P: BMW K1300R 2011

Status
Not open for further replies.

Durr

Active member
9000 evropskih novaca
099/665-0692

Nesto slika ovdje: https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/bmw-k1300r-oglas-24270065 (stavit cu nove kroz koji dan)

U odlicnom stanju. Drugi vlasnik. Registracija do 03/2020. Nove Michelin Road 5 gume stavljene pred kraj prosle sezone (na 78000 km). Redovito servisiran (zadnji servis 08/2018 pred kraj prosle sezone, detalji svih servisa zadnjih 30000 km dostupni).

Navedena cijena ukljucuje svu dodatnu opremu, i mislim da je i vise nego korektna s obzirom na kolicinu opreme. Motor je koristen iskljucivo za duza putovanja, i vjerujte mi nema udobnijeg K1300R na Njuskalu. :)

Razlog prodaje je prelazak na GS. Ne zanimaju me zamjene, i ne zuri mi se s prodajom. Ukoliko kupac zeli mozemo maknuti nesto od opreme pa onda bi cijena bila jos povoljnija (recimo Akrapovic, navigaciju, straznji kofer itd).

Preko 4000 eura dodatne opreme (sve original BMW osim gdje navedeno, svi original dijelovi takoder prilozeni):

- ABS
- ASC
- ESA-II (3 moda ovjesa--sport, comfort, normal)
- RCD (senzor pritiska u gumama)
- Grijane rucke
- Shift Assist Pro (QuickShifter, samo u visu brzinu)
- Sportske felge
- Sportski vjetrobran
- Alarm sa daljinskim
- LED zmigavci
- HP Carbon Fiber Engine Spoiler (proizvodi Akrapovic)
- Akrapovic Auspuh (nije na slikama, takoder ima SC Project auspuh koji je na slikama, i original auspuh takoder prilozen)
- Oberon Clutch Slave Cylinder (laksi kuplung)
- Rizoma sportski fuzici (original fuzici prilozeni)
- BMW Tank torba
- 3 kofera (bocni original BMW, straznji Givi)
- Garmin navigacija
- Paddock Stand jedne male firme iz engleske (za podici straznji kraj, neophodno za recimo promjenu guma)
- Accelerator Module, Extended (dodaje malo goriva, motor je tvornicki previse "lean", ovaj dodatak to rjesava)
- Wunderlich Gabelbrücke Power Sportego (adapter za volan)
- LSL Fat volan (puno ugodniji polozaj od originala, original prilozen)
- Wunderlich Dodatak Vjetrobranu Vario-ERGO+
- Stompgrip Tank Pads
- Shadow sic
 
Evo novija slika. :mrgreen:

 

Attachments

  • IMG_0685.jpg
    IMG_0685.jpg
    1.1 MB · Views: 278
Bamp i nova cijena: 7999

Zena mi neda da kupim novi motor dok ovaj ne prodam... :palacdolje: :mrgreen:
 
Evo ja taman isao po papire za razvod ali kolega s foruma dosao i kupio motor. Puno sretnih km zelim.

Zena ostaje... :misli: :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.