Overland

Chile

Member
Nov 23, 2004
589
0
16
43
SK
Baš gledam serijal....ekipa sa kamionima, sa podrškom  UNICEF-a prolazi sve i svašta......
Pratim od početka i mislim da im treba odati čast isto kao i svakom bikeru koji je prošao taj put......
Vaše mišljenje? jesu sponzorizirani papci ili avanturisti sa humatinarnom porukom?????
Ja  dajem 5+ :D

3alfa3

Well-known member
Jul 19, 2008
11,853
5,683
113
49
ZG
Chile said:
Baš gledam serijal....ekipa sa kamionima, sa podrškom  UNICEF-a prolazi sve i svašta......
Pratim od početka i mislim da im treba odati čast isto kao i svakom bikeru koji je prošao taj put......
Vaše mišljenje? jesu sponzorizirani papci ili avanturisti sa humatinarnom porukom?????
Ja  dajem 5+ :D

ovo boldano

Pa njima ne fali bas nista - skoro da su u putujucem hotelu od 5 zvjezdica. Ne kazem da to ne trazi trud, ali nemjerljivo u usporedbi sa moto avanturistima

skuco

Active member
Aug 12, 2008
4,283
0
36
u šumi
3alfa3 said:
ovo boldano

Pa njima ne fali bas nista - skoro da su u putujucem hotelu od 5 zvjezdica. Ne kazem da to ne trazi trud, ali nemjerljivo u usporedbi sa moto avanturistima
upravo tako.  :palacdolje:
to bi ja sam obišao sa takvom logistikom. mislim svaka čast za put ali ništa posebno.

mali_bandit

Member
Feb 25, 2007
822
0
16
Zg-.........
njima je dakako posebno a meni je gušt za gledati no jedno je motorom zapičiti a jedno njima sa tolikom logistikom i opremom.
Montaža filma čuda dela svejedno dajem im podršku kad već imaju priliku tak nekaj odvoziti
objeručke bi prihvatio takvu "avanturu"  (y)

istipa622

Member
Oct 30, 2008
839
1
18
Duga Resa
bilo je zanimljivije kad su isli kroz Sibir po snijegu  i kad su se događale ovakove stvari :D

http://www.youtube.com/watch?v=_4H0ClqGKxw

edit:
evo jednog zanimljivo isjecka i iz ove sezone

http://www.youtube.com/watch?v=Y7AYQyVwHIs&feature=related

AnteK

Well-known member
May 12, 2005
10,084
296
83
52
okolica Osijeka
Chile said:
Baš gledam serijal....ekipa sa kamionima, sa podrškom  UNICEF-a prolazi sve i svašta......
Ja  dajem 5+ :D

Naravno da su papci! :mrgreen: Zamisli koliki smo tek mi papci kojima je do mora otići doživljaj! :LOL:

Vez

Active member
Aug 28, 2009
1,298
22
38
Dobra alternativa dnevnicima, samo sve papire rješavaju veleposlanici, u svakom selu doček, plesnjak našminkana hostesa na "benzinskoj" logistika na nivou, njima je samo kotrljati dalje........

Samo nimalo hardcore....čisti soft.....

mate

Administrator
May 22, 2002
4,343
6,161
113
Chile said:
Baš gledam serijal....ekipa sa kamionima, sa podrškom  UNICEF-a prolazi sve i svašta......
Ja  dajem 5+ :D

Obzirom da sam putovao s njima tri i pol tjedna po Sahari, rekao bi da su negdje između. IVECO plaća veći dio priče, vozači i ekipa su super, to su naši tvornički demo vozači, ali vlasnik projekta je seronja. Nakon što sam se vratio htio sam dati monitrane materijale HTV-u ali me je Đelo Hadžiselimović tražio lovu s jedne strane a Beppe Tenti, gore spomenuti seronja, s druge strane. Odjebo sam obojicu. Jedan od kamiona je preuređen u pravu kuhinju a slijedeća dva su prepuna hrane i cuge. Generalno, ideja je super ali malo je toga tu improvizacija, talijanski konzulati, ambasade i IVECO mreža ih, kako ste primjetili, svuda "slučajno" dočekaju. Osim putovanja po Africi, bio sam im domaćin u Zagrebu i Splitu.

Chile

Member
Nov 23, 2004
589
0
16
43
SK
Sve to stoji... ali zar nije lijepo pogledati takvu jednu avanturu (bez obzira na privilegije i sponzore), prošli su skoro nemoguće terene i meni ih je bilo gušt gledati, a to što smo mi nesposobni papci koji ne mogu naći sredstva i sponzore......jbga sami smo si krivi. Zato ostanimo ljubomorni i uživajmo u tuđim avanturama.........

mate

Administrator
May 22, 2002
4,343
6,161
113
Ma daleko od toga, možda sam se nespretno izrazio. Radi se o vrhunskim zajebantima, odličnoj i skladnoj ekipi. Oni ne glume velike face, nemaju nikakvih posebnih priprema, plaćeni su za taj posao a i jedva čekaju da zbrišu od žena na ipak jednu vrstu avanture.

Chile

Member
Nov 23, 2004
589
0
16
43
SK
mate said:
Ma daleko od toga, možda sam se nespretno izrazio. Radi se o vrhunskim zajebantima, odličnoj i skladnoj ekipi. Oni ne glume velike face, nemaju nikakvih posebnih priprema, plaćeni su za taj posao a i jedva čekaju da zbrišu od žena na ipak jednu vrstu avanture.

E ovo si dobro rekao....i tata bi sine ....

ljacmi

New member
Jun 6, 2006
1,166
0
0
Pa to je staro ljudi moji više od 10 god.Al da im je bilo zabavno je i treba gledat u tom pravcu, a ne kak im je bilo teško il lako.Mislim da bi svatko od nas išao da ima vremena na nešto tako pa da je i tak lako kak neki vele.

little bastard

New member
Oct 27, 2008
389
0
0
45
na poslu, zabušavam
Iritantna reklama za IVECO.
Veličanje kamiona i vlastite neustrašivosti svakom mogućom prilikom.
Meni idu na kurac.

AnteK

Well-known member
May 12, 2005
10,084
296
83
52
okolica Osijeka
ljacmi said:
Pa to je staro ljudi moji više od 10 god.Al da im je bilo zabavno je i treba gledat u tom pravcu, a ne kak im je bilo teško il lako.

Sve je lako uz tipkovnicu i pivo. Snimano 1998, onaj dio capeTown-Nordkapp.
Meni zanimljivo i uopće ne razmišljam da li je lako ili ne. (y)

Street Illegal

Guest
A čujte, oni se voze, putuju, upoznaju svijet, delaju reklame za ove i one, imaju vremena i vjeruje da im je super u životu...za razliku od nas, mi drkamo kurac po forumu i pišemo kak su oni nadobudni debili. Mislim ono?  :misli:

Super Jura

New member
Oct 13, 2004
7,673
0
0
50
ZG
Rado bi pogledao fotke i filmove sa putovanaja svih kritičara  :misli:

Đirevi do mora i motosusreta se ne računaju  :mrgreen:

moover

Active member
Feb 20, 2006
4,264
0
36
44
ZG
Meni je emisija jako zanimljiva i nimalo se ne opterećujem pozadinom priče... drago mi je da imaju sponzore i da mogu to obići i snimiti i meni pokazati... :)

Isto tako volim gledati Milićeve putopise i ne zamaram se time odakle mu lova i logistika za sve to...