj Rači.
 
E utrka je bila fenomenalna, bolju utrku još nisam gledao dosad! Iz godine u godinu utrka u Rači je sve bolja. Romeo svaka ti čast, sve je bilo super izorganizirano! E da još jednom fala za majicu! :cool: 8)
 
:cool: Evo podrška i s moje strane, a meni se najviše svidel srneći gulaš. :roll: