P: africa twin 99. prodajem

Status
Not open for further replies.

rocky6

Active member
eto, kad mi se nude auti u zamjenu i još svašta neka bude ovdje. u oglasu sve piše, imam ju duuugo, dodao bih još :kultni motor, ili citirao jednog uvaženog forumaša "žena,majka, africa.."  :mrgreen:

za siću love možete među legende koje su imale ovaj motor.  :LOL: cijena 3800 eura.

nebih clk, možda slk  :wink:

http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/honda-africa-twin-750-cm3-oglas-12612428

 
stane said:
:LOL: :mrgreen: (y)

Motor je za 10 (y) stavi oglas na avto.net, mobile.de...

morat ću, svi zovu ali ne dolaze.. :wink:
 
rocky6 said:
dodao bih još :kultni motor, ili citirao jednog uvaženog forumaša "žena,majka, africa.."  :mrgreen:

Jbt, koji kompliment.????

Imaš kašetu pive zu gut.
????



Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
rocky6 said:
za siću love možete među legende koje su imale ovaj motor.  :LOL: cijena 3800 eura.

Sorry al ja ne kužim, ova punoljetna krama sa toliko km i kaže čovjek da je 3800EUR sića love za to? :LOL: (y)  Kaj bi onda ja za svoju kramu iz 2007 sa 25000km mogao dobit barem 10000 EUR?

Ne provociram, al daj mi molim vas objasnite u čemu je kvaka? Stvarno me interesira  :bonk:
 
bender_300 said:
Sorry al ja ne kužim, ova punoljetna krama sa toliko km i kaže čovjek da je 3800EUR sića love za to? :LOL: (y)  Kaj bi onda ja za svoju kramu iz 2007 sa 25000km mogao dobit barem 10000 EUR?

Ne provociram, al daj mi molim vas objasnite u čemu je kvaka? Stvarno me interesira  :bonk:

teško je objasniti  :misli: ne zamaraj se glupostima  :wink:  - ni ja ne kužim  :mrgreen:
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelDescription=africa+twin&pageNumber=4&scopeId=MB

Elias, naći će se kašeta  :wink: ..
 
Lako je za pivu kad imaš kašetu...


Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
bender_300 said:
Sorry al ja ne kužim, ova punoljetna krama sa toliko km i kaže čovjek da je 3800EUR sića love za to? :LOL: (y)  Kaj bi onda ja za svoju kramu iz 2007 sa 25000km mogao dobit barem 10000 EUR?

Ne provociram, al daj mi molim vas objasnite u čemu je kvaka? Stvarno me interesira  :bonk:
Simpl....ti imas kramp...tocka :mrgreen:

S ozbiljne strane...zasto npr nekakav ford iz 2007 vrijedi 4000eur...i cijena mu pada...aa imas nekakvu 30 god staru hf integrale...kojoj cijena iz dana u dan raste...
 
danijel044 said:
Simpl....ti imas kramp...tocka :mrgreen:

S ozbiljne strane...zasto npr nekakav ford iz 2007 vrijedi 4000eur...i cijena mu pada...aa imas nekakvu 30 god staru hf integrale...kojoj cijena iz dana u dan raste...

A kramp je, al je moj kramp  (y) :D

Mislim da ti usporedba nije baš dobra, znamo kaj je HF integrale, nisam baš siguran da africa twin ima niti 10% tako kultni status, koliko god da ga ima (btw, ja ni ne znam dal ga uopće ima i zakaj bi trebala  :mrgreen: ), inače nisam neki fan tih endurača tak da po meni drlo iz 99.-te ko i svako drugo iz te godine  :mrgreen:
 
bender_300 said:
nisam baš siguran da africa twin ima niti 10% tako kultni status, koliko god da ga ima (btw, ja ni ne znam dal ga uopće ima i zakaj bi trebala  :mrgreen: ), inače nisam neki fan tih endurača tak da po meni drlo iz 99.-te ko i svako drugo iz te godine  :mrgreen:

Oprosti kolega, ali nemaš pojma. :mrgreen:
Suki_san said:
Jako očuvano izgleda na slikama.

U živo još i bolje.  :wink:
 
https://www.youtube.com/watch?v=M7O7DJN1YE8
 

Attachments

  • TheQueen.jpg
    TheQueen.jpg
    94.1 KB · Views: 108
Status
Not open for further replies.