P: 2020 KTM 390 Adventure

Durr

Active member
2020 KTM 390 Adventure (kupljen prosle godine)
- 900 km
- Prvi servis odraden ove godine
- Registracija do 05.06.2022.
- Garancija do 05.06.2022.
- Dodatna oprema:
- OEM QuickShifter
- OEM Comfort Sic
- OEM Crash Bars
- Akrapovic (+ original auspuh)

Cijena: €5900
Tel: 097 6029 184

Motor ima dvije male pikice kad se supruga prevrnula nakon sto je stala (prvi motor :mrgreen:): na Akrapu, i na desnom stitniku volana. Vidljivo na slikama.
 

Attachments

  • IMG_1869.jpeg
    IMG_1869.jpeg
    1.6 MB · Views: 0
  • IMG_1868.jpeg
    IMG_1868.jpeg
    1.6 MB · Views: 0
  • IMG_1867.jpeg
    IMG_1867.jpeg
    1.7 MB · Views: 0
  • IMG_1875.jpeg
    IMG_1875.jpeg
    648.4 KB · Views: 0
  • IMG_1874.jpeg
    IMG_1874.jpeg
    817.8 KB · Views: 0
Bio je super prvi motor ali planiramo neke vece ture i zeli nekaj malo vece. I malo joj je visok (isti problem kao T7, mada je naravno puno laksi). :) U principu ja sam htio T7 kao "GS-lite" ali nije me bas odusevio na cesti (van ceste doduse super). Pa onda je supruga probala kad je eto vec tu. Uglavnom probat cu jos AT pa onda cu vidjet kaj sebi ostavljam a za suprugu jos smisljamo kaj dalje (uspio sam ju nagovorit da provoza GS-a i naravno tezak je ali je mogla s obje noge do poda kad je suspenzija u low pa joj je bio bolji s te strane).
 
Bio je super prvi motor ali planiramo neke vece ture i zeli nekaj malo vece. I malo joj je visok (isti problem kao T7, mada je naravno puno laksi). :) U principu ja sam htio T7 kao "GS-lite" ali nije me bas odusevio na cesti (van ceste doduse super). Pa onda je supruga probala kad je eto vec tu. Uglavnom probat cu jos AT pa onda cu vidjet kaj sebi ostavljam a za suprugu jos smisljamo kaj dalje (uspio sam ju nagovorit da provoza GS-a i naravno tezak je ali je mogla s obje noge do poda kad je suspenzija u low pa joj je bio bolji s te strane).

CB500X , baš kako Sredju kaže !! ;)