Overland

Chile

Member
Baš gledam serijal....ekipa sa kamionima, sa podrškom  UNICEF-a prolazi sve i svašta......
Pratim od početka i mislim da im treba odati čast isto kao i svakom bikeru koji je prošao taj put......
Vaše mišljenje? jesu sponzorizirani papci ili avanturisti sa humatinarnom porukom?????
Ja  dajem 5+ :D
 
Chile said:
Baš gledam serijal....ekipa sa kamionima, sa podrškom  UNICEF-a prolazi sve i svašta......
Pratim od početka i mislim da im treba odati čast isto kao i svakom bikeru koji je prošao taj put......
Vaše mišljenje? jesu sponzorizirani papci ili avanturisti sa humatinarnom porukom?????
Ja  dajem 5+ :D

ovo boldano

Pa njima ne fali bas nista - skoro da su u putujucem hotelu od 5 zvjezdica. Ne kazem da to ne trazi trud, ali nemjerljivo u usporedbi sa moto avanturistima
 
3alfa3 said:
ovo boldano

Pa njima ne fali bas nista - skoro da su u putujucem hotelu od 5 zvjezdica. Ne kazem da to ne trazi trud, ali nemjerljivo u usporedbi sa moto avanturistima
upravo tako.  :palacdolje:
to bi ja sam obišao sa takvom logistikom. mislim svaka čast za put ali ništa posebno.
 
njima je dakako posebno a meni je gušt za gledati no jedno je motorom zapičiti a jedno njima sa tolikom logistikom i opremom.
Montaža filma čuda dela svejedno dajem im podršku kad već imaju priliku tak nekaj odvoziti
objeručke bi prihvatio takvu "avanturu"  (y)
 
bilo je zanimljivije kad su isli kroz Sibir po snijegu  i kad su se događale ovakove stvari :D

http://www.youtube.com/watch?v=_4H0ClqGKxw

edit:
evo jednog zanimljivo isjecka i iz ove sezone

http://www.youtube.com/watch?v=Y7AYQyVwHIs&feature=related
 
Chile said:
Baš gledam serijal....ekipa sa kamionima, sa podrškom  UNICEF-a prolazi sve i svašta......
Pratim od početka i mislim da im treba odati čast isto kao i svakom bikeru koji je prošao taj put......
Vaše mišljenje? jesu sponzorizirani papci ili avanturisti sa humatinarnom porukom?????
Ja  dajem 5+ :D

Naravno da su papci! :mrgreen: Zamisli koliki smo tek mi papci kojima je do mora otići doživljaj! :LOL:
 
Meni koji nisam bio dalje od meksika i obale bjelokosti su oni baš ful kul! (y)
I usporedba sa motorima nema smisla...
 
Dobra alternativa dnevnicima, samo sve papire rješavaju veleposlanici, u svakom selu doček, plesnjak našminkana hostesa na "benzinskoj" logistika na nivou, njima je samo kotrljati dalje........

Samo nimalo hardcore....čisti soft.....
 
Chile said:
Baš gledam serijal....ekipa sa kamionima, sa podrškom  UNICEF-a prolazi sve i svašta......
Pratim od početka i mislim da im treba odati čast isto kao i svakom bikeru koji je prošao taj put......
Vaše mišljenje? jesu sponzorizirani papci ili avanturisti sa humatinarnom porukom?????
Ja  dajem 5+ :D

Obzirom da sam putovao s njima tri i pol tjedna po Sahari, rekao bi da su negdje između. IVECO plaća veći dio priče, vozači i ekipa su super, to su naši tvornički demo vozači, ali vlasnik projekta je seronja. Nakon što sam se vratio htio sam dati monitrane materijale HTV-u ali me je Đelo Hadžiselimović tražio lovu s jedne strane a Beppe Tenti, gore spomenuti seronja, s druge strane. Odjebo sam obojicu. Jedan od kamiona je preuređen u pravu kuhinju a slijedeća dva su prepuna hrane i cuge. Generalno, ideja je super ali malo je toga tu improvizacija, talijanski konzulati, ambasade i IVECO mreža ih, kako ste primjetili, svuda "slučajno" dočekaju. Osim putovanja po Africi, bio sam im domaćin u Zagrebu i Splitu.
 
Sve to stoji... ali zar nije lijepo pogledati takvu jednu avanturu (bez obzira na privilegije i sponzore), prošli su skoro nemoguće terene i meni ih je bilo gušt gledati, a to što smo mi nesposobni papci koji ne mogu naći sredstva i sponzore......jbga sami smo si krivi. Zato ostanimo ljubomorni i uživajmo u tuđim avanturama.........
 
Ma daleko od toga, možda sam se nespretno izrazio. Radi se o vrhunskim zajebantima, odličnoj i skladnoj ekipi. Oni ne glume velike face, nemaju nikakvih posebnih priprema, plaćeni su za taj posao a i jedva čekaju da zbrišu od žena na ipak jednu vrstu avanture.
 
mate said:
Ma daleko od toga, možda sam se nespretno izrazio. Radi se o vrhunskim zajebantima, odličnoj i skladnoj ekipi. Oni ne glume velike face, nemaju nikakvih posebnih priprema, plaćeni su za taj posao a i jedva čekaju da zbrišu od žena na ipak jednu vrstu avanture.

E ovo si dobro rekao....i tata bi sine ....
 
Pa to je staro ljudi moji više od 10 god.Al da im je bilo zabavno je i treba gledat u tom pravcu, a ne kak im je bilo teško il lako.Mislim da bi svatko od nas išao da ima vremena na nešto tako pa da je i tak lako kak neki vele.
 
Iritantna reklama za IVECO.
Veličanje kamiona i vlastite neustrašivosti svakom mogućom prilikom.
Meni idu na kurac.
 
ljacmi said:
Pa to je staro ljudi moji više od 10 god.Al da im je bilo zabavno je i treba gledat u tom pravcu, a ne kak im je bilo teško il lako.

Sve je lako uz tipkovnicu i pivo. Snimano 1998, onaj dio capeTown-Nordkapp.
Meni zanimljivo i uopće ne razmišljam da li je lako ili ne. (y)
 
A čujte, oni se voze, putuju, upoznaju svijet, delaju reklame za ove i one, imaju vremena i vjeruje da im je super u životu...za razliku od nas, mi drkamo kurac po forumu i pišemo kak su oni nadobudni debili. Mislim ono?  :misli:
 
Rado bi pogledao fotke i filmove sa putovanaja svih kritičara  :misli:

Đirevi do mora i motosusreta se ne računaju  :mrgreen:
 
Meni je emisija jako zanimljiva i nimalo se ne opterećujem pozadinom priče... drago mi je da imaju sponzore i da mogu to obići i snimiti i meni pokazati... :)

Isto tako volim gledati Milićeve putopise i ne zamaram se time odakle mu lova i logistika za sve to...