Otvorena verzija???

Boky

New member
dali mi moze netko objasniti kako da napravim da mi motor bude otvorena verzija... radi se o aprilia rs 125... ova najnovija

pise mi da ima 11kw, - 15ks a negdje pise da ima 21kw - 30ks

sad mene zanima dali mi netko moze konacno reci dali je to otvorena ili zatvorena verzija, i kako ju otvoriti... ide oko 160
eto molim pomoc...

svaki savjet dobro dode!!! Hvala!!
 
I nije ti dosta 160 km/h?  :misli: Mnogi koji imaju jace motore niti ne voze brze.  :mrgreen:
Na tvojem mjestu ne bih nista dirao, ovako ce ti motor duze trajati. No to je samo moje misljenje.
 
reko sam ti masu puta,ovo je potpuno otvorena verzija,mrvicu ju jebu katalizatori ali nisu to blokade...
uglavnom,to je otvorena verzija,zatvorena ide nekih 110...
 
U svakom slucaju bolje da ju ne otvaras jer ti bu motor duze izdrzal to ti lepo i kruntas veli  :wink:
a i ak ide 160 nevjerujem da bi iso brze  :mrgreen:
 
ma znam....

dosta je meni 160...

nego me zanimalo to jel otvorena ili zatvorena.... ljudi pitaju a neznam sta da kazem... 
al eto hvala svima na odgovorima
 
Boky said:
ma znam....

dosta je meni 160...

nego me zanimalo to jel otvorena ili zatvorena.... ljudi pitaju a neznam sta da kazem... 
al eto hvala svima na odgovorima
kurac ti je dosta,planiraš ju kitat  :jesus:
inače ja sam pedrosa sa ss-a  :wink:
 
Billy the Kid said:
reko sam ti masu puta,ovo je potpuno otvorena verzija,mrvicu ju jebu katalizatori ali nisu to blokade...
uglavnom,to je otvorena verzija,zatvorena ide nekih 110...
moja je navukla 140 po satu, sa 16 konja, kad ju je probo jedan dečko kaj radi u ing kartu nije mogo vjerovat
 
i ako zatvorena ide 160 koliko bi otvorena sa duplo konja trebala ic.... 320?
 
mato said:
moja je navukla 140 po satu, sa 16 konja, kad ju je probo jedan dečko kaj radi u ing kartu nije mogo vjerovat
tvoja,vidiš da i on nije mogo vjerovat... :wink:
 
i moja stara aprilia kad je bila zatvorena je navlacila 140 po satu.
ova nova kakti otvorena mi je pokazala najvise 172 s vjetrom u leda.
 
pa da svi kazu a tak i na servisu a i decki koji imaju nsr-ke i RS kojima je otvorena verzija da mora ici minimano 170...

al eto... jos dok je garancije nist se neprcaka, sada sam  samo od kucelja narucio auspuh(top) i ici ce mal bolje :D
 
Boky said:
pa da svi kazu a tak i na servisu a i decki koji imaju nsr-ke i RS kojima je otvorena verzija da mora ici minimano 170...

al eto... jos dok je garancije nist se neprcaka, sada sam  samo od kucelja narucio auspuh(top) i ici ce mal bolje :D
ne mora...a i to ti je to...160-170...
 
Shokrefumi said:
i moja stara aprilia kad je bila zatvorena je navlacila 140 po satu.
ova nova kakti otvorena mi je pokazala najvise 172 s vjetrom u leda.
navukla je moja i do 145 :mrgreen:, a moj frend je imo istu, kupio ju tj dana poslje i išo mu je jedva 130, i drkčiji zvuk je imo, i stalno mu se kvario u početku
 
Boky said:
pa da svi kazu a tak i na servisu a i decki koji imaju nsr-ke i RS kojima je otvorena verzija da mora ici minimano 170...

al eto... jos dok je garancije nist se neprcaka, sada sam  samo od kucelja narucio auspuh(top) i ici ce mal bolje :D

ajd zaleti jedan dan u otok, dok mi je jos citav motor!!