P. Aprilia Tuono 2007.

MOONSHIELD

Well-known member
motor je tip top, 3. vlasnik, 55 tkm, podosta opreme; full akrap, kovane felge, hrpa karbona, stražnji full podesivi amortizer s rsv-a, itd., regan do 04/2020
prošle godine (pred cca 2 tkm) stavljen novi sper regler i novi namotaji - standardni "problem" kod gen 2 tuona/rsv-a riješen na duže vremena

cijena je 4500 eura sa svime što je trenutno gore
 

Attachments

  • aprilia-tuono-slika-117577286.jpg
    aprilia-tuono-slika-117577286.jpg
    141 KB · Views: 344
  • aprilia-tuono-slika-117577287.jpg
    aprilia-tuono-slika-117577287.jpg
    156.7 KB · Views: 340
doci cu krajem 12. mjeseca kad se vratim u hr pogledat motor.. [emoji41]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
dođi na pivu! x je ošo u solin tak da ti je ostao sam tuono :mrgreen:
 
Dene said:
Jel supruga trenutno na motoru?
tuono nije vožen uopće cca 2-3 mjeseca, supruga ga je vozila doslovno dva puta, ja sam okinuo s cbr-kom pred mjesec i pol pa se nije ni ona vozila od onda jer je bila iza mene pa je malo u šoku :mrgreen: ima ona svoju eficu :0648:
 
MOONSHIELD said:
tuono nije vožen uopće cca 2-3 mjeseca, supruga ga je vozila doslovno dva puta, ja sam okinuo s cbr-kom pred mjesec i pol pa se nije ni ona vozila od onda jer je bila iza mene pa je malo u šoku :mrgreen: ima ona svoju eficu :0648:
Dobro onda,jer napisao si da je cijena 4500eura sa svim šta je trenutno gore na njemu pa da nebi ona bila na motoru kad kupac dođe,da ne ostaneš bez nje  :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
tuono nije vožen uopće cca 2-3 mjeseca, supruga ga je vozila doslovno dva puta, ja sam okinuo s cbr-kom pred mjesec i pol pa se nije ni ona vozila od onda jer je bila iza mene pa je malo u šoku :mrgreen: ima ona svoju eficu :0648:
Kako si ti prošao,dali si ti u redu?
 
Dene said:
Dobro onda,jer napisao si da je cijena 4500eura sa svim šta je trenutno gore na njemu pa da nebi ona bila na motoru kad kupac dođe,da ne ostaneš bez nje  :mrgreen:
e jbga, preteško je to meni shvatiti :LOL:
napisao sam to namjerno jer neke stvari tipa akrapi i kovane felge mogu i skinuti i nabaviti originale, imam ih kamo staviti :mrgreen:
Dene said:
Kako si ti prošao,dali si ti u redu?
dobio pločicu i 8 šarafa i sve super, na fizikalne idem motorom tak da je sve u redu :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
dobio pločicu i 8 šarafa i sve super, na fizikalne idem motorom tak da je sve u redu :mrgreen:
Bilo bi bolje da je bez toga prošla ali bitno da nije šta strašnije. Želim ti brz oporavak  (y)
 
ne smijem se žaliti jer je u 15 godina to prva ozljeda, bez obzira što je došla iz čiste gluposti, ali to je takav sport..hvala (y)
 
ne znam koliko honda troši ulja, ali 2 reglera i jedna špula su ravnih 300 eura :mrgreen: