Ovlašteni servis!!

Robert S

New member
Znam da je ova tema već povlaćena po forumu, al jednostavno ovo moram podijeliti sa vama. Servisiram XT-a u SLO kod ovlaštenog servisera i čovjek tvrdi da je servisni interval 7000 km. Dobro ak ti tak veliš. Sljedeći servis na 14000 radim kod nas i čovjek veli servisni interval 6000 km. Dobro ak ti tak veliš. Pitam ja čovjeka zašto mi u orginalnom manualu piše da je servisni interval 10000 km. Pa znaš od 2003 je 6000, mulja me, mulja me, ja klimam. Jasno mi je da svi ti ovlašteni i neovlaštni servisi moraju od nečeg živeti, al da mi spušta interval na pola, jebi ga to je malo preveč. Prijavljujem se na servisu i jedino kaj imam za primjedbu je da mi ne dela žarulja u brzinomjeru i da molim da mi se to promijeni jer mi se ne da kopati po vuri. Naravno servis je napravljeni, uredno mi u servisnoj knjižici piše da je sljedeći servis na 18000, bez obzira kaj sam bil na 14000 (interval 6000??). Žaruljicu sam si mjenjal sam. To je moj servis Lovac Kucan Marof.
 
Vidim po godištu da ti je garancija istekla pa već ne moraš u ovlašteni servis. U Štefancu ti je otvoreni servis u kojem radi čovjek s petnaest godišnjim iskustvom, pedantan i dobar majstor! Ja sam bio na servisu s KLE-om i super sam zadovoljan :cool: