Otvaranje moto sezone 2011!!!

djuka0505

New member
Otvaranje moto sezone 2011 god. na podrucju Vukovarsko-srijemske zupanije planirano je u nedjelju 03. travnja, datum otvaranje sezone se u slucaju loseg vremena pomice za tjedan dana!!!
Zajednickim dogovorom lokalnih moto klubova, MK Zupanja, MK Village Riders iz Gradista, MK Cvelf Gunja, MK Pegasus Drenovci, MK Biker Boyz Ivankovo, MK Jarmina, MK Nustar, MK Vukovar, MK Vinkovci i Mk Gospodari Vjetra iz Otoka, utvrden je navedeni datum kao i ruta kojom ce se obici veci dio nase predivne zupanije!!! (y)
Skup bikera je u Zupanji u 09:00h, uz malu pauzu krece se prema Bosnjacima, kroz Topolu, Podgajce U Gunju. U Gunji je pauza oko 20 min, caffe bar ''Heaven'' gdje ce biti osigurano pice za sve bikere i bikerice. Potom se krece u Drenovce, kroz Vrbanju, Topolu, Bosnjake u Gradiste. U Gradistu je ponovno pauza oko 30 min, u caffe bar-u ''Dragstar'', gdje ce uz pice biti osigurani i sendvici. Zatim se krece put Cerne, kroz Sisikovce, Prkovce, Retkovce, Ivankovo, Jarminu, Gabos, Ostrovo, Nustar, Brsadin do Vukovara. U Vukovaru je takoder stanka ispred prostorija MK Vukovar (Borovo naselje) uz pice za sve sudionike. Nakon 30 min. krece se kroz Bogdanovce, Marince, Nustar, Vinkovce, Privlaku u Otok. U Otoku ce za sve sudionike ovog velicanstvenog nam dogadaja, biti osigurana hrana i pice!!!!
Na otvaranju sezone Vukovarsko-srijemske zupanije, dobordosli su svi bikeri i bikerice (y)!!!!!
 
kliker-vk said:
Ovo mi je jedan od dražih događaja u moto sezoni... (y)

...po meni najbolji dogadaj sezone, svi ludi i nabrijani od dosadne zime, i cijeli dan se vozis sa najboljim ljudima na svjetu...    ....neprocijenjivo (y)
 
svaka čast ,jako lijepo kad se ljudi slože i naprave ovakvu vožnju
 
Odlična organizacija 10-tak moto klubova Vukovarsko-srijemske županije (y)

MK Osijek dolazi  :p

Evo i karta rute cca 185 km
 
Pa to ce prava voznjica  i poslje toga svi u otok na zurku :party: :party: :party: :pjevajuci: :pjevajuci: :pjevajuci: :vaga: :vaga: :vaga:
 
meni je sezona otvorena čim vidim ovu sliku ...  :LOL: :LOL:
 
zhudi said:
Odlična organizacija 10-tak moto klubova Vukovarsko-srijemske županije (y)

MK Osijek dolazi  :p

Evo i karta rute cca 185 km

Vizualno to je to, e sad treba prvo doc do Zupanje, pa se onda vratit kuci iz Otoka (a to mi ove godine ne predstavlja neki problem :jesus:) i to ti je onda deeeebelo preko 185 km  (y)
 
strasilo said:
meni je sezona otvorena čim vidim ovu sliku ...  :LOL: :LOL:
Ma ljudi... Jeli ovo moguće... Jeli to Šile na Ducatiu ?! :LOL:
Hahaha... Kako si ga nagovorio da sjedne na crveni grom?!
Daj drugu sliku gdje se vidi lice!!!! Ovo moram staviti u radionicu da djecu ucim kako su i najokorjeliji bikeri sjeli na Dukca (mora da je sjedio kriomice dok ovo nitko nije gledao)!!! :LOL:
 
ne smijem.... reko je da će me za yaya okačiti za mamojebca i vući preko glavnog trga...  :LOL: :LOL:
 
kliker-vk said:
Ma ljudi... Jeli ovo moguće... Jeli to Šile na Ducatiu ?! :LOL:
Hahaha... Kako si ga nagovorio da sjedne na crveni grom?!
Daj drugu sliku gdje se vidi lice!!!! Ovo moram staviti u radionicu da djecu ucim kako su i najokorjeliji bikeri sjeli na Dukca (mora da je sjedio kriomice dok ovo nitko nije gledao)!!! :LOL:
pa gdje ti zivis  :misli:
 
A jeste zaj.... ekipa vi vinkovcani , ali jedno se mora priznati suza i samo suzi , pa to na otvaranju bit ce suza prekonekoliko :slinavac: :slinavac:
 
kliker-vk said:
PORED ŠILETA !!!  
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:  
:jesus:
cak ni u radioni nisu sve Suze parkirane  :shock:  :jesus:  :mrgreen:

a nekad je bilo ovako