P: Elektronski sef

bebeli

Well-known member
Na prodaju nekorišteni mali električni trezor (može se ugraditi u ormar).
Dimenzije : 310mm x200mm x 200mm
Cijena: 250kn
Moguće preuzeti u ZG.
 

Attachments

  • image.png
    image.png
    565.4 KB · Views: 0
  • IMG20220201150332.jpg
    IMG20220201150332.jpg
    3.8 MB · Views: 0
evo 200 odma ...valjda ce posluziti ...
 
Ajde da te pitam ... jel taj tvoj sef po nečemu bolji, kvalitetniji, sigurniji od sefova sličnih gabarita koji se mogu naći na tržištu ?

Tu na forumu je popularno dati forumašima neku bolju cijenu, a po trgovinama se takvi sefovi prodaju za te novce .. ;)
 
Većina u tom cjenovnom rangu funkcionira na sličan način, kao protiv svega a onda ga na jubitou klinac otvori s papirićem.:mrgreen: Kupio sam nedavno ali se nismo doma usuglasili gdje ga montirati pa još stoji. Ideja je kupiti još jedan ili dva takva jeftina, montirat da se ekipa igra, a onda spremiti kaj imam na neko drugo mjesto.:p
 
Većina u tom cjenovnom rangu funkcionira na sličan način, kao protiv svega a onda ga na jubitou klinac otvori s papirićem.:mrgreen: Kupio sam nedavno ali se nismo doma usuglasili gdje ga montirati pa još stoji. Ideja je kupiti još jedan ili dva takva jeftina, montirat da se ekipa igra, a onda spremiti kaj imam na neko drugo mjesto.:p
Decoy sefovi... a stvari drzis u kutiji od borovo starki u ormaru sa ostatkom tenisica :)))
 
Ma meni treba tako nešto za ostaviti rezervni ključ od stana i tako to ... :)
 
šta će mi rezervni ključ u kući ... treba biti vani .. :D
 
@BradatiGad je novi vlasnik, nadam se da nećemo čuti feedback o sigurnosti sefa 😄
@strasilo Dobio sam ga prije nekog vremena i na računu je pisalo 64 eura kolko se sjećam, nisam gledao kakve su aktualne cijene pošto se radi o komadu željeza a ne Yamahi Fazer ili zecu pa da eventualno dignem cijenu.
 
Ja sam samo platio, a zena je novi vlasnik 😂, a sef je fora i vise je za drzanje nekakvih gluposti recimo koje nisu neke vrijednosti a neces recimo da netko vidi. Sve u svemu zadovoljna je 👍
 
  • Like
Reactions: bebeli