Otvorenje sezone u Petrinji 2008 !

Mad Tihi

New member
U subotu 19.04.2008. sa pocetkom u 10,00 sati ce se u Petrinji od strane clanova MK Big Chief i policiskih motirist otvoriti sezona 2008





MK "Big Chief Indian" Petrinja





Broj nesreća u kojima su sudjelovali motociklisti porastao je za 6,4 posto u odnosu na proteklu godinu. Samo u prva tri mjeseca ove godine dogodile su se 534 prometne nesreće u kojima su sudjelovali vozači motocikla i mopeda. U tim je nesrećama poginulo 14 osoba, od čega 13 vozača i jedan putnik na motociklu
Nenošenjem kacige činite sljedeće:
- direktno i smrtno ugrožavate svoj život i život ostalih sudionika u prometu,
- indirektno ugrožavate živote vaših najdražih,
- činite iznimno opasan prometni prekršaj,
- izgledate i ponašate se jadno, kao neopisiv idiot, osobito sa stajališta drugih motociklista,
- iskrivljujete sliku pravog motociklista, s mnogim štetnim posljedicama po njih.
Vožnja bez kacige vrlo je slična ruskom ruletu, od kojeg se razlikuje u jednom bitnom - igrate s dva metka više. Nije pitanje hoćete li nastradati - pitanje je samo kada će to biti!
Svi motoristi znaju da brza vožnja bez kacige i nije neki užitak, a od sada vjetar u kosi ne odnosi samo prhut, nego i 700 kuna po osobi.
  Čak 50% prometnih nesreća motociklista događa se zbog oduzimanja prednosti ( presijecanja puta ) vozaču motocikla od strane vozača automobila.
  Fatalne posljedice mogu nastati već pri brzinama od 16 km/h pri nenošenju kacige
  Padom pri brzinama višim od 50 km/h, u kontaktu kože i asfalta nastaju strugotine koje se ne mogu regenerirati i uzrokuju trajnu unakaženost.
  Vozači pod utjecajem alkohola imaju 2,7 puta veću mogućnost nesreće.
  U čak 70 % nesreće iste su se dogodila pri brzinama manjim od 50 km/h.
  U samo 21 % nesreća vozači su koristili odgovarajuću motociklističku jaknu.Najveći se broj nesreća dogodi pri brzinama manjim od 50 km/h.



 
jel možemo doć i mi koji nemamo regan motor
 
  znaš koliko košta takva vožnja, pa ako voliš, izvoli.
 
mupy gsx said:
   znaš koliko košta takva vožnja, pa ako voliš, izvoli.

  :LOL:
 
  Hoćeš reći da si ti pametniji od svih nas ostalih koji vozimo registrirane motore  :palacdolje:
 
mupy gsx said:
  Hoćeš reći da si ti pametniji od svih nas ostalih koji vozimo registrirane motore  :palacdolje:

zašto samo murija neshvaća šalu :misli: :mrgreen:
 
    Sorry stari, previše sam ih neregistriranih izvadio iz kanala do bi mi to bilo smiješno.
 
mupy gsx said:
    Sorry stari, previše sam ih neregistriranih izvadio iz kanala do bi mi to bilo smiješno.

jbg nisu završili u kanalu zato šta nisu imali regu , zar ne?

 
    obično jedno zlo ne dolazi samo, imam previše km u kotačima pa znam o čemu pričam (y)
 
mupy gsx said:
    obično jedno zlo ne dolazi samo, imam previše km u kotačima pa znam o čemu pričam (y)

a šta je zlo vidjet sunce otić u garažu u 3 mj i napravit đir iako je rega istekla jbg onda sam kriv a imam puno km pod dupetom ,jel nije veće zlo iskakat iz busije pogotovo na ravnici u glini, jel nije veće zlo vozit na ćelavoj gumi a pogledaj gume tvojih kolega blue knights (čast izuzecima) itd itd
 
urarmili said:
a šta je zlo vidjet sunce otić u garažu u 3 mj i napravit đir iako je rega istekla jbg onda sam kriv a imam puno km pod dupetom ,jel nije veće zlo iskakat iz busije pogotovo na ravnici u glini, jel nije veće zlo vozit na ćelavoj gumi a pogledaj gume tvojih kolega blue knights (čast izuzecima) itd itd

Priznajem da ima i kod njih crnih ovaca,ali moras priznati da i medju nama ima takvih.Ali umjesto da sprijecimo sukobe sa policijom i da se situacija primiri u odnosu ponasanja policije i nas motociklista jednih prema drugima,mi ovdje pocinjemo temu koja tu ne spada.
Nemoj se ljutiti ovaj post je namjenjen sasvim necem drugom a ne da se sad ovdje raspravljamo o ponasanju policije i nas bykera

Hvala na razumjevanju.
 
   Očito si pogriješio temu, a ja i 95 % motorista smo glupi što godišnje izdvajamo par tisuća kuna za regu na motoru, cestarinu i slične gluposti. Ako imaš problem u Glini rješavaš ga na krivom mjestu.
 
Mad Tihi said:
Priznajem da ima i kod njih crnih ovaca,ali moras priznati da i medju nama ima takvih.Ali umjesto da sprijecimo sukobe sa policijom i da se situacija primiri u odnosu ponasanja policije i nas motociklista jednih prema drugima,mi ovdje pocinjemo temu koja tu ne spada.
Nemoj se ljutiti ovaj post je namjenjen sasvim necem drugom a ne da se sad ovdje raspravljamo o ponasanju policije i nas bykera

Hvala na razumjevanju.


Sve pet,  vidimo se dole  (y)
 
eto znao sad da ne trebam regat đubre... sad sam i glup...
a utrka ubrzanja petrinjci..... :misli:





vidimo se :mrgreen:
 
HoneyBee said:
Ekipica, malo se se zanijeli gore, ali potrošteno Vam je  :mrgreen:

Ja ću doći  (y)

Svi molimo Boga za lijepo vrijeme :moli:  :moli:  :moli:

Šta im je?  :misli:  :mrgreen:
 
mrgud_sk said:
Šta im je?  :misli:  :mrgreen:

nije njima ništa njoj su mal debeli prstiii :LOL: :LOL: :LOL:
 
Mene ste našli  zaj......    :jesus:  :jesus:  :jesus:

OPROŠTENO, OPROŠTENO IM JE  :jesus:  :jesus:  :jesus:

Eto ipak moji debeli prsti to mogu napisati  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: